Незабравима-Unutulmaz тема37

  • 30 051
  • 738
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 315
И аз гледах серията от "Клетва" и наистина едва сега героите се разиграха и най-сетне се разхвърчаха искри.Наистина Серхан Яваш е много талантлив( като се има предвид, че няма професионална подготовка) и много жалко наистина, че Харун не е така решителен като Мендерес. А колкото до нашите хора тука, чудя се на дядо ти Джемил що за човек е? Толкова неща се случиха около него, а главата му- като паве- не увира и не увира! Сега пък внучката си не искал?! Трябва му един хубав тупаник на него. Това е!!!
Тук малко нещата вече се изтъркаха. До скоро Тюркян се държеше по този начин,сега пък Джамил.
Тюркян дори беше по -крайна, размахваше ножове срещу Еда ,кълнеше я/"по добре да била умряла"/,едва не уби Харун.
Поведението и беше много по-агресивно и осъдително.Не знам защо толкова се възмущава от Джамил,като до скоро тя пееше същата песен.

# 616
  • Мнения: 183
Ех тая Мелда като сме я захапали не я пускаме -като питбули сме!Може пък наистина вече да се е отчаяла жената и да е приела поражението.Това за развода може да е последната й надежда да провери накъде духа вятъра.
Бату колко жестокости извърши ,никой не го развява като пран парцал. Аз мисля, че интригата ще е в конфликта между Харун и Бату. Бату ще се види на тясно и ще реши да го убие.И ще видим кой кого.

# 617
  • Мнения: 0
Сега и аз да кажа за епизодчето! Според мен сценария започва да се насочва към естествената си развръзка или по-точно към края на филма / всъщност надявам се/ !

Интригата със събирането на Харун и Еда с Ямур според мен е приключена. Въпрос на време и фантазия на сценаристите е как да го "украсят" до края. И според мен Мелда няма да се откаже до последно, но видимо шансовете и поддръжниците й стремително намаляват! Само Феяз няма да й е достатъчен! За евентуалната й парализа съм доста скептична, по-скоро ще се опитва да си върне позициите, но много й се събраха черните точки и въпреки изобретателността й най-важния човек - Харун няма да й се върже! Виж Еда може да се поколебае, но тя изживя своя катарзис и мисля, че няма сила, която да я отклони от Харун и Ямур!

Все още си мисля, че Еда може да се окаже сестра на Бату - това ще е неговата цена за отмъщенията! Мелда не може да е, защото сестра му би следвало да е на възрастта на Едже, Ниса и Еда!

Така, че аз лично вече съм много по-спокойна за развитието!  

# 618
  • Мнения: 315
Основното е да се разбере за лъжата на Мелда! И нещо за игричките с Бурак! Така и не разбрах какво кроят двамата.Май самоМелда знае, 4е взрива в корабостроителницата е дело наА бУРАК.По тази линия може да има развитие!
Останалото се нарежда. Джамил  и Феяз няма къде да ходят!

Нещо Харун ми се видя малко стреснат и уплашен за развода
Нали в резюмето пише ,че и той и Феяз са много признателни на Мелда.Тя за това използва точно този момент да му предлага развод ,защото знае ,че той ще каже:"Ама защо" или"не е сега момента";"Не може да бъде ,ти за какъв ме вземаш " и др. подобни. Такава реакция е напълно възможна от Харун,нали и той гледа на всички да угоди .

# 619
  • Мнения: 0
За Джамил не се ядосвайте! Докато Тюркян мина през всички простотии спрямо Еда и изживя дългооооооооо пътя към осъзнаването си, то Джамилчо тепърва открехва завесата! Нали го държаха в информационно затъмнение, сега и той има нужда от време да осъзнае какво се е случило! Тепърва ще го изчакаме и него да се ядосва, да мисли, да анализира и накрая ще го гледаме как се просълзява от умиление!

# 620
  • Варна
  • Мнения: 329
Ох, спокойни за развитието на нещата ли? Като си помисли човек дошъл е моментът на сблъсъка Харун -Бату. Тоя Бату що за поразии направи- сто пъти скъса нервите и сърцето на Харун- отвлече Еда, отвлече самия него, отвлече и баща му, отвлече детенцето му, едва не превърна любимата му в убийца и вече е дошъл момента да хвърчи перушина smile3512 box bash #Sniper

# 621
  • Мнения: 183
Тази вечер съм решила бай Джемил хептен да го разпертушиня( вие нещо не му обръщате внимание)! Има и едни снимки във Фейсбук където Тюркян и Джемил са в къщата на Еда и Толга. Чудя се за какво ли е отишъл там? Кого ли ще прибира? Какви ли ще ги приказва? Види ми се ядосан. Нищо чудно да кандърдисва Тюркян да не подкрепя Еда. Ще ми се да видя какви очи ще опулят той и бай Феяз, като научат че бащата на Ямур е Харун?! #Crazy

Ами отишъл е да се напапка, че няма кой една манджа да му сготви нали ги изгони всички. hahaha hahaha
А сега сериозно- добре е че е отишъл та ха дано се развика по-силно че да го чуе и Феяз че Ямур е дете на Харун и че  Толга и Еда нямат брак.

# 622
  • И тук,и там
  • Мнения: 4
Сега и аз да кажа за епизодчето! Според мен сценария започва да се насочва към естествената си развръзка или по-точно към края на филма / всъщност надявам се/ !

Интригата със събирането на Харун и Еда с Ямур според мен е приключена. Въпрос на време и фантазия на сценаристите е как да го "украсят" до края. И според мен Мелда няма да се откаже до последно, но видимо шансовете и поддръжниците й стремително намаляват! Само Феяз няма да й е достатъчен! За евентуалната й парализа съм доста скептична, по-скоро ще се опитва да си върне позициите, но много й се събраха черните точки и въпреки изобретателността й най-важния човек - Харун няма да й се върже! Виж Еда може да се поколебае, но тя изживя своя катарзис и мисля, че няма сила, която да я отклони от Харун и Ямур!

Все още си мисля, че Еда може да се окаже сестра на Бату - това ще е неговата цена за отмъщенията! Мелда не може да е, защото сестра му би следвало да е на възрастта на Едже, Ниса и Еда!

Така, че аз лично вече съм много по-спокойна за развитието!  
newsm10 newsm10 newsm10

# 623
  • Мнения: 914
За Джамил не се ядосвайте! Докато Тюркян мина през всички простотии спрямо Еда и изживя дългооооооооо пътя към осъзнаването си, то Джамилчо тепърва открехва завесата! Нали го държаха в информационно затъмнение, сега и той има нужда от време да осъзнае какво се е случило! Тепърва ще го изчакаме и него да се ядосва, да мисли, да анализира и накрая ще го гледаме как се просълзява от умиление!
ама то така ако чакаме всички верно 9 сезона ще има филма

# 624
  • Мнения: 0
Основното е да се разбере за лъжата на Мелда! И нещо за игричките с Бурак! Така и не разбрах какво кроят двамата.Май самоМелда знае, 4е взрива в корабостроителницата е дело наА бУРАК.По тази линия може да има развитие!
Останалото се нарежда. Джамил  и Феяз няма къде да ходят!

Нещо Харун ми се видя малко стреснат и уплашен за развода
Нали в резюмето пише ,че и той и Феяз са много признателни на Мелда.Тя за това използва точно този момент да му предлага развод ,защото знае ,че той ще каже:"Ама защо" или"не е сега момента";"Не може да бъде ,ти за какъв ме вземаш " и др. подобни. Такава реакция е напълно възможна от Харун,нали и той гледа на всички да угоди .

 newsm10 И в това е проблема, но колкото и да разбира и да съчувства на Мелда, няма как това да го принуди да остави Еда и детето си! Няма начин! Само ни гърчат!

# 625
  • Мнения: 914

Ами отишъл е да се напапка, че няма кой една манджа да му сготви нали ги изгони всички. hahaha hahaha
Бон бонке това е достойно за пародията дето я правят браво

Предлагам го с двете си ръце да послужи за това
hahaha hahaha

# 626
  • Мнения: 0
Ох, спокойни за развитието на нещата ли? Като си помисли човек дошъл е моментът на сблъсъка Харун -Бату. Тоя Бату що за поразии направи- сто пъти скъса нервите и сърцето на Харун- отвлече Еда, отвлече самия него, отвлече и баща му, отвлече детенцето му, едва не превърна любимата му в убийца и вече е дошъл момента да хвърчи перушина smile3512 box bash #Sniper

Да, и затова ще трябва да се намери решение и край на тази омраза! И вместо да се избиват с Харун, доброто решение е Еда да е сестра на Бату! Тогава Бату наистина ще се почувства зле и ще спре!

# 627
  • Варна
  • Мнения: 329
Вече ми се ще малко и нашите любимци Харун и Еда да се погушкат,бе! Та и ние да се вземем да се поуспокоим. Сещам се колко добре се почувствах когато видях за пръв път сцената- тати чете приказка на Ямур, а мама е на седмото небе и всичко наоколо трепти от любов и романтика! newsm76

# 628
  • Мнения: 0
За Джамил не се ядосвайте! Докато Тюркян мина през всички простотии спрямо Еда и изживя дългооооооооо пътя към осъзнаването си, то Джамилчо тепърва открехва завесата! Нали го държаха в информационно затъмнение, сега и той има нужда от време да осъзнае какво се е случило! Тепърва ще го изчакаме и него да се ядосва, да мисли, да анализира и накрая ще го гледаме как се просълзява от умиление!
ама то така ако чакаме всички верно 9 сезона ще има филма
Споко, те ще го претупат! И без това Джамилчовите вълнения ги минаваха метър, та сега ли ще го изкарат на преден план!  hahaha hahaha hahaha

# 629
  • Варна
  • Мнения: 329
Въй, ако наистина Еда се окаже сестрата на Бату- направо не ми се мисли. То голяма каша ще настане в чувствата и мислите на всички герои #Crazy

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт