Възможно ли е?

  • 2 339
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 876
Привет, регистриран стар потребител съм, но пиша под нов профил, тъй като публикациите ми се следят.

Накратко проблемът ми-

Преди 2 години се разделих с приятеля ми, с когото бяхме 3 години заедно. Той го преживя много тежко, може би защото прясно след раздялата ни разбра че имам нова авантюра. Разказа на всичките ни общи познати, че съм му изневерила /което не отговарше на истината/, но явно тъй като това си беше н-тата ни раздяла, си е мислил, че пак ще се съберем.

Сега се жени, за момиче, което познава от по-малко от година...и ми е странно. Защото той се опитваше да оправи нещата при нас допреди 5-6 месеца.

А не е такъв човек- бои се и от обвързване, чаках го 4 години да станем гаджета.  ooooh!

Какво може да промени дотолкова разбиранията на човек и да го кара да взима толкова важни прибързани решения?

/Изключвам причината да е бебе/

# 1
  • Мнения: 268
Срещнал е Човека за себе си?!

# 2
  • Мнения: 431
По-интересно е теб какво те засяга какво прави бившият? Да не се обади чувството за собственост или нараненото его?

Чувала съм за доста многогодишни връзки, които се разпадат и скоро след това единият или и двамата участници сключват брак с други.

Дали е напук, дали от естествено съревнование "кой по-по-най-бързо ще завъди ново гадже", дали е "виж ме колко съм щастлив, нека ти е гадно!", дали човек междувременно е узрял и годините връзка са го направили готов за по-сериозно обвързване... всеки случай си е уникален. Може да е намерил любовта на живота си и с нея вече да не изпитва никакъв страх. Може да иска да те нарани. Всичко може.

А теб какво те тревожи? Grinning

# 3
  • Мнения: 268
Мисля, че ти не си спряла да го обичаш, въпреки връзката, която имаш сега!
За това сега си lonely soul.
За това и не можеш да проумееш, че човека е решил да продължи живота си.
Съветвам те най- приятелски ако за в бъдеще изпитваш чувства към някой не чакай 4 години той да те забележи. Не е срамно да покажеш на един мъж, че го харесваш.
Сега остави човека, решил да търси щастието си.  Peace

# 4
  • Мнения: 1 876
По-интересно е теб какво те засяга какво прави бившият? Да не се обади чувството за собственост или нараненото его?
......

А теб какво те тревожи? Grinning

Ами, аз се радвам за него, защото нашето си беше италиански тип връзка, с много скандали, дори веднъж се стигна до физическо счепкване /от което не се гордея естествено/. Дори и приятелката му харесвам, изглежда добро момиче.

Но от десетина дни сънувам сватбения им ден- крия се по ъглите и ги гледам отдалеч, или пък съм с тях и бягам да си трия насълзените очи. После се събуждам с тягостно чувство и целият ден ми е криво.
Не го обичам отдавна, но може би ми е гадно, защото той единствен ме е обичал истински.  Sad

Byalkova, онзи флирт след като се разделихме, беше мимолетен, след това имаше няколко подобни, но нищо сериозно. Сама съм - откакто се разделихме.  Cry
Благодаря за съветите! Hug

# 5
  • София
  • Мнения: 2 217
Няма нищо чудно в действията му - я е намерил подходящата, я бърза да не остане пак сам, я нещо друго......
Да живее човека, ти нали не го щеш, не си задавай излишни въпроси.

# 6
  • Мнения: 431

Но от десетина дни сънувам сватбения им ден- крия се по ъглите и ги гледам отдалеч, или пък съм с тях и бягам да си трия насълзените очи. После се събуждам с тягостно чувство и целият ден ми е криво.
Не го обичам отдавна, но може би ми е гадно, защото той единствен ме е обичал истински.  Sad

Излизай повече с приятелки, развличай се някак. Ще го преболедуваш. Ако имаше връзка, хич и нямаше да изпадаш в пристъпи на самосъжаление. Гледай напред.

# 7
  • Варна
  • Мнения: 957
Възможно е. Обичал те, страдал, поозлобен бил, искал пак да се съберете, но ... в един момент се влюбил. По-малко от година, казваш? И в двамата ми съпуга се влюбих за по-малко от 10-на дни, любовта често е бърза.
Криво ти е, ще ти мине, понякога ни се иска да сме незменими, непреодолими, ама ... Обичал те е - ще останеш незабравима, не е малко.

# 8
  • Мнения: 4 916
Ами ти всъщност си решаваш проблема с него - вече няма да ти досажда с опити да се съберете.

# 9
  • Мнения: 426
 Аз пък не мога да разбера такава проява на егоизъм - хем не искаш да си с някой, хем пък той да не бъде с друга  newsm78
Според мен това си е чиста проба наранено его, никаква любов не е от твоя страна. Нали не очакваш като сте се разделили, той да си сложи монашеската риза и да прекара живота си в усамотение страдайки по теб  Whistling

# 10
  • Мнения: 17 546
К`во ти пука, всъщност! Thinking  Всеки си е хванал пътя и прави каквото намери за добре. Не разбирам, що се товариш да мислиш защо бившия ти се жени или има нещо, което не можеш да преглътнеш - че те е забравил и елиминирал от живота си по-бързо, отколкото ти се ще?
Гледай да подредиш своя живот и своето бъдеще. То вече няма връзка с този човек. Остави го на мира.

# 11
  • Мнения: 139
Всяка жена иска да е незабравима за бившия си мъж. Е има и такива като мен, които не им пука какво мисли бившия. Ако си си намерила собственото щастие не гледаш в "паничката" на другите Rolling Eyes Tired

# 12
  • Мнения: 25 919
Хе. На теб не ти трябва, но и на друга не го даваш.
Класика.  Laughing

# 13
  • Мнения: 1 876
Благодаря ви, момичета и най-вече благодаря на тези, чиито отговори не исках да чуя.  Rolling Eyes Подействаха отрезвяващо.

Мисля, че именно това ми е проблема-

... или има нещо, което не можеш да преглътнеш - че те е забравил и елиминирал от живота си по-бързо, отколкото ти се ще?
Гледай да подредиш своя живот и своето бъдеще. То вече няма връзка с този човек. Остави го на мира.

Надявам се скоро да ми мине и да не сънувам сватбата им всяка нощ!  Embarassed

# 14
  • Мнения: 17 546
Ако не се навиваш излишно, ще мине! Обаче малко ме съмнява като те чета, да ти кажа. Thinking И все пак опитай, наистина това е най-доброто развитие на нещата за теб. Миналото си остава там - в миналото.

Общи условия

Активация на акаунт