До МАЙ мъничко остана - да кажа гордо аз съм мама! № 28

  • 17 207
  • 756
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 8

Алекс ,Кристи Ларче иска и аз да съм родила на 05.05  и на мен да дойдете на свиждане ,ама като гледам на къде вървят нещата Кристи ще те чакам заедно да раждаме  Wink

Да си призная и аз няма да се разсърдя ако вместо на преглед на 05.05, то вече съм родила до тогава. До термин все ми се струва, че има още толкова време, а търпението ми е на изчерпване вече  newsm09

Хайде да раждаме вече  yes

# 661
  • Мнения: 1 420
Лелее, вие ме разбихте днеска, момичета  Mr. Green

Честит бебок на quilemak! Да е послушен и здрав бебок и да радва мама и тати!   bouquet

Моята беба не се спря да рита тази вечер - имам чувството, че направо ще изкочи вече  Crazy

Кари нещо се сополиви и много ме е страх да не се задълбочи  Praynig Явно сега е времето на тези вирусчета  Rolling Eyes Бързо оздравяване и на другите болни каки и батковци  Peace

Облаче, успех  Peace

# 662
  • Мнения: 1 167

Алекс ,Кристи Ларче иска и аз да съм родила на 05.05  и на мен да дойдете на свиждане ,ама като гледам на къде вървят нещата Кристи ще те чакам заедно да раждаме  Wink

Да си призная и аз няма да се разсърдя ако вместо на преглед на 05.05, то вече съм родила до тогава. До термин все ми се струва, че има още толкова време, а търпението ми е на изчерпване вече  newsm09

Хайде да раждаме вече  yes

Кристи май бързаш  много нямаш търпение ама........бебо си знае.
То май и за кака Лара е рано аз ви смятах поне с мен да се засечете.
А Алекс ако продължава да и се опъва момата нищо чудно и с нея да се засеча.
Илейна е по вероятно да се засече с Алекс ,а ако се засечем всичките ще е най добре Mr. Green

# 663
  • Мнения: 1 298
Лелее,много бебчета днес.Честито на щастливите мами и татковци!   ylinfant
Аз също на 5-ти ще ходя на преглед,да видим докъде сме.Само на 6-ти не ми се ще да раждам,но Божа работа..

# 664
  • София
  • Мнения: 28
ЧЕСТИТИ БЕБОЦИ НА МАМА ЦВЕТИ И МАМА GUILEMAK!
Днес денят от към бебешори ми харесааа  smile3521

# 665
  • Мнения: 95
Вече честитих бебе Криста  на мама aniK, хайде и на останалите:
Честит Кристиян на мама danly!
Честита Дара на мама Пипи!
Честита Габриела на мама Malini!
Честита Емилиана на мама sinq pti4ka!
Честита бебка на мама cvetinkaa!
Честит Кристиян на мама qilemak!


Ех, много "Крис" имена днес. Седем бебета за един ден никак не е зле - като нищо ще излезе, че има и повече, които още не са се отчели.

Аз днес бях на преглед и тонове - всичко е наред, още съм си с 2 см разкритие, а шийката напълно узряла и готова според докторката. Чакането продължава. Харесала съм си две дати - 05.05.10 или 05.10.10 (тук нали се започва с месеца).

Росита, благодаря за комплимента, но определено не си изкарвам хляба като модел  Mr. Green 75 килограмова манекенка не знам има ли  Laughing

Последна редакция: вт, 04 май 2010, 06:50 от herzog

# 666
  • Мнения: 4
Добро утро!
При такъв бебевалеж вчера не знам кой съм пропуснала, затова:
ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ ВСИЧКИ БЕБЧЕТА, РОДЕНИ ВЧЕРА - МНОГО КЪСМЕТ ДА ИМАТ И ДА БЪДАТ МНОГО ОБИЧАНИ! А НА МАЙЧЕТАТА ИМ - БЪРЗО ВЪЗСТАНОВЯВАНЕ!
Девил Кин, ако имаш някакви въпроси за предизвикването ще ти отговоря с удоволствие!
Късмет и леко и безболезнено раждане на Облак и на всички, които днес ще се срещнат със своите малки съкровища!

# 667
  • Мнения: 30
Quilemak, честита ти рожба! Да е жив и здрав Крис и много да те радва!

# 668
  • Мнения: 51
Добро и слънчево утро!!!!! HugПратих Дани най накрая на градина ,дано вече отминат тези вируси Praynig

ВЧЕРА МНОГО БЕБЕТА МНОГО НЕЩО..а ДА НЕ ЗАБРАВЯ ДА ЧЕСТИТЯ И НА МАМА quilemak!!!!

Тази нощ не спах от контракции,ама вече така ще е до финала.Боля ме и кръста  и оттдолу срамната кост.Явно още се разширявам..

Ама ако познае доктора че и това ще го пренося ,направо не ми се мисли колко време имам doh

Утре съм на последна ЖК и ще видим какво ще ми каже...

На днешните мами който раждат леко и бързои благополучно да стане всичко,да гушнат свойте бебчета Hug Hug HugКак им завиждам..благородно

# 669
  • Перник
  • Мнения: 257
ЧЕСТИТО НА НОВИТЕ МАМИ БЪРЗО ДА СЕ ВЪЗСТАНОВЯВАТ И ДА СЕ ПРИБИРАТ У ДОМА С БЕБОЦИТЕ.
УСПЕХ И НА ДНЕШНИТЕ МОМИЧЕТА КОИТО ЩЕ РАЖДАТ, А ДА ВИДИМЕ КОЛКО ЩЕ СА ДНЕС БЕБЧЕТАТА???

# 670
  • Мнения: 553
честито на мамите дето съм ги пропуснала вчера    bouquet  да са им живи и  здрави бебоците Simple Smile от толкова много бебета не помня на коя честитих и на коя още не съм  Laughing

тази нощ спах много гадно - детето се скъса да кашля към 2.00 и ставах да му давам сиропи и други боклуци. точно си мислех, че вече почва да отшумява тази болест м.... му  Close

пратих днес любимия да плати избора на екип в болницата, че знам ли кога ще родя  Laughing ама много гадничко са го написали на бланката - декларирам, че по свое желание искам да избера екип за раждане нормално или секцио и знам, че мога да родя безплатно... ами както плащам за нормално сега, но недай Боже се случи нещо в последния момент и се наложи секцио по спешност какво правиме - ще тича мъxа ми да доплати още 300 лв. ли?

успех на всички, които днес ще стават мами  Praynig  Praynig  Praynig

Последна редакция: вт, 04 май 2010, 08:43 от natalinik

# 671
  • Русе
  • Мнения: 150
Добро утро! Hug Да видим днес колко ще са щасливите мами!  bouquet Аз се радвам ,че изкарах още един ден Mr. Green Още 3 докато си дойде таткото и мога да се предам вече! Mr. Green
Мирчо,радвам се ,че Дани е оздравял! Hug И ние вървим ,към подобрение.Нямаме температура,отхрачваме и сме в настроение./И аз ,като че ли се чувствам по добре! Peace Днес продължавам с мед лимони и пчелен прашец!Ще наготвя и супичка! Peace
natalinik,много неприятно и при теб на финала с болното детенце! Praynig Hug Бързо да оздравявате.

# 672
  • Мнения: 1
Добро утро мили момичета!
ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ НОВИ МАМИ!!! НЕКА БЪДАТ ГОРДИ СЪС СЕБЕ СИ И ДА ОТГЛЕДАТ ЕДНИ ЩАСТЛИВИ И ЗДРАВИ СЛЪНЦА.... smile3525

Аз преди малко се върнах от консултация - бебчо е добре, главичката му била слязла доста надолу....но за раждане в близките часове неможем да говорим....

Аз се бях стреснала малко, защото цяла вечер имах доста болезнени контракции, но явно така ще е вече.... newsm53. Дотук бяхме с хубавия сън - както каза мъжа ми минаваме на бебешки режим....

# 673
  • Мнения: 51
Жани и аз така бях допреди 1 седмица,но сега си имам контракцийки и все още гадни киселини...
Ще трябва да потърпим още малко....След това ще си струва усилието Hug

Мимак като ти гледам лентичката,то при теб не останало време,а мъжа ти чак след 3 дена се връща....Дано устискаш дотогава..
Радвам се че сте по-добре,че и болно дете в къщи много идва вече

# 674
  • Мнения: 1
Мирчо аз вчера се бях настроила за болницата  newsm62 Бях сигурна, че ЗАПОЧВА РАЖДАНЕТО....обаче....абе когато решат малките човечета тогава....

Общи условия

Активация на акаунт