Незабравима-Unutulmaz тема37

  • 30 044
  • 738
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 0
Тази вечер съм решила бай Джемил хептен да го разпертушиня( вие нещо не му обръщате внимание)! Има и едни снимки във Фейсбук където Тюркян и Джемил са в къщата на Еда и Толга. Чудя се за какво ли е отишъл там? Кого ли ще прибира? Какви ли ще ги приказва? Види ми се ядосан. Нищо чудно да кандърдисва Тюркян да не подкрепя Еда. Ще ми се да видя какви очи ще опулят той и бай Феяз, като научат че бащата на Ямур е Харун?! #Crazy
[/quote]

Бай ти Джамил го разбирам! Не е лесно да разбереш какви неща са ставали под носа ти! иска се време!

# 631
  • Мнения: 914
Бубе а ти като гледам си убедена че трети сезон няма да има

# 632
  • Мнения: 24
Какво ли има в предвид Мелда с тази реплика към Еда? Дали за брака и с Толга или затова,че детето е от Харун или пък за всичко.

# 633
  • Мнения: 914
Какво ли има в предвид Мелда с тази реплика към Еда? Дали за брака и с Толга или затова,че детето е от Харун или пък за всичко.
Според мен е за това че нямат женитба с Толга щото те винаги пресилват нещата във фрагмента и избират точно такива моменти

# 634
  • И тук,и там
  • Мнения: 4
Бубе а ти като гледам си убедена че трети сезон няма да има
Да.Така мисля.Няма какво да разтягат в трети сезон.И не вярвам Нова тв да пуснат филма през Юни и после пак да го спрат.

# 635
  • Варна
  • Мнения: 329
Истината е, че всеки правеше всекиго на глупак- криеници,премълчани факти, измишльотини, театро, лъжи, цял куп щуротии и то под носа на всички, цял куп нелепици и неадекватни реакции. Пълна кашория -ха, сега иди я оправяй! Ама айде заради бебето май в един миг всички ще се кротнат( пък то е едно сладурче, особено с жълтото биберонче и тя косица, мамина душичка мила!!! baby

# 636
  • Мнения: 24
Ако Еда се окаже сестра на Бату, той може да се успокои, но Харун никога няма да му прости тези гадости, които извърши.

# 637
  • Мнения: 0
Бубе а ти като гледам си убедена че трети сезон няма да има
Да.Така мисля.Няма какво да разтягат в трети сезон.И не вярвам Нова тв да пуснат филма през Юни и после пак да го спрат.
newsm10 А, дано си права!

# 638
  • Мнения: 914
абе тази вечер ади-то заслужава много поздрави а я няма

Но надявам се като с епояви да си види поздрава от мен знам че това и е в кръвта дето се вика
http://vbox7.com/play:3878e0e4

# 639
  • Мнения: 24
Наистина бебето в този сериал е страхотен сладур. Гледах непреведените серии на Клетва и там бебето хич не ми хареса.

# 640
  • Мнения: 315
Пожелавам ви лека нощ с няколко снимки .
Две са ми любими.
За третата .................!Харун се е обърнал в правилната посока ,нали?
.

# 641
  • Мнения: 0
Ако Еда се окаже сестра на Бату, той може да се успокои, но Харун никога няма да му прости тези гадости, които извърши.

И аз си мисля, че в тоя епизод сблъсъка ще е Харун - Бату! Въпросът е, че и двмата са силни характери и това може да се превърне в безкрайна игра на отмъщение и ярост. Някой трябва да спре пръв - затова си мисля, че ако Бату наистина разбере какво е причинил на Еда /ако тя му е сестра/ това може да го накара да се смири, а Харун е по-благороден и когато разбере, че вече неговите любими хора не са застрашени, може даже и да разбере Бату! Но, със сигурност ще гледаме яко прехвърчане на искри!

# 642
# 643
# 644
  • Мнения: 914
hahaha hahaha hahaha  bouquet и според мен е в правилната, а когато е в нашата посока още по правилна мис е вижда  hahaha hahaha

Общи условия

Активация на акаунт