СЕПТЕМВРИ - тема 28

  • 23 558
  • 725
  •   1
Отговори
# 645
  • София
  • Мнения: 2 150
И от мен честит рожден ден на Йоан!


Днес ходихме на плаж на Албена - егати кефа. Много ми хареса целият комплекс и догодина мисля да сме там живот и здраве.


Aaaa, казвам аз че ни е супер плажа, ама ей на някой да го оцени Joy То и ако не взимаха и по 5лв още по- добре щеше да е Rolling Eyes
Да ти кажа не ми досвидяха 5-те лева никак. Изненадаха ме приятно, че не ни взеха пари за шезлонги и чадър. Бях се настроила, че ще ни оскубат 15-20 лв, ама тц. Не знам по принцип ли са безплатни или ние такова време уцелихме, но определено не очаквах Mr. Green

Утре сутрин тръгваме и отсега ми призлява като си помисля как се вкисва Никола по пътя... Ама дано се държи прилично...

# 646
  • Мнения: 314
И от мен честит рожден ден на Йоан!


Днес ходихме на плаж на Албена - егати кефа. Много ми хареса целият комплекс и догодина мисля да сме там живот и здраве.


Aaaa, казвам аз че ни е супер плажа, ама ей на някой да го оцени Joy То и ако не взимаха и по 5лв още по- добре щеше да е Rolling Eyes
Да ти кажа не ми досвидяха 5-те лева никак. Изненадаха ме приятно, че не ни взеха пари за шезлонги и чадър. Бях се настроила, че ще ни оскубат 15-20 лв, ама тц. Не знам по принцип ли са безплатни или ние такова време уцелихме, но определено не очаквах Mr. Green

Утре сутрин тръгваме и отсега ми призлява като си помисля как се вкисва Никола по пътя... Ама дано се държи прилично...
Безплатни, ама друг път! Whistling Може някаква промоция да сте нацелили или дане са ви забелязали и да сте минали между капките. Иначе за 5-те лв, едно е да сте на почивка  за седмица, друго е това да е плажа, на който ходиш всяко и по цяло лято Wink
Къде отседнахте вие? Хареса ли ви?

# 647
  • Мнения: 71
Благодаря за поздравите и пожеланията. Страхотно купонче си спретнахме. Докато снимаме малкия с тортата, грабна запалената свещичка и я размаха във въздуха  Crazy
 Беше доволен много. Получи много сини плюшени мечки. Преди пък имаше вълна от сини плюшени зайци. Цяла зоологическа може да си отворим.  Crazy

# 648
  • Мнения: 414
Ч.Р.Д. на Валери! newsm59  bigdance2
Да расте здрав и много щастлив!
Моя син пак се събуди и иска да си играем....А как ми се спи Simple Smile

# 649
  • София
  • Мнения: 1 504
Добро утро мацки!

Арчита не си сама...
Ангел има странно поведение...явно си е леко болен,  оки...Но май реве от зъби newsm78,...макар че и 6-те вече са пробили и са цепнали венеца... Почти цяла нощ пак се е будил и ревал, ама не мрънкал, а направо си реве като от болка...Събужда се с писък, мазах го с кал гел, дадох панадол...мислех си за ухо, ама щеше да си го пипа най-малкото...ПРез деня е оки, щъка си, яде си, но ето втора нощ почти не спя....Носа е отпушен, т.е диша си свободно, няма Т...
За плажовете - абе ако се подържат чисти, нека се плаща...Нудиския плаж до МС беше някаква гняс....никой не им събираше боклуците и бяха станали хълмчета от отпадъци...Едва ли на някой му е приятно да лежи м/у тях. Но пак всичко опира до възпитание...Като гледах и около нас как си бодваха цигарите в пясъка и после дацата им си играеха с тях  Sick
Соник...лек път!
Venilove  hahaha ще си направите зоолградина от сини животни...
Мая ЧРД на Валери...да ви е жив и здрав и много дав и радва!

# 650
  • sofia
  • Мнения: 3 706
Добрютро! Хайде на кафе! С тарталетки.  Изведах Марто и навън е стуууд!!! Ура!!!
Да е жив и здрав малкият юнак Валери!!!Също малкият Йоан, на когото желая да стане батко скоро!  Laughing
Добре дошла на Емир! Липсваше ми, бе жена! И звънкай, когато си искаш!!!
Стефи, пиши по- често! А малката е уникална!
Петко преживя първият си купон!!! Пусто много му хареса в парти-клубът. Такова лазене, катерене, премятане и пр. му хвърли, а като си затръгвахме наду гайдата. Бяха много смели бебета. Никое не се уплаши от фойерверка на тортата. А тя беше вкусна. Бисквитена, мисля, та и дребният нагъна от нея. Понеже не си бях взела фото апарат, ще чакам майката на роженничката да ми прати снимки и ще споделя.
На болните, бързо оздравяване!  Hug
Хубав ден на всички!
П. П.
Синът ми още спи?!? newsm78
[/left]

Последна редакция: нд, 29 авг 2010, 08:49 от kri6kami6ka

# 651
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Добро утро.

Честит рожден ден на Валери

Добре дошли на всички морски Hug Така ви завиждам, неблагородно Mr. Green Дано догодина да видя морето от близо
МОят Габи официално го обявявам за болен - кашлящ, сополив и крив ooooh! Заредила съм аптечката. Мама ми каза, да изкарам второ висше - медицина Laughing

# 652
  • Мнения: 279
Добро утро !!!

ЧРД на Валери !!! Много много щастливо детство !!! 

Арчита, и ние станахме тогава, какво му става .... поигра си до 7 и после пак заспа, и още спи .... а трябва да го оправям да излизаме, ще ходим на гости на едни приятели на 60 км, родихме заедно със жената и се сприятелихме. Та ... ще ходим да видим момата как е и да се уговорим за РД , да се почеприм.

Цвета, Еми, Надина бързо оздравяване на малките. Дано се размине по-леко  Hug

Хубав ден ви желая  Hug !!!

# 653
  • Мнения: 5 026
ЧРД на Валери! Много здраве и късмет! Весел празник, Мая!   bouquet

От нощес нямахме ток, чак сега го пуснаха. Ужас  Crazy

Болните да оздравяват  Hug

# 654
  • Мнения: 414
Емир,ще пътувате ли?

# 655
  • Мнения: 1 046
Мая, да ви е живо и здраво порасналото момче!!!! newsm59  Gift newsm38

Цвета  Hug, по повод на медицината и мен ме ползват за енциклопедия. Хич не ми харесва така, то да не е от хубаво да знаем толкова мнго неща  #Cussing out

# 656
  • Мнения: 71
Честит Рожден Ден на Валери!   bouquet
 Да е жив и здрав и много послушен. Безгрижно детство!


Аз всяка сутрин съм прецакана. Малкият става в 6:30-7, играе един час, хапне малко и после си спи 2 часа. Даже сега се гушкат с татко му и спят сладък сън, пък аз съм едно пияно полубудно състояние. Само ирландско кафе ще ме оправи. Поне да има оправдание за "махмурлийското" ми настроение.  Mr. Green

# 657
  • sofia
  • Мнения: 3 706
Помотахме се с Пецата из Джъмбо, Спайдър и някакви други магазини. Има не лоши нещица, та си чакам с нетърпение париците. От друга страна, забелязали ли сте, колко много ненужни, скъпи и неинтересни, непрактични аксесоари и играчки продават за бебета. Благодарение, на хроничното безпаричие, сме пропуснали да се затрупаме с тях. Вече разсъждавам така: Ако няма да се ползва повече от половин година, не купувам. Ха ха, не важи за дрехи и обувки!  hahaha

# 658
  • Мнения: 38
Честит първи рожден ден на Валери! Да расте здраво и послушно дете за радост на мама и тати! newsm38

# 659
  • Мнения: 0
Добро утро мацки!

Арчита не си сама...
Ангел има странно поведение...явно си е леко болен,  оки...Но май реве от зъби newsm78,...макар че и 6-те вече са пробили и са цепнали венеца... Почти цяла нощ пак се е будил и ревал, ама не мрънкал, а направо си реве като от болка...Събужда се с писък, мазах го с кал гел, дадох панадол...мислех си за ухо, ама щеше да си го пипа най-малкото...ПРез деня е оки, щъка си, яде си, но ето втора нощ почти не спя....Носа е отпушен, т.е диша си свободно, няма Т...
За плажовете - абе ако се подържат чисти, нека се плаща...Нудиския плаж до МС беше някаква гняс....никой не им събираше боклуците и бяха станали хълмчета от отпадъци...Едва ли на някой му е приятно да лежи м/у тях. Но пак всичко опира до възпитание...Като гледах и около нас как си бодваха цигарите в пясъка и после дацата им си играеха с тях  Sick
Соник...лек път!
Venilove  hahaha ще си направите зоолградина от сини животни...
Мая ЧРД на Валери...да ви е жив и здрав и много дав и радва!
Това все едно аз съм го писала.Давже вчера и на обяд беше така асме здравви та мисла че са зъби.
честит рожден ден на малкия валлери а на болните бързо оздравяване1

Общи условия

Активация на акаунт