Продавалник - заместник?

  • 49 771
  • 339
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 3 033
ясно, значи prodavalnik.com отиде по дяволите. Започвам да търся алтернативи. Като знам в AUKRO какъв хаос цари, ми е ясна картинката.

Абсолютно съм съгласна. Преписвам си всички ЛС, изтривам обявите и изчезвам от там.

# 241
  • Мнения: 81
Момичета, търся къде да публикувам чисто нови дрешки за продажба! Бихте ли ми препоръчали сайт, че в Продавалника е настъпил някакъв ужас!

# 242
  • Мнения: 172
Момичета, търся къде да публикувам чисто нови дрешки за продажба! Бихте ли ми препоръчали сайт, че в Продавалника е настъпил някакъв ужас!
БгДомакиня Peace

# 243
  • Мнения: 27
Наистина много кофти за тези, които имат сделки за приключване, аз напоследък по тази причина и не пусках обяви.
Иначе сайтът не е чак толкова лош, не по-лош от домакинята, на мен тя пък хич не ми харесва. Надявам се продавалника да пооправят това онова. Ако се фиксират цените, върнат се оценките и ЛС , мисля, че ще се доближи до стария.
Аз засега ще изчакам да го дооформят, пък ще видим дали ще участвам.

# 244
  • Пловдив
  • Мнения: 14 152
В момента е пуснат старият форум с всички ЛС. Така ще е до неделя - всеки дотогава ще има възможност да копира това, което му трябва и да избегне проблемите.
Никога не съм влизала в Аукро и си нямам идея какво е там. Мисля, че Продавалникът ще се получи. А за прословутата Домакиня си съставих мнение първо когато копираха целия Продавалник буквално, дори с печатните грешки и след това когато видях, че човек, който препродава от всички чуждестранни сайтове с печалба беше назначен за модератор на обявите Simple Smile

# 245
  • Мнения: 2 965
А за прословутата Домакиня си съставих мнение първо когато копираха целия Продавалник буквално, дори с печатните грешки и след това когато видях, че човек, който препродава от всички чуждестранни сайтове с печалба беше назначен за модератор на обявите Simple Smile

Не се и съмнявах че ще се изкажеш.Както и за стила в който ще се изкажеш.
Не знам кой модератор и какво е препродавал, само ще ти кажа, че модераторите (както и лично администратора на сайта) имат такова отношение, съпричастност и личен ангажимент към всеки един проблем и потребител ... каквито от теб лично никой в Продавалника не е виждал.Хората там дни наред ви молеха за една активация ...за какво повече да говорим?!

# 246
  • Пловдив
  • Мнения: 14 152
Да, ти знаеш по въпроса за копирането доста Simple Smile

# 247
  • Мнения: 27
ЗлаВещица, и аз мисля, че продавалникът ще се получи Peace

# 248
  • Мнения: 2 965
Да, ти знаеш по въпроса за копирането доста Simple Smile

И други неща знам, но ще ти ги спестя, че и без друго си в тежък период- остана с едно поле за самоизява по-малко Wink

# 249
  • Пловдив
  • Мнения: 14 152
Никога не е късно да си направя собствен сайт.  Тогава ще имам широко поле за изява. А интернет широк - ще има с какво да го запълня. Но тъй като нямам огромни амбиции ми е достатъчно да съм потребител там, където ми е приятно.

# 250
  • София
  • Мнения: 9 519
ЗлаВещица, и аз мисля, че продавалникът ще се получи Peace
Аз за съжаление съм доста скептично настроена... взели са платформите от сайтовете  в Румъния и Полша и само са ги превели... няма да направят ЛС, няма да направят наблюдавани, ще допуснат търговията... лека-полека сайта ще стане комерсиален. Но това си е мое мнение, домакинята забива, може би към купувалника ще се насоча - видях доста познати имена там Peace

ПП А на всичко отгоре събират лични данни от публикуващите обяви - това много ме дразни - правят база данни с лични данни, а това е забранено от закона за защита на личните данни  Peace

# 251
  • Мнения: 27
Относно това дали сайтът ще бъде комерсиален, не мисля, че има значение. Купувачът може сам да прецени кое му харесва и му е изгодно, и кое не.
А за ЛС и за наблюдавани, аз доколкото разбрах ще има, сайтът се дооформя.

# 252
  • София
  • Мнения: 9 519
всеки има мнение за това, как трябва да изглежда продавалника, аз споделих моето, уважавам и твоето  Peace

ПП А на бас, че няма да има ЛС  Mr. Green

# 253
  • София
  • Мнения: 44 436
ЗлаВещица, и аз мисля, че продавалникът ще се получи Peace
:

ПП А на всичко отгоре събират лични данни от публикуващите обяви - това много ме дразни - правят база данни с лични данни, а това е забранено от закона за защита на личните данни  Peace

това пък от къде на къде....
а ако няма лични, аз поне със сигурност бих се пренасочила генерално към друг сайт.

Но пък все пак съм оптимист за сега, че ще пооправят нещата.

# 254
  • Мнения: 172
Е, как няма да има лични?!Ще си изтипосваш адресчето пред всички ли newsm78
Само питам, де!До утре съм аут от там Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт