Незабравима-Unutulmaz тема37

  • 30 038
  • 738
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 19
  това за недоспалите си

# 676
  • Мнения: 19
Цитат
Признанията на Мелда, която е напълно отчаяна, объркват (шашкат) семейство Арсланлъ.

Добро утро на всички
Звучи много логично и май точно това ще направи Мелда. Ще използва момента, че Феяз й е благодарен и ще атакува - това е нейния стил. И очаквам татко Феяз да почне да води Харун за ръка до спалнята им с Мелда и да чака отвънка за резултата от престоя му.

Само да не забрави да заключи вратата и да сложи ключа в джоба си

# 677
  • plovdiv
  • Мнения: 0
http://www.vbox7.com/play:65dd222f&al=1&vid=83197
Добро утро на всички.Това е поздрав за онези,които нищиха нещата до късно и рано рано ни поднесоха кафе и закуска.Благодаря,че ви има.

# 678
  • Мнения: 2
Благодаря за  bouquet хубвата песен

# 679
  • Мнения: 93
Привет на всички .Спожелание за хубав и успешен ден изпълнен с много много усмивки. Hug Laughing Hug
да много хипотези по филма, всеки има своя, но сценаристите ще поднесат както обикновено тяхната, както те си знаят, във фрагмента акцентират върху нещо и ни подвеждат после във филма е много по нормално но евала им професионалисти- колко похВали и пс....и изядоха от нас ......
БРАВО НА ПОЕТИТЕ, НЕОТРАЗИМИ СТЕ ТАЛАНТА СИ Е ТАЛАНТ, ЕДНИ ГО ИМАТ ДРУГИ НЕ ТОВА Е ДАР БОЖИ ИСКАШ ИЛИ НЕ ГО ИМАШ - БЪДЕТЕ ВСЕ ТАКА АТРАКТИВНИ, ИЗОБРЕТАТЕЛНИ ИЧУВСТВЕНИ, ЕСТЕСТВЕНИ, МИЛИ И НЕПОВТОРИМИ- КАКВОТО И ДА КАЖА ЩЕ Е МАЛКО БЛАГОДАРЯ ВИ ЧЕ ВИ ИМА
ЛЕК И СПОРЕН ДЕН И СЕ УСМИХВАЙТЕ ПО ЧЕСТО И ОТ СЪРЦЕ - СМЕХЪТ Е ЗДРАВЕ   love001  love001  love001  love001  love001  love001 newsm51 newsm51
 БЛАГОДАРЯ ЗА ПОЗДРАВА  bouquet  bouquet  bouquet

Последна редакция: вт, 04 май 2010, 10:27 от adi_h

# 680
  • Мнения: 93
http://www.vbox7.com/play:190d3438 - Незабравима - Превод на 42еп. част 1/8

# 681
  • Мнения: 914
абе тази вечер ади-то заслужава много поздрави а я няма

Но надявам се като с епояви да си види поздрава от мен знам че това и е в кръвта дето се вика
http://vbox7.com/play:3878e0e4
благодаря за поздрава скочиха ми атомите и си смених стола да не го счупя, точно улучи ми ритъма
имах работа в скайпа - ако иска някой да му пускам оригиналния файл да заповяда толкова опити правех да го кача някъде и засега още не съм успяла но ще измисля нещо то не може така
 ама песента е страооотнааа
Adi-to радвам се че тие харесала песента да ти кажа чесно трудно ще го качиш защото е много голямо или трябва да го разделиш на парчета за да го качиш. Ако това ти помага като инфо за да се справиш направи го

# 682
  • София
  • Мнения: 1 395
Някой случайно знае ли дали има преведени части от 42 епизод във Vbox? Вчера търсих, но не открих.

# 683
  • Мнения: 9
Има преведена 1 част на 42 еп.
http://www.vbox7.com/play:190d3438

# 684
  • Мнения: 93
абе тази вечер ади-то заслужава много поздрави а я няма

Но надявам се като с епояви да си види поздрава от мен знам че това и е в кръвта дето се вика
http://vbox7.com/play:3878e0e4
благодаря за поздрава скочиха ми атомите и си смених стола да не го счупя, точно улучи ми ритъма
имах работа в скайпа - ако иска някой да му пускам оригиналния файл да заповяда толкова опити правех да го кача някъде и засега още не съм успяла но ще измисля нещо то не може така
 ама песента е страооотнааа
Adi-to радвам се че тие харесала песента да ти кажа чесно трудно ще го качиш защото е много голямо или трябва да го разделиш на парчета за да го качиш. Ако това ти помага като инфо за да се справиш направи го
БЛАГОДАРЯ

# 685
  • Мнения: 914
Здравейте и добро ви утро сладури

Аз понеже снощи до късно бях тук та знам кой какво горе долу кометирал.

Бганио от рано направил изводите БРАВО много добре си ги обобщил в римата.

Ади-то чудя ти се кака лягаш толкова късно и ставаш все толкова рано рано. А за това че си сменила стола се радвам че ако се счупи ще съм притеснена че съм го предизвикала.

Хайде лек ви ден   bouquet

# 686
  • София
  • Мнения: 1 395

Благодаря - там има качени и всички части с превод, но всъщност само на първата част засега има субтитри.

# 687
  • Мнения: 0
Здравейте   мацки и мацковци. Не съм писала скоро във форума, но пък ви следя най редовно и чета всичко което пишете и коментирате. Понеже съм в службата и фрагмента който изпратихте новия от 43 епизод нещо не мога да го отворя, но нищо като се прибера довечера ще го разгледам. И аз да се включа с коментара от първия фрагмент най- сетне евала не мога да повявам най-накрая малко надежда ,че филма пак ще стане романтичен а не психо трилър с елементи на криминале. Много се радвам за Еда Харун и бебчето дано да продължи тази идилия поне една серия. Ако филма наистина върви към финал и няма да има 3 сезон предполагам ,че все почесто хепи енда ще наближава, но не вярвам Мелдището да се откаже толкова лесно от Харунчо, смятам,че до последно ще си остане гад. Благодаря на всички които ни превеждат и ни правят съпричастни с филма. Петко много добре ти се пулучават стиховете както обикновено. Хайде ,че  много място заемам вече.

# 688
  • Мнения: 0
Цитат
Признанията на Мелда, която е напълно отчаяна, объркват (шашкат) семейство Арсланлъ.

Добро утро на всички,

как мислите дали Мелда няма да каже на Арслънлъ че са само семейство на хартия с Харун newsm78  и че той обича друга жена и по този начин да ги накара да я подкрепят? и затова му предлага развод защото знае че дори и той да се съгласи, семейството му ще е против и Мелда ще се изкара жертва?
Според мен всички знаят, че са само семейство на хартия и че Харун обича друга жена. Дори да е така, мисля, че само Фаяз ще застане зад нея, но той вече не може да се налага на Харун.

# 689
  • София
  • Мнения: 1 395
Цитат
Признанията на Мелда, която е напълно отчаяна, объркват (шашкат) семейство Арсланлъ.

Добро утро на всички,

как мислите дали Мелда няма да каже на Арслънлъ че са само семейство на хартия с Харун newsm78  и че той обича друга жена и по този начин да ги накара да я подкрепят? и затова му предлага развод защото знае че дори и той да се съгласи, семейството му ще е против и Мелда ще се изкара жертва?
Според мен всички знаят, че са само семейство на хартия и че Харун обича друга жена. Дори да е така, мисля, че само Фаяз ще застане зад нея, но той вече не може да се налага на Харун.

Така е по принцип - Ниса и Ашъб няма да се вдигнат в защита на Мелда, а за Саадет не е много ясно какво точно й се върти в главата, какво знае и помни и какво не. Но Феяз е достатъчен. Мелда може да постави въпроса за развод и пред него, а той твърдо ще бъде против и ще накара Харун да заеме някаква позиция - или казва веднага на всички истината, което не ми се вярва, или обещава да прекарва малко повече време с Мелда (дали и в спалнята не знам). А през това време Мелда обработва и Еда с цел тя да попречи на Харун да каже истината. Може пак да се направи на луда и нещастна и да иска от Еда да повлияе на Харун да забрави другата жена. Тя Мелда ги умее тия работи. А Еда действа Харун, както си поиска. Но ще видим утре вечер.

Общи условия

Активация на акаунт