До МАЙ мъничко остана - да кажа гордо аз съм мама! № 28

  • 17 203
  • 756
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 62
Добро утро и от мен! Направо се шашнах като видях колко бебета е имало вчера! Shocked Да са живи и здрави и поздрави на мамите!  bouquet
Дано и днес е така! Нямам нищо непротив и аз да съм между родилите, макар и бая по рано от термина! Crazy

# 676
  • Мнения: 12
ДА СА ЖИВИ, ЗДРАВИ И МОГО ЩАСТЛИВИ ВСИЧКИ БЕБЕТА, ПОЯВИЛИ СЕ НА 03.05.2010 Г. ДА РАДВАТ МАМА И ТАТКО!!!!!!! Heart Eyes

# 677
  • Мнения: 3 718
Мили Майски дами и господа,

Наминавам само да се представя, тъй като с Бръмбазелка и Змейковица се разбрахме да помагам с въпросите за кърмене докато те са заети с друго (сещайте се  Mr. Green ). Ако имате въпроси свързани с кърменето на малките ви съкровища, ще се радвам ако мога да бъда полезна, питайте на воля. Ще опитам и да давам информация за интересни срещи и лекции на Ла Лече Лига.

Ще ви помоля въпросите към мен да оцветявате в лилаво, за да не ги пропусна без да искам. Ако случайно изпусна нещо, защото съм пословична блейка, спокойно ми пишете на лични, ще се постарая да отговоря максимално бързо.

Пожелавам ви леко раждане, на тези, на които им предстои и здрави, спокойни бебета на всички  Hug

# 678
  • Мнения: 1
Шаманката благодарим ти за отзивчивостта  Hug
ще те имаме впредвид

# 679
  • Мнения: 143
Добро утро Grinning

Още няма новини за бебчета, Облачето чакаме да се похвали по-късно

Наталиник, ти къде ще раждаш, защо трябва предварително да си плащаш избора на екип? Аз в Шейново изрично питах и моя лекар ми каза - нищо предварително няма да плащаш- като родиш-тогава!!!Ама сега ми стана чудно, защото напрактика и аз исках да плащам предварително  newsm78

Шаманката, благодарим ти предложеното съдействие

# 680
  • Перник
  • Мнения: 257
DUDUNSKI наистина се плаща предварително и на мен ми искаха парите по рано. Питах доктора и той ми каза че 10 дни по рано е най-добре да се дадът парите, не знам и аз защо все пак всичко става  newsm78 Става въпрос за 1 АГ за другите болници не знам.

# 681
  • Мнения: 553

Наталиник, ти къде ще раждаш, защо трябва предварително да си плащаш избора на екип? Аз в Шейново изрично питах и моя лекар ми каза - нищо предварително няма да плащаш- като родиш-тогава!!!Ама сега ми стана чудно, защото напрактика и аз исках да плащам предварително  newsm78


във Втора градска - плащам предварително, защото в родилното има само 20 легла и когато си платиш те един вид ти пазаят място (иначе могат ако всичко е запълнено или да те върнат или ако вече не става да те върнат да те разхождат от стая в стая или да те качат в патологията). иначе упойка или вип стая се плаща след раждането. а и доктора един вид си прави сметка за да не му се изръсим вкупом няколко раждащи наведнъж - винаги се съобразява да няма много жени с близки дати за раждане - не че не може да стане, но не му е практика.

# 682
  • Мнения: 1 059
Добро утро и от мен!
Да са живи и здрави всички бебоци проплакали вчера и на мамите бързо възстановяване. имена няма да пиша за да не пропусна някого

# 683
  • Мнения: 4
Дудински, имаш ли представа при избора на екип в Шейново дали ти влиза епидурална или спинална упойка! newsm78 Не че знам дали ще си слагам - все пак първия път не можах да се доредя до нея, но да си знам все пак, ако нещо друго ми хрумне. Иначе при предното раждане платих в деня на изписването - никой не ми ги е искал предварително, а и аз родих в петък вечерта и чак в понеделник касата работеше. Сега вече касата и регистратурата са едно и сигурно по всяко време може да се плати, но чак предварително - не знам. Утре съм на преглед там и ще разпитам!

# 684
  • Мнения: 143
Куцо пате, и аз съм утре на преглед в 1ч. Мисля че не е включена упойката, или поне в ценоразписа си фигурира с отделна цена. Явно в Шейново взимат парите следварително  Laughing

Аз говорих с Ани, ако още не са я изписали да я навестя утре, ама понеже съм чак на обяд на преглед, нищо чудно вече да са ги пратили вкъщи. Но ако с теб се засечем ще е хубаво

Момичета, от около седмица постоянно ми изтръпват пръстите на дясната ръка, не цялата ръка, само пръстите и не само през нощта както почна ами постоянно, някой има ли представа какво може да е това?

# 685
  • Мнения: 4
И аз към 1 трябва да се пробвам да се вмъкна за запис на тонове в 8 каб. и после от 2 ми е прегледа. Ще ти пратя тел-а ми на лични - и заедно ще се обадим ако искаш на Аник

# 686
  • Мнения: 1
Здравейте и от мен  Simple Smile
Мирчо ,Жани само аз ли нямам такива силни контракции ,явно с този магнезий се прецакаха при мен нещата ,ама ще си чакам сега се настроих ,че ще преносвам за да не се ядосвам всеки ден като не раждам  Laughing
Дудунски на мен по доста пъти на ден ми изтръпва десния крак точно където се свързва с тазобедрената става ,но си мисля че е от бебчето ако притиска нещо,но при теб за пръстите на ръката е странно.
Шаманката благодарим за предложената помощ

# 687
  • Мнения: 1
Ели аз вчера за първи път имах такива контракции-болезнени. Ти рано започна да пиеш магнезия нали?  ooooh! Сигурно е от него

# 688
  • Мнения: 6
Добро утро, момичета!

Ние с Дара вече сме вкъщи и се гледаме. Благодаря на всички за красивите пожелания, да ви се връщат!!!

Честито на всички, които вече са мами, да са ви живи и здави рожбичките, много радост да внесат в живота ви!!!

Змейче, Бръм - ние обаче имаме проблем с кърменето - Дара много трудно засуква, изнервя се докато опитва и в крайна сметка винаги трябва да имам изцедена кърма в шише, защото в един момент става невъзможно да я нахраня и се притеснявам Sad Моля ви, дайте съвет и ако е удобно, може ли да ви търся по телефона? Много ми е мъчно, искам да кърмя...

Когато смогна, ще чета назад Peace

# 689
  • Мнения: 40
Добро утро и от мен. Голям бебевалеж падна вчера, и сега май има някакво затишие преди следващата буря  Laughing . И на мен ми се ражда вече, обаче освен че има още 10 дни до термина, имам чувството, че няма да е скоро моят ден  Confused , не знам защо.

Стискам палци на всички мами, които са на преглед днес и им предстои големият ден. Пожелавам бързо и леко раждане като на АниК.  Praynig

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт