Листопад (Yaprak dökümü) - ТЕМА 31

  • 30 574
  • 728
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 2 191
Хайрие толкова може,толкова прави.
На тези години не може да промени мирогледа си,
този шанс имат дъщерите и.

# 661
  • Мнения: 2 191
Да!Оттегли се защото се почуства излъгана и предадена - бремеността на Джейда!

# 662
  • Мнения: 743
Да!Оттегли се защото се почуства излъгана и предадена - бремеността на Джейда!

 PeaceИ прояви завидно благородство по-късно,помагайки на Джейда.Но за това ,никой не се сеща!Къде беше егоизмът й тогава!?

# 663
  • София
  • Мнения: 15 527
Да!Оттегли се защото се почуства излъгана и предадена - бремеността на Джейда!
Чакай сега, тя не знаеше ли за Джейда, преди да избяга? Май знаеше?

# 664
  • Мнения: 19
Верно? Не знаех. Тя и Неждля има нужда от корекция, ако питаш мен. Сега ще разгледам с най-голям интерес аватара.
Но между другото, двете актриси наистина са много добри, кефят ме и не е необходимо да пренасяме върху тях симпатиите или антипатиите към героините им.
Няма симпатии и антипатии. И двата персонажа са ми симпатични, защото са верни на себе си, искрени и със стремеж да бъдат добри. Просто напомням за обективност, че в първия сезон носът на Лейля беше плосък на края, като патешка човка, особено си личеше като плачеше,  а във втория беше коригиран.
А за Неджля, много си е хубава и така според мене. Всяка намеса ще развали естествената хармония на чертите й.

# 665
  • Мнения: 4 076
Ако Джем е свободен,може ли да си го резервирам?Него не го искате много,пък аз страшно си падам по красиви,почтени момчета от добри семейства...нека ме боли  Laughing!
А за Ферхи аз се изказах тази сутрин,обаче никой,дори и Рози,не ме отрази  Simple SmileЯвно е било твърде деликатно написано.

# 666
  • Мнения: 342
За Джем ще трябва да се разберете с Ледена кралица. Тя си го остави него за резервен вариант.  Crazy

# 667
  • София
  • Мнения: 2 862
Изумена съм колко много хора възприемат като нормално, естествено и неукоримо това една сестра да отнеме мъжа на сестра си, просто защото изпитвала страст! Явно нещо с моята ценностна система не е наред, трябва да я преосмисля! Tired

Ако Джем е свободен,може ли да си го резервирам?Него не го искате много,пък аз страшно си падам по красиви,почтени момчета от добри семейства...нека ме боли  Laughing!


Умен избор, няма да сгрешиш!

# 668
  • Мнения: 19
Чакай сега, тя не знаеше ли за Джейда, преди да избяга? Май знаеше?
Не, не знаеше. Не си спомням точно как го научи, но със сигурност беше след като избяга с Оуз. Мисля че и тогава научи как точно са се случили нещата между Оуз и Лейля.

Изумена съм колко много хора възприемат като нормално, естествено и неукоримо това една сестра да отнеме мъжа на сестра си, просто защото изпитвала страст! Явно нещо с моята ценностна система не е наред, трябва да я преосмисля! Tired
Чакай да чуеш феновете на Ферхи, тогава съвсем ще се шашнеш.  Laughing А за двете сестри, и преди имаше дебати как точно са тръгнали нещата и коя първа си го е заплюла.  Laughing Едни казваха "Лейля попита Неджля дали наистина са скъсали, получи потвърждение и след това тръгна да го сваля, по-скоро от суета". Други казват "даже и така да е, как може да сваля бившето гадже на сестра си". Трети казват "ама едно е гадже, друго е съпруг". Четвърти казват "съпруг ама насила, без любов", други "насила, ама съпруг, тя после го обикна". "Обикна го ама заради парите".
И ей такива до безкрай.

Последна редакция: ср, 26 май 2010, 11:22 от soya-fen

# 669
  • Мнения: 743
А,и аз искам Джем!Според мен превъзхожда всички останали мъже,във всяко отношение!Левент ме разочарова много.но пък мисля,че много си подхождат с Ферхунде.

# 670
  • Мнения: 2 191
Е, като се е влюбила в неподходящия човек,да си сложи фередже ли?
Защо мадам Сузан,която полага грижи ралични от тези на Хайрие,не успя да се противопостави на брака?
Не само,че любовта е сляпа,че е всичко,но е и градивна!
Заради майчината си любов,мадам Сузан направи крачка напред.

# 671
  • Мнения: 0
Да!Оттегли се защото се почуства излъгана и предадена - бремеността на Джейда!
Чакай сега, тя не знаеше ли за Джейда, преди да избяга? Май знаеше?
Специално пък за Джейда-това само Лейля го видя с очите си и пак се омъжи за него, а Неджля само предполагаше, но като го разбра със сигурност, му би шута мигновено и отиде в пансион-никога Неджля не позволи да я унижат, затова много я харесвам!А, когато го заряза дори прояви благородство да помогне на нещастната му ку-ва!

Последна редакция: ср, 26 май 2010, 11:32 от kati1000

# 672
  • Мнения: 342
Ставате 3 за Джем вече. Трудно ще го разделите.  Mr. Green

# 673
  • Мнения: 743
Кой е казал,че постъпката на Неджля е нормална,естествена и неукорима?

# 674
  • София
  • Мнения: 15 527
         Кафеджията някой взел ли го е? Ако не, аз го взимам, помага, добричък е, има скътани парички в банката! Joy

Общи условия

Активация на акаунт