LaRedoute.fr - 166- Големите намаления - 25.07 - 31.07

  • 50 285
  • 1 409
  •   1
Отговори
# 1 335
  • Мнения: 685
Сиси, тези: , но да не слагам тигана преди рибата или може вече да префасонираме поговорката Хляба преди хлебопекарната  Joy нищо фактурирано нямам все още.
Те изобщо не се ловяха по реф номер, нямаше ги и в сайта да ги виждям м/у общите неща, едва за 2-3 мин да бяха светнали, само добавих някакви гети/ръкавели, има едни от 1.20Е , които пък може някой да носи зимата  Laughing та да мине 10Е за крайно плащане и пуснах...дори ме е яд, че ако можеше да прибавя още бройки и щях да си ползвам кода за -10Е, който така или иначе забравих да сложа в суматохата, но пък по-добре, щях да накупя излишъци за още 4Е, които не ми и трябват.  Confused

Кравичките също се появиха, но и те само като светещи в кошницата:

Добре, че Теди рече снощи да си погледнем кошниците, аз тъкмо щях да "затварям" и да лягам  Laughing

# 1 336
  • Мнения: 720
Благодаря.  Grinning
Това с размерите е много относително.  Crazy Сатененият панталон е 38 р-р и ми става. За дънките 162 р-р ми трябват 2 см., за да ги закопчая, пък тези 168 са ужасно малки, немислимо е да се побера в тях, ще ги заменям.  Crazy 162 р-р са тънички, не са кой знае какво качество, но моделчето е супер.  Grinning

# 1 337
  • Мнения: 390
Когато се използва кода за 10 евро, нали се плаща доставката, не трябва ли с доставката и поръчката да е общо 10 т.е.  4евро нещо + доставка около 6? - извинете за тъпия въпрос

# 1 338
  • МИНДЕРА
  • Мнения: 304
Ани,колко бяха тези чаршави ,от колко бяха намалени?Някой може ли да даде референтен номер на белия или черния панталон на чемпион,намален от 55 евро на 1 евро?

# 1 339
  • Мнения: 685
Ина, да де.
Значи слагаш неща за 14Е в кошницата, те ти стават 4Е+5.95Е доставка и 0.40Е 10% такса и минаваш границата  Mr. Green  плащаш 10.35Е за неща, струващи 14Е

Сиси, ето:
PARURE LIT
AUBAINES
Ref :7205791 - оранжеви чаршафи - 1Е големи 200 или 220 на 240, не знам що ми пише 24  Shocked за размер
Кравата - ENVELOPPE COUETTE
AUBAINES
Ref :8397309 - единичен плек 140 е това

  Pantacourt baggy
CHAMPION
Ref :8837104

 - SHORT
AUBAINES
Ref :5281091
тези са 38 номер, но мисля, че нп за номерацията реф номер

и белите:
 - PANTALON
AUBAINES
Ref :5281695 - 36 размер

Тезе перденца в кармЪЗЪ червено ги дава налични от одеве, ама не се изкушиииххх...  Blush не, че не ги набутах поне в 5 кошници  Joy
http://www.laredoute.fr/ventedefault.aspx?productid=324117275&am … =1&pos=32_n_n

п.п.
galadrielka, че евтино го дават, какво  Mr. Green първо е търг и е стигнало до тази цена, второ, ако иска да има повече купувачи да им пусне линка от сайта, където го дават за 99Е  Laughing
Това, че някои не си накупихме по 120 бр и да ги продадем за по 20 и отгоре лв кой ни е крив  Laughing

Аз все пак пуснах няколко перденца  Blush
В крайна сметка, тези, които ги получихте сложихте ли си ги, стават ли за нещо или ще ги подавя на някои за ресни на вратата, макар и къси да идват  newsm78
То дано прозорците ми не са повече от 120см дълги, че ще е смях  Joy

Последна редакция: сб, 31 юли 2010, 15:28 от anny_

# 1 340
# 1 341
  • Мнения: 345
Извинявам се за спама,ама не се сдържах  Shocked http://aukro.bg/item1166454967-luksozno-spalno-belo-manterol-ispaniya.html

# 1 342
  • Мнения: 239
Момичета, да задам един тъп въпрос - нормално ли е това -en préparation sur le site de production, да седи като статут на поръчките ми вече почти седмица? За сефте поръчвам оттук, и съм зле с френския.

# 1 343
  • МИНДЕРА
  • Мнения: 304
тия ларедутци ако видят какво правят някои хора и с каква надценнка продават,каквато и те мяй не си слагат ще забранят на лица от  България  да пазаруват от тях
Ани,перденцата в червено са ми в кошницата Joy
Aх оградиха ги в червено #2gunfire

# 1 344
  • Мнения: 345
Момичета, да задам един тъп въпрос - нормално ли е това -en préparation sur le site de production, да седи като статут на поръчките ми вече почти седмица? За сефте поръчвам оттук, и съм зле с френския.

Да,този статус си остава вовеки  Peace

# 1 345
  • Мнения: 560
Моля ви кажете ми докаго са намаленията, защото съм харесала един бански, но не успях вчера да вкарам пари в картата. Confused

# 1 346
  • София
  • Мнения: 1 210
Моля ви кажете ми докаго са намаленията, защото съм харесала един бански, но не успях вчера да вкарам пари в картата. Confused


Официално до 03.08,но зимното май продължи с една седмица още !

# 1 347
  • Мнения: 685
Теди, сакън, Шъ сЪ разорим безкрайно  ooooh!

Веси, кой бански толкова дебнеш, ако е някой от 1Е, по-добре някоя добра душа от вашия край да ти го поръча и да си го платиш на място, че не се знае, ако сега го има дали след ден, да не кажа час пак ще го има  Crazy
Тук си играят на има го-няма го, де е стоката (топчето)  Joy

Сиси  Laughing ми граби, че не се знае до кога ще ги има, те всеки път пускат някакъв различен цвят за по малко  #Crazy

...пуууууууу дочетох  ooooh!

# 1 348
  • Мнения: 560
Веси, кой бански толкова дебнеш, ако е някой от 1Е, по-добре някоя добра душа от вашия край да ти го поръча и да си го платиш на място, че не се знае, ако сега го има дали след ден, да не кажа час пак ще го има  Crazy
Тук си играят на има го-няма го, де е стоката (топчето)  Joy

Ооооооооо не, аз вече съм се отказала да се надавям, че нещо от 1 евро ще се задължи повече от 1 ден. Банския е 25Е, но малко ме притесняват размерите. Понеже е цял и си е на размери.Някой поръчвал ли е да сподели нещо за номерата, например 44, на кой номер отговаря(пак ли са уголемени)

# 1 349
  • Мнения: 685
 Crazy Още 1 пост мой на тая стр и ще ме баннат сигурно  Blush
За цял не знам, имаше един, от 29, който се намаляше на 9 Е с кодовете и доста момичета си го купиха, та имаше нещо за неотговаряне...но за единичните като препатила да споделя, че ако носиш панталон 42/44, вземаш най-много 42, че иначе леко хлопа...в началото си бях взела 46  Joy голям смях, висят ми от всякъде, но пак беше от зимното намаление и си ги носих като бельо зимата  Joy
За горнището залагам на същата обиколка като сутиена, но чашка нагоре  Crazy за да не прелива мат`ряла. http://www.laredoute.fr/vente-maillot-de-bain-femme.aspx?product … =1&pos=45_n_n - на това горнище 2 номера по-голяма чашка си взех и бива, става за носене, не хлопа.  Laughing макар с 1 надолу щеше да е по-добре, но няма.

Този го получиха няколко от момичетата:
http://www.laredoute.fr/vente-maillot-de-bain-1-piece.aspx?produ … =1&pos=71_n_n

Общи условия

Активация на акаунт