Малките слънца очакат с нетърпение морското вълнение

  • 27 168
  • 757
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 3 914

Вече взех да се замислям за китайската медицина, но трябва много да почета преди да реша да пробваме.
И това съм пробвала ooooh! Joy
Вики има два курса от по три месеца,първия от които на две годинки,така че не е вредно,уверявам те Peace
Да, не е вредно, но и полза няма.
Това е моето мнение, съдейки от двата опита които имам - с мама и внучка.
Как да няма ма оу,оправи ми синузита за два дни,друг е въпроса че беше за кратко Mr. Green

п.п. сори момичета,това е личен спор Joy

# 676
  • София
  • Мнения: 5 074
Няма да те цитирам - значи с теб стават три !
Имах предвид моята майка, с доста продължителен курс лечение.

# 677
  • Мнения: 729
Viki_76 , много съжалявам, че Вики пак е болен, дано скоро намерите добър специалист, който най-накрая да ви помогне  Hug.

AnMary , браво на Алекс за новите думички  Hug.

Димяни, и аз се радвам за хубавите новини  Hug.

Ние от днес започнахме да посещаваме Центъра, за който ви бях писала. Психологът е в отпуск и чак септември месец ще я види, но ни пое рехабилитатор - млад симпатичен мъж, който бързо предразположи Ели и общо взето ми направи добро впечатление. Не присъствах на самата рехабилитация - чаках в беседката отвън, но гласчето на Ели не чух, явно добре са се сработили.

В събота водих двамата бандити на фризьор и Ели се сбогува с къдриците си  Simple Smile. Всичко това беше придружено с неописуем рев - хората от съседните помещения в салона надничаха, за да видят какво става  Embarassed.    

п.п. Ина, Хули, я кажете за тази китайска медицина, пълен профан съм  Embarassed

# 678
  • София
  • Мнения: 3 414
Много се радвам за мъничките принцеси  Praynig всеки ден да хапват и скоро да се прибират в къщи.
Във Варна знам че има мн.добри хомеопати,така ми е казвала нашата,като се чуя с нея ще попитам за имена ако искаш Вики?

# 679
  • София
  • Мнения: 39 960
Тани, провери и за водна гимнастика. Поне няма да навреди, а и водата е полезна.

Днес Орелия ми пратила смс за разходка, ама съм го проспала. Алекс спа в стаята, а ние двете с Дияна в нашето легло Simple Smile Голям сън му ударихме.
Джони ги изведе за малко привечер. Връщат се и Алекс ми подава един хляб с думите "тляб" Simple Smile
Малко думи употребява на място и по предназначение. Кога ли ще ми каже "мамо" Simple Smile

# 680
  • Мнения: 1 875
Браво на Алекс Heart Eyes
Орелия хвана гората в буквалния смисъл, след като не получи отговор Laughing
Голяма разходка му направихме, близо час го водих и за ръка - малкия човек се умори много и о, чудеса - днес спа до 7:30 bowuu
Всъщност много и рева снощи - мъчат го зъби явно,  аз нищо не напипвам, не се и старая особено да му бъркам в устата де..


♥Димяни ♥, хубава новина, все така и за напред.
Viki_76 , да оздравява Вики скоро. Praynig А ти се стягай, животът е кратък наистина, и именно заради това не бива да се отдаваме изцяло на негативни емоции Hug


# 681
  • Варна
  • Мнения: 965
Благодаря ви, момичета!  Hug
Събирам координати на лекари - ще чета, докато избера какво да пробваме.
Много ме радват думичките на Алекс. АнМари, не се притеснявай, и "мама" ще каже. Ще видиш как изведнъж ще излязат много нови думички.
Dorothy, хубава почивка, с хубаво време ви желая.
Аз пък винаги съм смятала, че плажовете във Варна са ужасни. Ако има възможност, бих отишла на Албена, някъде по комплексите. Тук плажна ивица почти не е останала (доколкото видях - веднъж слязох към морето - почти всичко беше заето от заведенията).

# 682
  • София
  • Мнения: 39 960
Вики, той казва "мама". Въпросът ми беше за "мамо", т.е. осъзнато обръщение.

Моите днес ми скачат по главата от рано. Дияна беше решила да хвърля камък от прозореца, на 8мия етаж. Направо да я хванеш и да я ... Набързо я запознах с почти всички всички физични закони и последствия.
Александър пищи и не знае какво иска. И него май го мъчат зъби. Остават му вторите кътници. Ако може ще си лапне цялата ръка, но се ограничава само с четирите си пръста.
Излива вода по пода и после реве, че му се карам. Днес ще е тежък ден Simple Smile

# 683
  • панагюрище
  • Мнения: 179
Здравейте всички!
Аз одавна не съм писала, но ви чета редовно.

Първо да честитя рождените дни на Дани,Лорка и Вероника.Много здраве им желаем и весели игри!

Ивана, честита рожба! Да е жив и здрав малкият Виктор и много да ви радва!

♥Димяни ♥, честити ти рожби и на теб и дано по-бързо се приберат в къщи!

Радвам се , за напредъка всички  дечица -Ели,Бо,Чефо,Вики, Виктория, Жорко,Алекс ...../дано не съм пропуснала някой/ Все така да продължават!

Сега да ви кажа и за Кристи нещо: Расте си детето .И тя като Алекс не говори кой знае колко, но се разбираме някак си.Казва доста думички, знае как правят и изглеждат почти всички животни, разбира когато я накарам да направи или донесе нещо.Общо всето е послушно дете.От около месец вече махнахме дневният памперс доста бързо стана, но въпреки че си казва за пишкането все още не може да разбере кога има аки и съответно върши тази работа в гащите. Все още се борим с отказването от шишето с мляко.Много мляко пие и през ноща и през деня също.Искам да я науча да го пие от чаша, но тя си иска биберона и това си е.Все някога и това ще стане де.

Иначе с болестите сме до никъде.Спираме Флексотида уж за лятото, но то докато го спрем ще дойде есента май.И ние имахме съмнения за рефлукс, но за сега никой не го е доказал категорично.Сериозни пристъпи не е имала, но  всеки месец е хремава и всеки път секретите течат назад и доста време ги отхрачва после, но поне не слизат надолу и не правят поразия с дробчето.Продължавам обаче да я лекувам само с хомеопатия и за сега се справяме.

Бяхме на море 10 дни и сега в понеделник се прибрахме.Последната вечер Кристи се разкиха, през ноща и се запуши носа, на сутринта си тръгнахме с течащ  нос.Вчера пък цял следобед повръща и кашля, та в чудо се видях.Пак са и тръгнали секретите назад. На всичкото отгоре наща лекарка е в отпуска и не си вдига телефона,та лудницата е пълна.Звънях на друга лекарка сега, та да видим.

Ето снимки от морето:http://www.facebook.com/photo.php?pid=1452875&l=7714dc5c2c&id=1343050599

      и още:              http://www.facebook.com/album.php?aid=70538&id=1343050599&l=0b8ffd1fa2
Който иска може да ме добави към приятелите си.


И другият път като пиете кафе в Пазарджик се обадете и на нас.Ние често сме там. Laughing

Спирам, че стана доста дълго.
Много  Hug за всички дечица

# 684
  • Мнения: 72
Ха ха, клипчето е много хубаво!
Алекс и Ели са много сладки на снимките Heart Eyes


eyoree86, какво значи, че Вальо не е като другите - няма значение какъв е,  на първо място си е твое дете и ти преценяваш и решаваш какво е добре или не за него.
Отрязваш милите роднини - по-тактично или по-рязко, ти си знаеш какво действа - спокойствието ти е най-важно. Hug



Ние от два дни успяваме да излезем преди 8 и съм доволна, че се прибираме преди голямата жега.
Чефо ходи все по-стабилно хванат за ръка и много се уморява - след около 100 м спи като новороден Laughing
И аз се пребих днес -  хлъзнах се на мокър под, ударих си главата в една колона. Че и рана имам, на слепоочието :crazy:Zn
Имах предвид,че на 9 месеца не прави неща които другите бебетя првят.На мен изобщо не ми пречи,ама те само дълбаят дето не им е работа.Трябвало това ,трябвало онова.Е как да им обясня,не мога да ги подминавам ,все пак като сме в една стая,единия спира,друг почва.И то точно тея дето децата им са такива лигави,разглезени чудовища,че няма накъде.Аз мойто дете си го имам за съвсем нормално,това ,че те са решили,че нешщо се държа с него различно,незнам.

# 685
  • София
  • Мнения: 39 960
eyoree86, отрежи ги, или изобщо не се занимавай да се обясняваш. Ако не стане тактично, действай през глава Simple Smile

Сис, видях снимките Simple Smile Много е пораснала Кристи и то доста Simple Smile

Мен ми е нещо криво Sad Ще изгоня народа на разходка и ще отмарям.

# 686
  • София,
  • Мнения: 4 267
И аз гледах снимките, Криси е много пораснала и е много сладка. Peace Силванка къде бяхте на море?
Ние пък днес екстремно заминахме за Пазарджик, но не на кафенце и не се обадих щото нямаше време. Нашия татко явно му е влязла вода в ухото още на морето и е почнало да се възпалява, от два дни му е заглъхнало и го наболва, ама той нали е мъж и търпи Laughing, днес едва го накарах да отидем - първо в Пещера, но там лекар УНГ имало само два пъти в седмицата по два часа, а точно днес нямало и от там в Пазарджик, добре че намерихме лекар, прегледаха го, промиха му ушите, изписаха илачите и така Tired, сега ги капем, дано му помине, че иначе е много кисел, по зле е и от децата Mr. Green.
Вики как сте днес?

# 687
  • Мнения: 6 604
Честит празник на  Вероника и от нас с Мимето.  bouquet
С  малко закъснение ,но от сърце. Hug Heart Eyes
Не мога да пиша много,че съм с Виста и буквите на клавиатурата са разместени и ме дразнят.
Но да помоля пак за телефона на Куфарджиева,че мина 1 година откакто сме на Сингулер и е време за контрола. Дано успеем да се вредим,че доста закъснях.
Оставям ви,че работа ме чака. Tired

# 688
  • София
  • Мнения: 39 960
Успях да запиша моя блябчо Simple Smile
http://www.youtube.com/watch?v=BiiAT5BHv5g

Орелия, днес ми беше много криво. Джони излезе с децата, и са били пред блока.

Алекс вече маха и за "чао". А самото "чао" звучи като "тляо".

# 689
  • Мнения: 37
Голям сладур! Уникален е Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт