ЖЕНАТА ЛЪВ - 34 ЧАСТ

  • 19 325
  • 741
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 71
Честит Рожден Ден на Бодливка и Цветина !   bouquet

Добро утро, момичета!
Рейски, как са болните? Джулс и при теб как е?

Ако ви кажа каква офанзива съм предприела от снощи ooooh! Пера де що видя из нас. Появила ми се влага в раклата #Cussing out Дрехите миришат ужасно (основно зимните) и от снощи съм подпукала всичко да пера и ще запечатвам в найлонови торби. Шкафа и под леглото съм изкарала всичко и ги бърсах с белина. Натрових се като куче. Само това ми липсаваше сега, но поне малката е при баба си и мога да разхвърлям яко и да бърша с каквото ми дойде. Че само някоя алергия ми липсва да ми направи и  ooooh! .... Така, оплаках ви се Embarassed

Да пожелая приятно пре (из) карване на заминаващите на почивка... и снимки  Mr. Green

 Hug Hug Hug

# 691
  • Мнения: 2 510
В 17,30 ще го водя на педиатър частно.

# 692
  • Мнения: 11 510
В 17,30 ще го водя на педиатър частно.

Незнам.........педиатър newsm78 то няма нищо общо..................трябва ти специалист........

# 693
  • Мнения: 9 776
Снежи, а как е сега?

# 694
  • Мнения: 2 510
Да, но аз не познавам такъв специалист. Лекарът при който ще го водя е завеждащ Детско отделение и е наблюдавал синът ми от малък. Мисля той да ме пренасочи. Все пак трябва някой поне гърдите да му чуе.
Поли, кашля още. По точно е така както беше преди тази криза. Това ме безпокой.

# 695
  • Мнения: 9 776
Снежи, сигурно си писала, но съм забравила Embarassed.
Колко е голямо момченцето? Сама ли го гледаш? Ако не искаш, не казвай. Но понеже тук ние по принцип и кътните си зъби знаем, затова не се притеснявам да те питам Hug.
Мъжът ми е с такава зверска кашлица почти нон-стоп целогодишно. Той и по лекари не ходи общо взето. Казват, че е на алергична основа, но......то това е най-лесно да се каже. За мен това не е диагноза, още повече като никой и нищо не му помага.
Надявам се вашият лекар да ви насочи към правилните хора Hug!

# 696
  • Мнения: 71
Ейййййййййй какво щях да ви разказвам ooooh! Joy

В понеделник след обяд, седя си аз в офиса и си бачкам.... По едно време поглеждам телефона си с едно око.... И се замислям дали да не се обадя на моето момче, да го чуя какви ги върши... Речено - сторено. Набирам и звъня... След малко от другата страна се отговаря с див смях "Кажи, скъпа?" Ама се смее та въздух не може да си вземе... newsm78 Питам аз какво прави, а той - 'паднах в една яма с вода до кръста"  Shocked Shocked Shocked Питам го - "Къде я намери тая яма бе, луд човек такъв?!", а той - " В една горичка"  Shocked Shocked Shocked "Каква горичка, бре?!" ....Ами - казва- тръгнах на разходка с кучето в покрайнините на града, видяхме една горичка и реших да минем от там за по-напряко. Обаче както си вървях и в следващата секунда се озовах до кръста в черна вода в някаква дупка. Така добре беше замаскирана от мъхове и разни такива, че изобщо не разбрах, че там има нещо такова. А ти защо ми звънна точно сега ?"  "Ами не знам, просто ми хрумна". Той ми казва: Ти разбираш ли, че аз точно в тази секунда се измъкнах от дупката? Как усети, че нещо се е случило?"
И се смее човека, въздух не може да си вземе, а на мен сълзи от смях ми текат Joy Joy Joy Питам го има ли му нещо , а той....."Ами от главата до кръста съм чистичък като пеленаче (той си пада чистниче), а от кръста надолу съм черен, като че са ме топили в катран Confused " Аз умирам от смях, представяйки си как ще се прибере. Вечерта му звъннах пак ( да видя да не е паднал в някоя друга дупка hahaha ) и го питам дали някой го е видял, щото си представям по кои малки улички е минал да се скатае Mr. Green "Ами, Алисън от кафето..отиваше към работа и ме пита "Как си?" , а той отговорил:  smile3506 Мръсен  Joy Joy Joy

Та така..... Да ви го похваля Горския дух и на вас  Mr. Green

# 697
  • Мнения: 9 776
......Алисън от кафето..отиваше към работа и ме пита "Как си?" , а той отговорил:  smile3506 Мръсен  Joy Joy Joy ....

Е, неееееее hahaha rotfImbo rotfImbo rotfImbo
Това искрено ме развесели след стресовата нощ, която изкарах Crazy.
Вийче, шегобийче си пада твойто, а Crazy? Да го разцелуваш септември, нали знаеш, че сме му фенки Flutter. Ако не него, нас Crazy

# 698
  • Мнения: 71
Аз бих предпочела и двете , Пол  Mr. Green Ненаситница  Whistling

Последна редакция: ср, 11 авг 2010, 09:49 от wee.jess

# 699
  • Мнения: 11 510
Вий направо да се чуди човек дека е намерил този гьол  Joy Абе ние лъвиците си имаме 6-тото чувствко, нали?

Пол гадно казваш си изкарала ноща. Ник оправи ли се?


Асансьора ни зловещо скрибуца, чак ме е страх да се возя в него , а багаж трябва да нося към колата  Tired Вчера идва една комшийка и вика: Домоуправителке, аз:  Shocked ааааа мен не ме забърквайте в нищо, домоуправителят го нЕма  Crossing Arms а тя: да знаеш въжето на асансьора май се къса , а аз:  Shocked Shocked Shocked и сега ме е страх........ newsm78 Много сме на високо да ходя по стълбите особенно да мъкна багаж пеша, пък и нали нетрябва да нося тежко........

# 700
  • Мнения: 9 776
Аз бих предпочела и двете , Пол  Mr. Green Ненаситница  Whistling

Пожелавам ти от сърце да се сбъднат и двете Hug!
Ник е адски сополив. Оня ден го водих на басейн, ама беше малко хладна водата. И макар че стоя не повече от 5 минути вътре, май оттам дойде настинката Thinking. И цяла нощ плака с почивки от по 15-30 минути ooooh!. Трудно дишаше явно, затова. Леко се закашля също, но докато не вдигне Т /дано да не вдигне Praynig/, няма да го водя на лекар. Иначе е шен, играе си както обикновено. Дано спрем до тук с болестта.

Боже, Норче, няма ли кой да ти помогне с багажа Shocked? Не рискувай, моля те. Хващай децата да примъкват по малко. Аз и без проблем се страхувам от асансьори ooooh!

# 701
  • Мнения: 6 274
Добро утро.  Hug


Като метилява овца - спи ми се още.
Чакам децата да станат, да видим как са, лошо ли им е или вече са по- добре.
Ся ще си направя още кафе, белким съ освестя.

# 702
  • Мнения: 71
Рейски  Hug Пускай багажа през терасата  Mr. Green Без майтап - не се товари - ако трябва - слагаш багажа в асансьора, пращаш дечковците по стълбите напред - те го викат долу, слизаш и ти по стълбите и разтоварваш. Демек само багажа се вози в асансьора  Hug

Джулс, пусни едно кайВе и за мен, че моето май малко ми дойде

# 703
  • Мнения: 11 510
Нимоам да не ви споделя сутринта как спяха , особенно Мишо  Mr. Green

http://prikachi.com/images.php?images/839/2413839x.jpg

# 704
  • Мнения: 11 510
Вий чудна идея  Peace

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт