Да пазаруваме от UK - Начини, доставки, отзиви!-тема 32

  • 58 598
  • 746
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 97
Айде на новата колекция в Некст  Mr. Green

Ох  Mr. Green

Да му се не види, много е добра, харесах 100 неща  Whistling

Последна редакция: сб, 10 юли 2010, 02:26 от Ехмея

# 706
  • Мнения: 252
Аз напълних кошницата, но половината са с удължен срок на доставка. Нямам търпение да се появят. Има неща и от миналата година, но те тепърва ще зареждат есенно и зимно.
Новата колекция предполагам значи, че следващата събота и неделя ще е разпродажбата.

# 707
  • Мнения: 97
О, да, почти нищо не е налично, тъкмо да имаме време да разгледаме и ги почваме.  Laughing
А няма ли вече да откриват магазина в София, някой знае ли ?

# 708
  • София
  • Мнения: 424
О, да, почти нищо не е налично, тъкмо да имаме време да разгледаме и ги почваме.  Laughing
А няма ли вече да откриват магазина в София, някой знае ли ?
   Миналата събота бях там,но все още не беше отворен.Да се оплача чехлите на мъжът ми който вчера дойдоха от некст са дефектни много ме е яд  smile3511

# 709
  • Мнения: 19
Koлекцията есен-зима younger girls в Некст е супер!!! Цветовете са отново страхотни както винаги !!! Другите не съм ги гледала изцяло , но и те ще са си хубавки !
 Peace

# 710
  • Мнения: 10
Може ли да ми кажете къде пише секюрити кода на карта Америкън експрес? Няма отзад три числа като при другите ми карти,а смътно си спомням,че май бяха четирите числа отпред на картата. newsm78

# 711
  • Мнения: 2 122
да, отпред са- четири цифрички

# 712
  • Мнения: 10
да, отпред са- четири цифрички

Благодаря ти за бързия отговор!  bouquet

# 713
  • Мнения: 2 559
Момечета, от www.getthelabel.com и www.bonprix.co.uk може ли да се плаща с БГ карта?  newsm78

# 714
  • Варна
  • Мнения: 680
От www.getthelabel.com не може.

# 715
  • Мнения: 84
мама Вили  Flutter искам да те попитам, дали си получила каталога на Некст и ако да, дали в момичешката колекция до 5г. ще има и други грейки освен тази, която е в момента - зелената с котенцата? И дали ще има още по-красиви зимни якета за момичета до 5г?

# 716
  • Мнения: 14
може ли на ЛС да ми изпратите линк за общите. Hug

# 717
  • Мнения: 1 269
да попитам- има ли някой идея за посредник с който мога да порьчам от америка? това, което тьрся не намирам в английски сайт  Rolling Eyes

# 718
  • Бургас
  • Мнения: 2 153
Много се извинявам, че малко ще оспамя за лични привилегии Embarassed, но реших че тук е мястото. За близо два месеца от както си купих ето този панталон http://maya1976.snimka.bg/other/pokupki.489682.18724953.big съм свалила 5кг и в момента ми е доста широк, ако някой се интеесува на ЛС, още си е с етикета не е обличан.

# 719
  • Мнения: 19
да попитам- има ли някой идея за посредник с който мога да порьчам от америка? това, което тьрся не намирам в английски сайт  Rolling Eyes

те са май няколко,даже и тема си имат за посредници от САЩ. Погледни на втора страница на Пазаруване от чуждестранни сайтове, там са им дали имената. Даже имаше реклама доскоро на една от тях, ама вече са я махнали.

Общи условия

Активация на акаунт