Какви еротични подаръци сте получавали от половинката?

  • 16 427
  • 158
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 73
Добре де, използването на вибратор по време на секс с партньора ви... не ви ли идва като  един вид леко залитане към трети "участник" (или по-скоро нужда от такъв) в "занятието"  newsm78 . Не знам как да се изразя по-точно, надявам се сващате какво имам предвид. Когато една жена използва вибратора си сама -това е ясно, но по време на секс с гаджето си, при наличието на мъж от кръв и плът, силиконовато подобие кому е нужно  според вас и защо  Thinking

Ти имаш нещо против заместването на трети от нещо изкуствено?  Mr. Green Ако сте толкова отворени може и тройки да си правите, но аз съм ревнива. Laughing

Вибратора се ползва не само за заместване на трети. Фистинг с ръчичка или орална се правят не защото си няма инструмент нали? При нас винаги се е ползвал какъв ли не подръчен материал за игри, а специалните играчки са си нещо специално.

# 76
  • Мнения: 674
Добре де, използването на вибратор по време на секс с партньора ви... не ви ли идва като  един вид леко залитане към трети "участник" (или по-скоро нужда от такъв) в "занятието"  newsm78 . Не знам как да се изразя по-точно, надявам се сващате какво имам предвид. Когато една жена използва вибратора си сама -това е ясно, но по време на секс с гаджето си, при наличието на мъж от кръв и плът, силиконовато подобие кому е нужно  според вас и защо  Thinking

Ти имаш нещо против заместването на трети от нещо изкуствено?  Mr. Green Ако сте толкова отворени може и тройки да си правите, но аз съм ревнива. Laughing

Вибратора се ползва не само за заместване на трети. Фистинг с ръчичка или орална се правят не защото си няма инструмент нали? При нас винаги се е ползвал какъв ли не подръчен материал за игри, а специалните играчки са си нещо специално.
Това пък ще е най смешното някой мъж ако ревнува от вибратор. Mr. Green
Много е приятно включването на вибраторче в любовната игра.
Пробвайте ще ви хареса.

# 77
  • Мнения: 426


Ти имаш нещо против заместването на трети от нещо изкуствено?  Mr. Green
 
Не, мисля че трети просто няма място там, било като жив мъж или  макет на органа му.  Peace
А това че си ревнива ми е повече от ясно, повечето ми гаджета са били Овни, знам за какво става въпрос  Whistling

# 78
  • Мнения: 1
Не съм получавал,а съм подарявал  Laughing Laughing Laughing

# 79
  • Пловдив
  • Мнения: 14
Delusion, дай се телефона моля те, да ти пратя мъжо да го отракаш, че мен видиш ли 15 години ме боли глава пък и съм малко скучновата (все мисионерската на тъмно му предлагам). Еххх, добре, че има разтропани каки да задоволяват мъжете ни, щото така ще си идат милите от тоя свят - Simple Smile

# 80
  • Мнения: 73
Delusion, дай се телефона моля те, да ти пратя мъжо да го отракаш, че мен видиш ли 15 години ме боли глава пък и съм малко скучновата (все мисионерската на тъмно му предлагам). Еххх, добре, че има разтропани каки да задоволяват мъжете ни, щото така ще си идат милите от тоя свят - Simple Smile

Нищо против- пращай го! Има лични съобщения- да пише.
Добре че има жени, които пет стотинки не струват в леглото, щото никакви усилия не струва на разтропана кака да открадне от семейството такъв незадоволен.

# 81
  • Мнения: 925
Delusion, дай се телефона моля те, да ти пратя мъжо да го отракаш, че мен видиш ли 15 години ме боли глава пък и съм малко скучновата (все мисионерската на тъмно му предлагам). Еххх, добре, че има разтропани каки да задоволяват мъжете ни, щото така ще си идат милите от тоя свят - Simple Smile

Нищо против- пращай го! Има лични съобщения- да пише.
Добре че има жени, които пет стотинки не струват в леглото, щото никакви усилия не струва на разтропана кака да открадне от семейството такъв незадоволен.

 #Crazy #Crazy #Crazy
моя няма да ти го изпратя  smile3516

# 82
  • Мнения: 989
Delusion, моля те, освободи си малко пощата. Преследвам те от една друга тема с личен въпрос, но пощата ти е пълна и не мога да ти пиша  Grinning

# 83
  • Мнения: 426

Добре че има жени, които пет стотинки не струват в леглото, щото никакви усилия не струва на разтропана кака да открадне от семейството такъв незадоволен.
Абе знаех си аз че си професионалистка  Laughing, няма как, при тея знания и умения за мъжете...

# 84
  • Мнения: 73

Добре че има жени, които пет стотинки не струват в леглото, щото никакви усилия не струва на разтропана кака да открадне от семейството такъв незадоволен.
Абе знаех си аз че си професионалистка  Laughing, няма как, при тея знания и умения за мъжете...

Абе аз всичко каквото правя в този живот го правя професионално.  Laughing

polito_87, освобедена е.  Wink

# 85
  • Пловдив
  • Мнения: 14
Пращай снимка и медицинско и ти връчвам мъжо за обучение.
Не разбрах познаваме ли се отнякъде, че с такава точност до стотинки определяш колко струвам в леглото.
Ти по-скъпа ли си от 5 стотинки? Щото мъжо пвече от 5 ст. не дава за подобен род услуги.

# 86
  • Мнения: 73
Пращай снимка и медицинско и ти връчвам мъжо за обучение.
Не разбрах познаваме ли се отнякъде, че с такава точност до стотинки определяш колко струвам в леглото.
Ти по-скъпа ли си от 5 стотинки? Щото мъжо пвече от 5 ст. не дава за подобен род услуги.

Ти го прати пък ние с медицинските, снимките и цената и сами ще се оправим някак.

А иначе няма нужда да се познаваме за да знам колко струва в леглото човек с подобно мислене. Носиш си етикета с едър шрифт.

# 87
  • Пловдив
  • Мнения: 14
Еми не ще! Цяла вечер го увещавах ама той НЕ, та НЕ. С "общи"  и "лесни" жени не ходил. Сори! Много изпускаш ДЪ знАйш.  #Cussing out

# 88
  • Мнения: 2 139


А иначе няма нужда да се познаваме за да знам колко струва в леглото човек с подобно мислене. Носиш си етикета с едър шрифт.

Aдмирации    bouquet

# 89
  • Мнения: 364
Офф, аз определено не си се представям с такова нещо в . . . . . . .  Ще се чувствам жалка. Свършиха се мъжете та с пластмаси и гуми ще се задоволявам. Все още има кой да я върши тая работа, та от розово патенце нямам нужда. Може би като поостарея и не ме отразяват мъжете ще си поръчам. Сори, никой не искам да засегна, щом има предлагане на такива артикули значи има и търсене, ама не е за мен. Добре, че и мъжо мисли така.

Е, това си е чисто и просто провокация. Не се връзвайте!
Не може да съществува човек с такова мислене! Но добре, че и мъжо мисли така  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт