Подсъзнанието може всичко 25 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 248 380
  • 746
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 604
Момичета, днес е един изключително хармоничен и щастлив ден, в който се случват много чудеса  Peace

Не мога да се наситя на всичко, което пишете, почти всеки линк и мисъл ми идват точно навреме и в отговор на нещо, което ме вълнува  Heart Eyes Благо-Даря ви от все сърце!   bouquet

Относно сбъдването на желания, ще спомена прясна случка от вчера. След прекрасно тържество организирано от дневния център, в който ходи дъщеря ми / Огромна Благодарност към сърцатите хора, които "работят" там/ шофирах през дъждовна София и ни настигна рекламен камион на цирк "Балкански", с мегафон и т.н. Дъщеря ми веднага каза, че иска да отиде на цирк /въпреки че няколко дни по-рано отказа/ и аз й обещах да я заведа. Същият следобяд ми се обадиха отново от този чудесен дневен център да попитат дали бихме искали да отидем на цирк ДНЕС!!!  Shocked Peace bowuu При това са осигурили даже безплатни билети, толкова съм щастлива!

Иначе безброй много желани неща са ми се случвали по най-невероятни начини, както беше писал някой, от някои сама се разочаровах, но винаги Благо-Даря на Вселената.

Напоследък много се вълнувам за съдбата на изчезналото момченце /преди повече от месец, аутист, навсякъде има разлепени листовки/. Всеки път като видя листовка си представям, че вместо ТЪРСИ СЕ, пише НАМЕРИ СЕ!
Мисля си дали, ако обединим положителната си енергия в тази посока, можем да помогнем. Praynig
Дори ми хрумна, че ако медиите "гръмнат", че е намерено, дали няма изведнъж да се появи... Съзнавам, че звуча леко безумно... но всички сме родители и разбираме какъв кошмар е това.



# 121
  • Мнения: 10 764
Green dream , за съжаление днес от МВР потвърдиха намирането на трупчето на малкия Веско  Cry
Дано душата му вече да е намерила покой, завръщайки се у дома  Praynig
А на родителите му желая много сили, за да преодолеят тази болка.

# 122
  • Мнения: 275
Снощи по друг повод си мислех, какъв ли договор се сключва с педофил или изнасилвач ... изобщо насилник (нали съм на вълна Крион)... И тази сутрин новината за Веско...

А аз сънувах странен сън. Една много възрастна жена ми каза да запомня 6 числа и да ги подредя в колонка. Изреди и числата. След това едно момиченце с червен балон пък ми каза, че трябва да стана рейки мастер (не съм усещала влечение към рейки до момента).

Като се събудих помнех само 2 от числата.  Laughing
Дали не е сделка някаква - Вселената ми дава джакпота, а аз трябва да "върна" като се посветя на рейки  Laughing

Не съм сигурна дали този сън е ценна информация или игрички на разума...

# 123
  • Мнения: 258
Мир на Душата на Веско Praynig
Момичета, да изпратим Енергия, Любов и Светлина в Мексиканския залив, там ситуацията е ... (каквото и да напиша все ще прозвучи като негативно утвърждение)
Който има желание нека подкрепи овладяването и.  Hug Четох един материал как специалисти и доброволци къпят пеликани от полепналия по тях нефт и се разплаках с глас,  Cry знам че със сълзи не помагам, но не можах да ги спра... като се наревах, започнах да се моля Praynig и да изпращам Любов Heart Eyes
Нека екосистемата в Мексиканския залив се справи с инцидента, без последствия!!!
 Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig
Благодаря!!!

# 124
  • Мнения: 72
Момичета вижте какво намерих, някоя правила ли е тези ритуали. Интересува ме по конкретно за намиране на работа? http://www.scribd.com/doc/24633368/365mag-rituala

# 125
  • Мнения: 719
toddler, ако знаеш колко си права  Hug Даже един автор казваше (не помня кой), че когато те споходи хубава емоция, новина или др. под., да казваш: "Така ми се пада", "Такъв ми е късметът". Така мозъкът прави връзка между емоцията и събитието и впоследствие ги предизвиква и ги прави повторяеми. Макар че "Такъв ми е късметът" обикновено се използва в лошия му смисъл (когато ни се случи нещо неприятно), той казва да го използваме наобратно, т.е. винаги, когато ни се случи нещо хубаво. Аз така правя  Mr. Green

Това много ми харесва. Не се бях замисляла досега за такъв ъгъл на нещата. Ще се старя да го прилагам.  Peace

Да почива в мир душата на Веско.   Cry

Последна редакция: ср, 02 юни 2010, 14:13 от Шушони

# 126
  • Мнения: 515
Момичета вижте какво намерих, някоя правила ли е тези ритуали. Интересува ме по конкретно за намиране на работа? http://www.scribd.com/doc/24633368/365mag-rituala

много любпопитна книга , мерси  Hug

# 127
  • Мнения: 3 674
Мир на Душата на Веско Praynig
Момичета, да изпратим Енергия, Любов и Светлина в Мексиканския залив, там ситуацията е ... (каквото и да напиша все ще прозвучи като негативно утвърждение)
Който има желание нека подкрепи овладяването и.  Hug Четох един материал как специалисти и доброволци къпят пеликани от полепналия по тях нефт и се разплаках с глас,  Cry знам че със сълзи не помагам, но не можах да ги спра... като се наревах, започнах да се моля Praynig и да изпращам Любов Heart Eyes
Нека екосистемата в Мексиканския залив се справи с инцидента, без последствия!!!
 Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig
Благодаря!!!

 Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig

# 128
  • Мнения: 620
милото ангелче  .... светлина на душата му  Cry  Praynig Praynig

# 129
  • Мнения: 72
Да почива в мир душата на Веско!  Praynig

# 130
  • Мнения: 730
Да почива в мир душата на Веско! 

# 131
  • Мнения: 59
Мир на душата на Веско! Да изпратим много любов и подкрепа на родителите му!

# 132
  • Мнения: 13
здравейте момичета  Hug
 Praynigза Веско!

Juliet , може би трябва да научиш някакъв урок и за това не можеш да продадеш обекта... Ако е така, желанието ти да го продадеш без да си научила урока, няма да се сбъдне, все едно молиш да изкараш изпит без да си учила, не е справедливо.

целувки за всички Heart Eyes

# 133
  • Мнения: 1 652
Мир на душата на Веско! Да изпратим много любов и подкрепа на родителите му!
Praynig Praynig Praynig

# 134
  • Universe
  • Мнения: 1 556
милото ангелче  .... светлина на душата му  Cry  Praynig Praynig



Мир на Душата на Веско Praynig
Момичета, да изпратим Енергия, Любов и Светлина в Мексиканския залив, там ситуацията е ... (каквото и да напиша все ще прозвучи като негативно утвърждение)
Който има желание нека подкрепи овладяването и.  Hug Четох един материал как специалисти и доброволци къпят пеликани от полепналия по тях нефт и се разплаках с глас,  Cry знам че със сълзи не помагам, но не можах да ги спра... като се наревах, започнах да се моля Praynig и да изпращам Любов Heart Eyes
Нека екосистемата в Мексиканския залив се справи с инцидента, без последствия!!!
 Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig
Благодаря!!!

 Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig

     



Общи условия

Активация на акаунт