Сладко бебче хубавее, ОКТОМВРИЙКА дебелее...!

  • 26 527
  • 740
  •   1
Отговори
# 75
  • В сърцето на един мъж и половина, и една госпожица
  • Мнения: 1 834
Здравейте, аз съм от ноемврийската тема.Моля се за малките душички Фил и Тай, както и за мама Андреа.Стискам палци всичко да е наред и да нямат осложнения.Силно ги прегръщам  Hug

# 76
  • Мнения: 486
Ely-st,какви са тези щуротии!Ами то някой ,ако ти има зъб и просто ей така....Информирай ни като изясните за какво става въпрос!А тези да не би да са фалшиви социални,да има някакъв номер,знам ли то вече ....

Много се радвам за Фил,дано успеят със всичките премеждия ,ще продължаваме да се молим за цялото семейство всичко да завърши благополучно!!! Praynig Praynig  Praynig

Моя бебко мн слабо се обажда с ритничета,не  че съм се притеснила...ама обяснявам си го с предната плацента!Но днес го усещам целия ден, като следобед имаше доста силни движение и естествено се изкефих!

# 77
  • София
  • Мнения: 5 764
pashic,аз с две какво да кажа  Rolling Eyes рядко ме побутват и много се притеснвам ама се надявам че е нормално! Praynig

Стели,добре че не сте стигнали до серклаж PraynigПочивай си се пази много! Hug

# 78
  • Мнения: 6
Димяни, мерси за новините около Ния, Ник и малките им юначета - наши талисманчета  Hug Видях, че са на линия във фейса, но не посмях да пиша, че по обед нали Ник каза, че привечер ще оперират Ния и да не го отвличам. Не спирам да се моля за цялото им семейство  Praynig Praynig

Oleto, eleto - честити ви  stork-boy stork-girl
vesinka - добре дошла при нас   bouquet
bebZz - страхотен е малкия  Hug Толкова е сладък с онази касерола на главичката  Laughing И коремчето ти е супер.
stelisima -  Hug

# 79
  • Мнения: 1
Здравейте! Аз съм от декемврийската тема. Тук съм, за да стискам палци на Андрея и нейните бебчета! Дано Господ бъде с тях!

# 80
  • Sofia
  • Мнения: 366
pashic не са фалшиви социалните - просто бяха объркали апартамента. През един апартамент има семейство с 2 деца. Малкия е няколко месеца по-голям от моята, но е доста буен. В къщи като дойде и започва да чупи играчките на Тея /хвърля ги по вратата или стената, скача върху тях и т.н./. Преди няколко месеца беше бил учителката в градината. Това са само малка част от подвизите му. Като не издържат нервите на родителите и ги наказвали на терасата и те започвали да пищят колко лоши са родителите им и колко страдат /това бащата ми го каза днес когато дойде за бележката която му оставиха социалните/. Това аз не съм го чула и видяла защото терасата е от противоположната страна на нашия апартамент. Това което аз съм видяла е че дори да го изведат малкия на разходка той започва да крещи и никакви молби на майка му не помагат да се укроти. Явно жената подала сигнала не е от блока ни, а от съседния към който е терасата и не познава характера на момчето. А родителите не са лоши. Предполагам, че ще ги карат да говорят с психолог. Със сигурност родителите ще разкажат на какво са ги подложили заради немирника им...

# 81
  • В сърцето на моите съкровища...:)
  • Мнения: 622
Здравейте и от мен,

ЧЕСТИТ 1 ЮНИ НА ВСИЧКИ МАЛКИ СЪКРОВИЩА....И НА ТЕЗИ, КОИТО ВСЕ ОЩЕ УСЕЩАТ ДЕТСКОТО У СЕБЕ СИ!
Ние днес прекарахме деня в разходки, въпреки дъжда, празнувайки първият несъзнателен празник на бебо  Joy
Утре с тати сме на преглед, за да го изненадаме какъв "голям" мъж си има!  hahaha  Heart Eyes
Да Ви кажа непрекъснато си мисля за сладурите Фил и Тай и смятам, че раждането им непосредствено преди този, толкова хубав детски празник ще ги зареди с енергията и борбеността, за да продължат да радват мами и тати занапред!  Peace


Весел празник и хубава вечер!   bouquet

# 82
  • Мнения: 65
Силно стискам палци на Андреа Hug Praynig Дано операцията мине успешно. Praynig

Силни молитви и за малкия Фил Hug Praynig Praynig

Стели,какъв магнезий ти изписаха за това скъсяване?

Тоничка,почивай малко бе жена,няма да ти избягат разходките по площадките,даже ще ти се утроят  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Браво на малкото скромно момче,моето и то по чудо скоро не е искало играчки. PartyУтре са на екскурзия от детската градина и е много развълнуван.

# 83
  • Варна
  • Мнения: 99
Честит Празник на Всички Деца Simple Smile!
Молим се за малките Фил и Тай, дано всичко с тях е наред  Praynig

# 84
  • Сливен
  • Мнения: 140
Добре дошла на
vesinka86.
Леко бременеене и пухкав и здрав бебок на финала.

# 85
  • Мнения: 42
Здравейте и от мен )))

Честит празник на всички дечица!

Нека Богородичка да закриля Фил и Тай, и цялото семейство!  Praynig

Мирче, Ради, Бебс - страхотни коремчета ))) много сте сладки
Днес шефката се загледа в мен и каза, че вече започнало да ми личи )))
Димяни, да оздравяваш бързо, ей!

Целувки на всички!

# 86
  • София
  • Мнения: 548
 Честит празник на всички малки и големи дечица! Да сте живи и здрави и да запазите детското в себе си.

Хе, хе - за кореми си говорите  Laughing Laughing. Днес шефа имаше изпит и се наложи на няколко пъти да влизам аз да пазя студентите. И една от студентките /с дете на 2 месеца/ попитала колежката защо още съм на работа, не трябвало ли вече да излизам в майчинство. Така че хич не се хвалете с вашите кореми.

 Продължавам да се моля за малките ни късметчета и майка им. Дано скоро преодолеят тези изпитания, и да се радват едни на други.

 Нещо не съм в настроение тази вечер, и не ми се пише.
 Лека вечер и целувки на всички.

# 87
  • Мнения: 2
НЕКА БОГ ЗАКРИЛЯ ЦЯЛОТО СЕМЕЙСТВО НА АНДРЕА И АНГЕЛЧЕТАТА ДА БДЯТ НАД ФИЛ И ТАЙ  newsm17
Димяни-писах ти на лични
Добре дошла на новата мама
Ние сме добре,бебка тия дни ме ритка много силно,чак подскачм понякога.Незная дали ще мога да ви пиша тия дни,защото Ванко в четвъртък и петък има изходни по български и математика и решаваме тестове.
Гушкам ви силно и ви желая прекрасна вечер милички

# 88
  • Мнения: 25
Nad1_Nad1, магнезия ми го изписаха заради контракции и понеже всяка контракция скъсява шийката на матката. Самия препарат 1. Магне В6 (които втората докторка каза, че е слаб), после един друг, които не можах да открия по аптеките и след обаждане по телефона доки каза да сменя с Магнерич.

Сега да видим дали има новини от нашите герои.  Praynig Praynig Praynig всичко да е минало успешно!

МОМИЧЕТА, МОЛЕТЕ СЕ И ДАНО НЕ ЧУВАМЕ ЛОШИ НОВИНИ!

# 89
  • София
  • Мнения: 5 764
Писе,честити розови новинки утре сутрин ще те отбележа  Hug Flutter

Стеи,на мен ми предписаха като лежах в болица Диаспорал на прах и знам,че е най добро от рода на магнезия! PeaceДано и това което ти пиеш ти действа добре!

Общи условия

Активация на акаунт