Витекс....моля споделете

  • 158 004
  • 206
  •   1
Отговори
# 165
  • София
  • Мнения: 36 204
Здравейте, момичета! Мисля още сега да ходя до аптеката и да си купя ПРИМ ойл и АГНЕС. Вие какво бихте ме посъветвали? Някоя от вас приема ли ги заедно?  Simple Smile
Може да се пият заедно.
Ако правиш опити за бебе - от М. до О.

# 166
  • Мнения: X
Ами аз ги пиех едновременно + витамин В комплекс.Така ми бяха препоръчани от гинеколога за нормализиране на хормоните след спиране на противозачатъчни.С тази разлика ,че аз вземах Витекс,а не Агнес,а маслото от вечерна иглика само до О.Резултата след 3 месеца е редовен цикъл и хормони в норма!А ти за какво ще ги пиеш?

# 167
  • София
  • Мнения: 36 204
Ами аз ги пиех едновременно + витамин В комплекс.Така ми бяха препоръчани от гинеколога за нормализиране на хормоните след спиране на противозачатъчни.С тази разлика ,че аз вземах Витекс,а не Агнес,а маслото от вечерна иглика само до О.Резултата след 3 месеца е редовен цикъл и хормони в норма!А ти за какво ще ги пиеш?

Едно и също е, билката се казва Vitex agnus castus

# 168
  • София
  • Мнения: 24
Взех си ги на своя глава. Надявам се да ми помогнат за забременяването Praynig. Ако и това не помогне ще потърся специализирана помощ. Пък и цикълът ми е от тези кофтите.

# 169
  • София
  • Мнения: 24
Все пак по Коледа стават чудеса! Heart Eyes

# 170
  • Мнения: X
Ansana,доколкото знам,а то не е много,не бива да вземаш Витекса ако не е препоръчан от лекар,не е съвсем безобиден.Да не стане по-лошо. newsm78

# 171
  • София
  • Мнения: 24
Сутринта пих 1 хапче AGNES. Но тези дни ще съм в овулация и май ще ги започна другия месец. Толкова искам бебе, че май почнах  глупости да правя. Но мисля да си ги пия.

# 172
  • Мнения: X
Да споделя отново за Витекса! Tired Вземах го в продължение на 3 пълни МЦ,след което го спрях и направих хормонални изследвания.Резултатите от 3 ден на МЦ бяха добри,всичко в нормите.Но на 27 ден направих изследване на прогестерона и стойността му беше много ниска.Освен това Към днешен ден(10 дена по- късно) М липсва.Няма и никакви признаци за приближаваща М.Извод-дори и Витекса да е помогнал в някаква степен то действието му е било временно и недостатъчно.Силно съм разочарована.

# 173
  • Мнения: 1 797
Доколкото ми е известно Витекс трябва да се пие поне 6 месеца, за да има по-дълготраен ефект. Аз лично съм доволна, но го пих около 7-8 месеца.

# 174
  • София
  • Мнения: 8 131
Доколкото ми е известно Витекс трябва да се пие поне 6 месеца, за да има по-дълготраен ефект. Аз лично съм доволна, но го пих около 7-8 месеца.
Би ли споделила по какви причини го пи и какви бяха резултатите?

# 175
  • Мнения: 1 797
Доколкото ми е известно Витекс трябва да се пие поне 6 месеца, за да има по-дълготраен ефект. Аз лично съм доволна, но го пих около 7-8 месеца.
Би ли споделила по какви причини го пи и какви бяха резултатите?

Хормонален дисбаланс, липсващ цикъл. Резултатът е МЦ на 30-40 дни, което за мен е невероятно постижение.

# 176
  • Мнения: 1 073
Искам да попитам за Витекса. Възможно ли е да се получи зацапване ПРЕДИ овулация от него. 11-ти ден ми е от цикъла, а миналия месец засякох О. на 17/18 ден. и мисля, че е рано да се кажа . Пия го от предния цикъл и за първи път имах що годе нормален цикъл- 31 дни. Не мога да съм сигурна дали е от него. Днес обаче от сутринта имам кафеникаво зацапване, което оставя следи по ТХ и по превръзката. Док. каза да не се притеснявам и да не взимам нищо. Ако продължи ще ми даде Дуфастон след 15-16-ти ден, но за сега не иска да ме блъска с хормони. Извинявам се за спама. Та въпроса ми е: Възможно ли е зацапването да е от Витекса. Някой имал ли е този проблем, след приема му. Аз за сега ще го спра.
Благодаря предварително!

# 177
  • София
  • Мнения: 36 204
Tonichka

Едва ли е от Витекса.
Витекса е слаб и ако имаш Хормонален дисбаланс / в резултат на който се появява зацапване/ - той не може да помогне.

# 178
  • Мнения: 1 073
Tonichka

Едва ли е от Витекса.
Витекса е слаб и ако имаш Хормонален дисбаланс / в резултат на който се появява зацапване/ - той не може да помогне.

...съответно и да навреди, нали така  Thinking Аз взимам 800мг.

# 179
  • София
  • Мнения: 36 204
Tonichka

Едва ли е от Витекса.
Витекса е слаб и ако имаш Хормонален дисбаланс / в резултат на който се появява зацапване/ - той не може да помогне.

...съответно и да навреди, нали така  Thinking Аз взимам 800мг.
Ако го приемаш по правилна схема, няма да ти навреди  / но няма и да ти помогне/ - той нормализира ЛХ и ФСХ, но има слабо действие

Общи условия

Активация на акаунт