Топло слънце вън напече, идва време за Юнското човече! - 29

  • 20 894
  • 741
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 50
Здравейте пак от мен, до сега се бях разчистила, раз- подреждала  Rolling Eyes е много бързо се умарям, да не говорим че ако се наложи да седна на земята,( защото не мога да клекна) и е едно ставане, като хипопотамче се търкулвам, голям смях..гледам да няма хора около мен  Laughing Laughing Laughing
Пък сега имам едно странно усещане много ниско доло, все едно бебка ще си покаже главичката всеки момент  newsm78 .... на някой случвало ли му се е  Shocked чак ме е страх да си разтворя краката , пък мисля след малко да излезна  Laughing стават някакви странни неща ..... ?
Мама пипи   Peace стискам палци
И аз не знам какда направя нова темичка  Rolling Eyes

# 736
  • Мнения: 1 554
Въпрос към родилите мами

Подавахте ли документи за детски и еднократна помощ?
Мен сега ме върнаха от социалните и ми казаха "щом сега е родено детето другия месец трябва да подадете документи Shocked" от къв зор другия месец като детето ми е родено началото на този месец?

# 737
  • Мнения: 293
ivv83 аз имах такова усещане онази вечер и вчера докторката ми каза,че бебето било вече спуснато много ниско долу.Неприятно е още повече,че те кара още повече да ходиш до тоалетна нали?Просто му идва часа да излиза това са хубави симптоми Hug


# 738
  • Мнения: 50
ivv83 аз имах такова усещане онази вечер и вчера докторката ми каза,че бебето било вече спуснато много ниско долу.Неприятно е още повече,че те кара още повече да ходиш до тоалетна нали?Просто му идва часа да излиза това са хубави симптоми Hug



  Shocked  Shocked мале мале че и се разшава сега...ще вземе да слезне по - на доло ....  Whistling ще я видим ние тази работа..

# 739
  • Мнения: 293
ivv83 аз имах такова усещане онази вечер и вчера докторката ми каза,че бебето било вече спуснато много ниско долу.Неприятно е още повече,че те кара още повече да ходиш до тоалетна нали?Просто му идва часа да излиза това са хубави симптоми Hug



  Shocked  Shocked мале мале че и се разшава сега...ще вземе да слезне по - на доло ....  Whistling ще я видим ние тази работа..


Е успокой се не излизат толкова лесно за сьжаление hahaha hahaha hahaha hahaha

# 740
  • Мнения: 133
Здравейте,мамчета!!!
Чета ви,но зясега няма ккаво ново да ви пиша.Нашата мишцича се оказа кротка натура - спинка и хапва ,не плаче за сега..дано и занапред е така,но да видим като ни хванат коликите.
Някоя мама беше попитала за памперсите-аз още от родилното ползвам Хъджис и съм много доволна-не пропускат и не обриват дупето,поне на моята Боряна.
Морска ,относно помощта от социалните.Аз преди да родя ходих да си взема декларациите,за да са у мен и ми казаха месеца след като родя да ги подам,т.е. юли месец.Хубавото е,че не е нужно да ходим лично,а може и някой друг от наше име ,без пълномощни да ги подаде.
На неродилите мами,съвсем скоро да си гушкат мъниците,защото няма по-голямо щастие от това  Hug

# 741

Общи условия

Активация на акаунт