ВЪПРОСИ към модераторите и администраторите

  • 64 315
  • 1 307
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 6 362
Дразнят дребните тарикати, така е.
Най-много ме дразни това, че подценяват и нас, и най-вече потребителите.

Благодаря!

# 211
  • Мнения: 9 776
Търсих из правилата, мисля, че съм срещала някъде, но сега не намерих. Става въпрос за писането на пост примерно в червено. Страшно дразни, и особено ако е излишно съпроводено с няколко удивителни отзад ooooh!. Позволено ли е? Или по-скоро не се толерира, но се допуска?

# 212
  • Мнения: 0
Моля темата http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=506234.0 да бъде изтрита.Благодаря  Peace

# 213
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Става въпрос за писането на пост примерно в червено. Страшно дразни, и особено ако е излишно съпроводено с няколко удивителни отзад ooooh!

Няма правило, което да забранява употребата на различни цветове шрифтове, нито пък употребата на удивителни знаци... Визирали сме единствено употребата на главни или големи букви...
Когото нещо написано го дразни - прескача и не чете... Лесно е... Wink

# 214
  • София
  • Мнения: 23 229
Ще може ли пак да ни заковете новата тема:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=508800.0
а тази е старата:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=501653.0

# 215
  • Мнения: 2 590
Може ли да попитам какво означава това : leet , което е на мястото на брояча на постовете?
По рано днес го нямаше Thinking

П.П Мисля, че разбрах, ако става дума за 1337-те мнения Laughing

# 216
  • Мнения: 6 362
Може ли да попитам какво означава това : leet
...
става дума за 1337-те мнения Laughing

Точно това е  Grinning

# 217
  • Мнения: 4 275
Получих "неприлично предложение"  Laughing от потребител за посредническа дейност ... happyshoping ... И друг път съм получвала ЛС-та от този поребител, но с други никове. Познах го по скайп-а!

# 218
iskam da pitam imali posledstvia kogato edno 11mese4no bebe pogalne tutun i kakvo da pravia

# 219
  • София
  • Мнения: 39 964
Мишелин, ще оставя на админ Simple Smile

pavlova, регистрирайте се и пишете в съответните подфоруми - Майки (бъдещи и настоящи); Здравословни проблеми, здравна каса, здравеопазване.
Това е подфорум свързан с въпроси към самия форум, проблеми с форума и т.н. Няма да получите компетентен отговор тук.

# 220
  • Мнения: 11 607
Здравейте!!!!!!

Първо искам да благодаря,че темата за Световното по футбол остана в Клюкарника и намерихме разбиране от Татти.......

Второ.....Точно в същата тема се зароди желанието от пошещите в темата да има обособена тема за футбола - коментиране на европейските първенства, трансферите след световното и т.н. Та въпросът ми е - Къде да си направим тема Футбол, в кой подфорум(дали ще може в Клюкарника?), на колко стр. да се заключва и да се прави нова?

Благодаря предварително за отговора!!!!!!!

# 221
  • София
  • Мнения: 39 964
В "Общ отчетен" може би ще е по-удачно.

# 222
  • Мнения: 11 607
В "Общ отчетен" може би ще е по-удачно.

А на колко страници да се прави нова тема.....Страх ме е, че при 50стр. често ще се пускат, но това не е проблем....Питам за да знам предварително!

# 223
  • София
  • Мнения: 39 964
Всички отчетни се закл. на 50та стр. Мисля, че няма изключение от това правило.

# 224

Общи условия

Активация на акаунт