Много се промениха взаимоотношенията ни.

  • 7 572
  • 104
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
Presi а той може би се е опитал да намекне, че в състоянието ти сега има нещо малко занемарено... (теглото, дома - или поне такива са му оплакванията). Като оставим настрани деца, дом и ролята на съпруга, напоследък какви са постиженията ти и личните ти успехи като жена? (не става въпрос да си станала шеф на модна къща и да си проявила суперкреативност, но като професионалист, като мечти...).
Лично аз се разпознавам в някои от реакциите на мъжа ти - ама то е защото не съм стабилен партньор, случва се да имам желание и да планирам съботите и неделите и след това да се ужася, че не ща да съм точно с тия хора.

# 16
  • Ку-куландия
  • Мнения: 794
Presi а той може би се е опитал да намекне, че в състоянието ти сега има нещо малко занемарено... (теглото, дома - или поне такива са му оплакванията). Като оставим настрани деца, дом и ролята на съпруга, напоследък какви са постиженията ти и личните ти успехи като жена? (не става въпрос да си станала шеф на модна къща и да си проявила суперкреативност, но като професионалист, като мечти...).
Лично аз се разпознавам в някои от реакциите на мъжа ти - ама то е защото не съм стабилен партньор, случва се да имам желание и да планирам съботите и неделите и след това да се ужася, че не ща да съм точно с тия хора.
Не отговорям с цел да се оправдавам, но имам 6-7 кг отгоре след втората бременност т.е сега съм 60. Ходя на фризьор не по рядко от преди през 2-3 месеца, на маникюр и педикюр никога не съм ходила, грим ползвам рядко, обличам се спортно-елегантно.  В къщи при наличето на две деца - момчета, не че се хваля е достатъчно чисто. Винаги има сготвено ядене, при това според желания, винаги има чисти и изгладени дрехи.

# 17
  • Мнения: 4 668
Аз не обичам форумските клишета , но в случая съм 100% убедена , че има друга жена . Може да не е връзка , може само да е влюбен , но има причина да се държи така ...
Това , че секса е като преди да не те успокоява . Мой близък приятел , който имаше любовница ми каза , че е правел два пъти повече секс с жена си в този период  Rolling Eyes
Депресии , дрън - дрън ... огледай се добре наоколо ...

# 18
  • Ispania
  • Мнения: 4 487
Егати депресията Shocked.Да обижда децата ooooh!?Този 4овек или има много голями проблеми,или е най/абсурдният и нищожен мьж:naughty:.
Като се дразни толкова от семейството си,да отиде на консултация с професионалист.Сега само вьрху теб ли пада отговорността?
И аз както беше писал някой по напред и два дни не бих издьржала с такава особа......Особено ако се осмели да обиди децата ми Thinking.

# 19
  • Мнения: X
Presi а той може би се е опитал да намекне, че в състоянието ти сега има нещо малко занемарено... (теглото, дома - или поне такива са му оплакванията). Като оставим настрани деца, дом и ролята на съпруга, напоследък какви са постиженията ти и личните ти успехи като жена? (не става въпрос да си станала шеф на модна къща и да си проявила суперкреативност, но като професионалист, като мечти...).
Лично аз се разпознавам в някои от реакциите на мъжа ти - ама то е защото не съм стабилен партньор, случва се да имам желание и да планирам съботите и неделите и след това да се ужася, че не ща да съм точно с тия хора.
Не отговорям с цел да се оправдавам, но имам 6-7 кг отгоре след втората бременност т.е сега съм 60. Ходя на фризьор не по рядко от преди през 2-3 месеца, на маникюр и педикюр никога не съм ходила, грим ползвам рядко, обличам се спортно-елегантно.  В къщи при наличето на две деца - момчета, не че се хваля е достатъчно чисто. Винаги има сготвено ядене, при това според желания, винаги има чисти и изгладени дрехи.
Това са само поводи да те напада...Не мисля,че проблема е толкова елементарен.
Едното ми предположение е,че вече не те обича.И както каза и  Delusion ,се чувства като в здрав капан.От който няма измъкване...и това е повода да ти се ядосва постоянно.
На моменти си казва "Е,какво толкова,имам добра жена,деца..."  и се успокоява.
Но в следващия момент го връхлита мисълта,че вече не те обича,не иска да е с вас,а това го чака до края на живота му.И пак се ядосва...
Дано не е това...заради децата най-вече.
Второто ми предположение е за проблем в работата,или в личен план...Т.е. не се чувства достатъчно преуспял,надявал се е на тези години да е постигнал доста повече, а нещата не се получават...и това го кара да изпада в отчаяние.И естествено си го изкарва на най-близките...

Третото...възможно е да е увлечен по друга,или да има връзка...това ,че правите секс ,нищо не значи...
При всички случаи може би трябва да разбереш причината...иначе срещу какво ще се бориш!

# 20
  • Ку-куландия
  • Мнения: 794
При всички случаи може би трябва да разбереш причината...иначе срещу какво ще се бориш!

Как тогава да го предразположа да говори с мен. Мисля, че достатъчно време съм го оставила насаме с мислите му, как да го накарам да ги сподели.

# 21
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
Аз не обичам форумските клишета , но в случая съм 100% убедена , че има друга жена . Може да не е връзка , може само да е влюбен , но има причина да се държи така ...
Това , че секса е като преди да не те успокоява . Мой близък приятел , който имаше любовница ми каза , че е правел два пъти повече секс с жена си в този период  Rolling Eyes
Депресии , дрън - дрън ... огледай се добре наоколо ...

И аз така мисля, за съжаление.  Confused

# 22
  • Мнения: X
При всички случаи може би трябва да разбереш причината...иначе срещу какво ще се бориш!

Как тогава да го предразположа да говори с мен. Мисля, че достатъчно време съм го оставила насаме с мислите му, как да го накарам да ги сподели.
След като година и половина нищо не ти казва,едва ли изобщо ще сподели сам...
Освен ако не е друга жена и не реши да те напуска...
За съжаление ще трябва да търсиш други начини да разбереш...да поговориш с негов приятел, колега.
Ако се съмняваш за друга жена,ще трябва и да се разровиш...сам едва ли ще каже...
А колкото до обичта...Ако директно го попиташ "Виж,писна ми вече от недомлъвките ти.Ако не ме обичаш,кажи си направо.И всеки по пътя си!Няма смисъл да се мъчим така и двамата! "   - на това какво би казал?


# 23
  • Бургас
  • Мнения: 102
Аз не обичам форумските клишета , но в случая съм 100% убедена , че има друга жена . Може да не е връзка , може само да е влюбен , но има причина да се държи така ...
Това , че секса е като преди да не те успокоява . Мой близък приятел , който имаше любовница ми каза , че е правел два пъти повече секс с жена си в този период  Rolling Eyes
Депресии , дрън - дрън ... огледай се добре наоколо ...

Напълно съм съгласна с горното. И според мен има друга жена. А нежеланието му на отиде с теб някъде без децата за мен е доста показателно. Особено щом през почивните дни често му се случва да го няма по цял ден. Всичко говори за изневяра, за съжаление. Дано не съм права Confused

# 24
  • София
  • Мнения: 12 821
А колкото до обичта...Ако директно го попиташ "Виж,писна ми вече от недомлъвките ти.Ако не ме обичаш,кажи си направо.И всеки по пътя си!Няма смисъл да се мъчим така и двамата! "   - на това какво би казал?

Той може и да я обича, но а дали тя иска той да я обича така? А и какво значение има дали я обича щом се държи безобразно. Да си реши проблемите или да си отиде. Явно вижда, че това поведение се приема и защо да не продължи да се държи така?

Колкото до изневярата- нима сериозно не сте забелязали, че поне 40-50% от мъжете у нас се държат по този начин по принцип? Жените вършат всичко, а мъжете правят каквото си искат? Или аз живея на някакво по различно място? Многократно съм говорила с жени в подобно положение, но дали по наследство или по други причини те търпят и мълчат.

# 25
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
Колкото до изневярата- нима сериозно не сте забелязали, че поне 40-50% от мъжете у нас се държат по този начин по принцип?

Забелязали сме.
Авторката, обаче, казва, че това му поведение е ново, т.е., преди 1,5 година е бил различен, което провокира и темата й. Peace

# 26
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
От прочетеното до тук,си правя изводи(не те ангажирам с тях),че някой много близък до семейството бавно ,но сигурно му е вменявал тактично, всичко това,което ти говори на този етап.
Открий доброжелателя и го дистанцирай колкото е възможно от съпруга си.

# 27
  • София
  • Мнения: 12 821
Колкото до изневярата- нима сериозно не сте забелязали, че поне 40-50% от мъжете у нас се държат по този начин по принцип?

Забелязали сме.
Авторката, обаче, казва, че това му поведение е ново, т.е., преди 1,5 година е бил различен, което провокира и темата й. Peace
Разбрах това, но исках да подчертая, че намирам това поведение за типично, а не за сигнал за връзка. По- скоро, когато човек е слаб по някаква причина той по- сляпо започва да следва моделите, които е получил като дете. В тази връзка ми е любопитно що за птица е таткото на въпросният мъж?

# 28
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
Колкото до изневярата- нима сериозно не сте забелязали, че поне 40-50% от мъжете у нас се държат по този начин по принцип?

Забелязали сме.
Авторката, обаче, казва, че това му поведение е ново, т.е., преди 1,5 година е бил различен, което провокира и темата й. Peace
Разбрах това, но исках да подчертая, че намирам това поведение за типично, а не за сигнал за връзка. По- скоро, когато човек е слаб по някаква причина той по- сляпо започва да следва моделите, които е получил като дете. В тази връзка ми е любопитно що за птица е таткото на въпросният мъж?

Без да целя излишни конфронтации, според мен е точно обратното.
Ако човекът е имал различно поведение до сега (с каквото впечатление останах) и от въпросния период се променил критично, включително да предложи на децата си (дори и на шега): "що не вземем да убием майка ви?", то причина със сигурност има! И тя, за мен, е друга жена.

# 29
  • Мнения: 871
.Като скрит гняв ми изглежда.....
Точно така е озлобен е към света, всички други са виновни и го дразнат, всички са тъпанари и простоци, вече с никой не общува, освен в работата по неволя.
Явно е депресиран, мрази се и не може да се понася по някаква причина. Ясно е, че можем да се отнасяме с другите само както се отнасяме със себе си, а при него това е повече от очевидно. Кой знае каква е причината. Може да е било нещо случило се преди година- две, а може и да е само във въображението му. Явно се преживява като жертва, отговорностите му са дошли в повече и иска да избяга от тях. Най- вероятно усеща, че не се справя. Ако има проблеми с кариерата, ако са повишили най- некадърния му колега, ако е срещнал най- тъпия си съученик, а той е бил нова кола- може да е всичко. Ако имаше любовница щеше да е щастлив поне, когато не е с вас, а и от чувство за вина да компенсира и да е добър баща, например.
Проблемът си е в него и само той може да си го реши. Очевидно му трябва повече самочувствие и усещане за успех. Как би могла да му помогнеш и налага ли се да му помагаш не мога да кажа, но този човек е нещастен.

моето мнение е като на Бояна  Peace Познавам няколко такива екземпляри, но рецепта за третирането им нямам  Sad Подходът трябва да е индивидуален и в зависимост от това, което иска да постигне авторката на темата. Връщане назад няма - това е ясно, но в каква посока би искала да се развият взаимоотношенията им, може да се работи. Децата са още малки, няма да е лесно  Hug

п.п. може и да има друга жена, но не е задължително и във всеки случай тя е последица, а не предистория

Последна редакция: сб, 03 юли 2010, 17:06 от greendream

Общи условия

Активация на акаунт