Не раждайте във Видин!!!

  • 15 019
  • 48
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 384
Погребално бюро е не само болницата във Видин, а и в много други градове! Нали живеем в цивилизована държава, а отношението към родилките и бебетата никакво го няма  ooooh!  Какво толкова сложно има в едно секцио, че не искат да го правят, а мъчат майките и увреждат здрави бебета! Защо трябва да дърпат крачета и ръчички или да скачат по коремите ...........

Има тука в Търново ей такъв "специалист",който е против секциото-д-р ХАДЖИРАДЕВ!
Аз съм от Търново и след като родих се наложи да лежим с бебето в Плевенската неонатология и от тамошните акушерки знам, че 80% от случаите на увредени деца са от нашият град. И то заради такива компетентни доктори като него! Rage А не е само той!

От всички мои познати има една единствена, която не е имала проблеми свързани с раждането или с грижите към бебето! Питам се кога ще раждаме спокойно, без да ни е страх за нашия живот и живота на децата ни!

# 31
  • Мнения: 45
Боже!
Какви са тези изроди? Как този " лекарка" може да живее с този смърт на това бебенце? Такива изроди трябва да се наказват със смъртна присъда, но това ще е малко трябва да се наказват доживотна присъда.
Поклон пред това измъчено семейство.

# 32
  • Мнения: 16
Боже, колко мъка има по тоя свят Боже... Praynig
Моите съболезнования.  Sad
Бих я убила тази "докторица". Господ да я накаже. Съд до дупка за мръсната нагла гад.
Как се научава човек да живее с такава мъка?

# 33
  • Мнения: 3 016
Как се научава човек да живее с такава мъка?

Много трудно...... Cry

# 34
  • Мнения: 1 122
Влизам за да ви съобщя, че докторката е УВОЛНЕНА!!! След аутопсията на бебето в София се е доказало че лекарска грешка е причината за смъртта на бебето и тя вече не работи във Видинската болница.

# 35
  • на дъното
  • Мнения: 1 559
Ей това е вече новина smile3501 чак да не повярваш

# 36
  • Мнения: 3 016
Само да не отиде в някоя друга болница.

# 37
  • Мнения: 3 166
Наистина новината е добра!  Peace Нека са наясно, че не са съвсем недосегаеми. Макар че в повечето случаи продължават необезпокоявани да си живуркат, похвално е, че има и такива, на които им е потърсена сметка за стореното зло.

stasi76 , знам, че  това  няма да накара братовчедката ти да страда по-малко за изгубената рожба, но поне ще може да продължи напред една идея по-спокойна.

# 38
  • Мнения: 2 653
Влизам за да ви съобщя, че докторката е УВОЛНЕНА!!! След аутопсията на бебето в София се е доказало че лекарска грешка е причината за смъртта на бебето и тя вече не работи във Видинската болница.
Виждали ли сте го на документ някъде?

След смъртта на баща ми от болницата ни пуснаха писмо , отговор на наше писмо, че виновната лекарка е наказана по съответния начин.След това пък от проверката на МЗ се установи, че няма виновни!?!
Та това ме кара да се съмнявам , ако не сте г видели на документ.Или поне не го знаете от някой достоверен източник/близки и познати, защото на самото ръководство не вярвам вече/

# 39
  • Видин
  • Мнения: 4 925
Това е добра новина. Предполагам, че сега щом има и официален документ от аутопсията може да ги съдите и да й се отнемат лекарските права на тая "докторица"  Rolling Eyes

# 40
  • Видин
  • Мнения: 4 925
"Лекарката" все още практикува, за съжаление  Cry
Обаче е отпуска или болнични...
Докога?!  Sad

# 41
  • Мнения: 2 653
"Лекарката" все още практикува, за съжаление  Cry
Обаче е отпуска или болнични...
Докога?!  Sad
По същия начин стана  и в нашия случай.
 #2gunfire

# 42
  • бургас
  • Мнения: 4
Доктор Николова е вече на работа в болницата.Успех на родилките стискам палци да не ви се падне

# 43
  • бургас
  • Мнения: 4
и избирайте кадърни доктори а не случайни -д-р Илиев например е мн добър специалист

# 44
  • Варна
  • Мнения: 2 305
Ей, не се научиха, че седалищно бебе не се дърпа и изисква мнооооого търпение и изправена позиция на майката, за да се роди успешно. Като не могат, защо се захващат? Да продават ряпа на пазара, там поне не касае човешки живот и човешка съдба!

Съчувствам силно на почернената майчица, дано дъщеричката й почива в мир... Flowers Rose Flowers Rose

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт