ЮЛЧЕТА се раждат всеки ден - иде ред за мен

  • 24 463
  • 749
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 361
Абе хора,имате ли усещането,че ви слагат игла там от където пишкате.Сял ден ме боде така,отврат.Не мога да разбера шийката ли е или тежестта на бебето Thinking
И ми е особенно трудно да ходя днес.Вчера си бях супер-едно лекичко......
А така се е издула госпожата,че да не ви разправям ooooh!Цепката изобщо я няма отпред,само един триъгълник.Дупката изобщо не знам къде ми е,мъжо и той се озори да я потърси Joy
С Ивон не помня такова чудо #CrazyВзеха малко да ме болят шевовете от старата епизотомия,ама кат не виждам отдолу Confused

И на мен ми се гади от 2-3 дни,ама е търпимо Peace

Стоунче,хубаво е да цедиш колкото яде Калоян,та и малко повече,инче ще намалее лактацията за 3 дни.Все пак помпата не може да издърпа колкото него.Не оставяй твърди гърди,че ще направш беля.Цеди се горе-долу на интервала,през който хапва малчо,пък като си дойде,ще се регулирате PeaceИ Фло да каже де,че аз не съм капацитет Blush

# 46
  • Мнения: 4

Scarly,  Hug, дано да не ми сложат окситоцин, моля се да отида с максимално голямо разкритие - 6-7 см, че да става бързо работата.
Все си мисля, че и епидуралната бих избегнала ако не стане много зле.
Днес доста ме боля, докато доки "обработваше леко" разкритието. Каза ми, че това е болката, беше болезнено, но се търпи, въпреки, че му казах да спре по едно време  Embarassed

Сега засичам от 14,15 на 10-12 минути вече болезнени контракцийки и чакам да станат на 5 мин.


Леа
, видях Диан, бебчо сладурест  Hug

Стоунче, Калоянчо е много сладък, малък-голям бузанчо  Hug Hug И как спинкааа, душичка златна.

# 47
  • Мнения: 2 185
Честито на новите мами!!!

Мързел, не съм Фло, но ми се струва, е е съвсем нормално бебето да огладнява на час и половина-два на тази възраст, все пак стомахчето му е с размер на череша не може да побере кой знае какви количества  Rolling Eyes .

# 48
  • Мнения: 3
Една моя приятелка е решила да ми подарява слинг с халки прати ми линк да си избера цвят има и инструкции за ползване. Мен ми хареса идеята, ама не предполагах че цената е 73 лв, не е ли множко за подарък Иначе ми се струва удобно примерно за ходене на консултация, че ние сме без кола, а педиатъра не е близко.

# 49
  • Мнения: 4
Една моя приятелка е решила да ми подарява слинг с халки прати ми линк да си избера цвят има и инструкции за ползване. Мен ми хареса идеята, ама не предполагах че цената е 73 лв, не е ли множко за подарък Иначе ми се струва удобно примерно за ходене на консултация, че ние сме без кола, а педиатъра не е близко.

Pucisim  Hug
Изглежда доста удобно като съм виждала мами да носят така бебчовци.
И аз не бих отказала такъв подарък Simple Smile
А иначе може да е марков, затова и да струва толкова.

Забравих да ви разкажа за една смешка днес, тъкмо ще сядам на магарето за преглед в приемния кабинет и вратата зейва а отсрещното помещение - предродилна и една бъдеща мама с поглед право към моята "госпожа". Добре, че моят лекар, все пак мъж, излезе тактичен и затвори вратата преди да разтворя краци Simple Smile


# 50
  • Мнения: 165
честито на всичко нови мами,да ви радват много бебоцитене изброявам и аз че със сигурност ще изпусна някои, момичета да се похваля...ние днес имаме рожден месец newsm38 ,честито и на Калоян на мама Алена и той днес става на месец,да са ни много здрави бебетата и много да слушкат Heart Eyes

# 51
  • Мнения: 723
Тея, айде стискам палци да е дошъл вече моментът  Hug

Стоунче, добре завърнала се  Hug Дано и Калоян се прибере скоро  Peace

# 52
  • гр.София
  • Мнения: 2 763
Здравейте милички ,
нямам време да ви чета назад затова, честито на всички обебили се мами да са ви живи и здрави бебоците   bouquet
Ние сме добре , спинкаме и хапваме ето ви и снимки на Магдалена:
http://desivalkoo.snimka.bg/baby/bebe-magdalena.516563.19562908

# 53
  • Мнения: 3
Мойте гости още ги няма и аз се възползвам. Разгледах снимките на новите бебоци сладури пу пу на Стоунчето е направо огледано бебе. Тея права си за подаръка защо да се дърпам стискам ти и палци май моментът наближава, а за госпожата ще има още да е на показ аз в майчин дом като раждах ни преглеждаха в зала с три магарета, на конвейрн само лекарката сменяше ръкавицата, спира в един момент да ти прави впечатление Simple Smile Тогава имаше и доста студенти, ама аз родих петък през ноща и се разминах иначе раждаш и една групичка от кандидат гинеколози те зяпат.

# 54
  • Мнения: 372
murzel това за липсата на места ме ужаси. Аз хич не понасям такива гледки  Shocked  Sick

stone ама много сладичък, калоянчо, пу пу  Heart Eyes Направо не мога да повярвам, че до седмица две и аз ще си имам такава придобивка, ама женска  Mr. Green

# 55
  • Мнения: 4
Pucisim, сигурно се свиква, а и като те боли ти е вероятно все тази кой те гледа Simple Smile

Скарлиту, на мен една мама , която чака второ, докато бяхме на тонове, ми разказа, че предния път като раждала настанили в родилна зала една девойка от предродилна, защото нямало място. Само си представи, че ти предстои да раждаш и те слагат точно срещу раждащи жени....малеййй  #Crazy

Карай важното е живи и здрави да си родим бебоците, а условията ....забравят се.

Десиславко, нежна млада госпожица е твоята Магдалена, да ви е жива и здрава.

Честит първи месец на бебоците на пепка и а.л.е.н.а

  bouquet

# 56
  • Мнения: 361
Тея,май ще те е огрее за 10-и PeaceЗа другите дати нещо не се разбрахте с твоя малчо Hug

Стоунче,Калоян изглежда като 3 месечно бебе.Къде го побра бре жена #CrazyЗа как го изкара,по-добре да не знам Shocked

# 57
  • При моите мъже...
  • Мнения: 38
Здравейте момичета!

Колко много бебета си имаме вече! Честито на всички мами и успех на тези, на които им предстои:)
Не съм влизала от както бебо се роди и естествено има няколко изписани теми:)
Нещо времето не стига - но май докато "радвам" помпата може да чета и пиша по малко;)

Целия ден прекарваме навън, като се прибираме само за хранене и цедене... ooooh! Това с цеденето... ooooh!
Иначе нашия хубавец , на 17 дена е вече 560 гр. по-тежък и 1 см по-голям Heart Eyes
Нещо кърменето не ни се отдава добре - караме на силиконови зърна, а когато е много нервен и тях не иска и се цедя и с биберона Tired
Дано някой ден успея да махна и помпата, и силикона Praynig

 Hug Hug Hug


# 58
  • Мнения: 361
Току що видях Деа на Тира в албумчето!!! Party
Тира,кога така тайно качи снимките newsm78Много е сладичка бонбонка-пу,пу Heart Eyes

# 59
  • в Кошера
  • Мнения: 2 231
Здравейте, момичета!

Тъй като все още не са ни изписали, ще гледам да не досаждам с тракането по клавиатурата на "съквартирантките" си дълго време  Mr. Green

Първо искам да благодаря на всички за прекрасните пожелания! Да ви се връщат многократно! bouquet   bouquet   bouquet

Честити бебоци на всички, които вече ги гушкат и им се радват!

Ще се опитам съвсем накратко да резюмирам раждането на моето слънчице Деа.
Бяха ме планирали за секцио на 14.07. поради омотаната пъпна връв и намаления кръвоток на дясната маточна тръба.
Караха ме всеки ден да ходя на тонове и на 07.07. сутринта ми направиха и един доплер за да съм спокойна, че всичко е в рамките на нормалното към момента. Да, ама не. И тоновете не бяха "цвете" и кръвотоците се бяха скофтили....и ми казаха да отида до вкъщи, да си взема багажа и в 12.00 да съм в болницата. Съответно аз бях яко шах с пешката, но....И така, от 12.00 до 13.00 попълвах документация, от 13.00 до 14.00 ме изследваха и тестваха, в 14.30 ми сложиха спиналната анестезия и в 14.59 проплака моето малко съкровище, плаках и аз, много плаках, няма такъв порой от чувства, няма толкова силно усещане...неописуемо е  Heart Eyes
Деа беше с 3 примки около вратлето и четвърта започната  #Crazy Слава Богу, че всичко мина наред!  Praynig
От гледна точка на болката първият ден беше ужасен, втория гаден, а третия (днес) е съвсем търпим.  Mr. Green

Ето я моята дъщеричка:



Пожелавам на всички, които още не са се обебили, скоро да гушкат своите малки слънчица!

Поздрави от мен и Деа! Hug

Общи условия

Активация на акаунт