За личните въпроси, задавани тук...

  • 4 313
  • 70
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 7 947
Защо пускате теми с въпроси като: "Кога ви беше първия път?" Изневерявате ли?"  и тям подобни, отговорите на които на вас лично не виждам, как ще са ви от полза!?  Peace

П.П. Темата не е заядлива, а вникваща...

А защо не  Laughing
Трябва ли да има само теми с оплаквания и драми?
И споделяне на личния живот?
Понякога човек се успокоява, като вижда, че не е сам, единствен. Друг път просто сравнява себе си околните, живеем в общество, не като вълци единаци. Трети път просто пускаме тема за нещо, което в момента ни вълнува, мислим за него, притеснява ни, разсмива ни... И десето - никой не те кара да четеш тема, която лично теб в съответния момент не те кефи.

# 46
  • Мнения: 15 619

А защо не  Laughing
Трябва ли да има само теми с оплаквания и драми?
И споделяне на личния живот?
Понякога човек се успокоява, като вижда, че не е сам, единствен. Друг път просто сравнява себе си околните, живеем в общество, не като вълци единаци. Трети път просто пускаме тема за нещо, което в момента ни вълнува, мислим за него, притеснява ни, разсмива ни... И десето - никой не те кара да четеш тема, която лично теб в съответния момент не те кефи.
Десетото важи и за теб.  Hug Благодаря за обяснението, Вилико!  Heart Eyes
Просто ще си включа радиото.

# 47
  • Мнения: 7 947
luna - твоя ник на едноименната певицата ли е?

Иначе темата ти е невероятна - ужасно ме кефи - затова пиша в нея  Peace

# 48
  • Варна
  • Мнения: 67
 offtopic К'ва е тая певица  newsm78

# 49
  • Мнения: 6
Бухал, това ако беше изпратено до редакцията на някое списание си е направо за шампоан или крем за пети от спонсора!  Laughing
Да знаеш, че с броя на публикациите иронията и сарказма също растат.
Това ми хареса- Joy Ако тук не те сринат със земята, къде ще ти се случи!? Кой приятел би ти го причинил? Joy

# 50
  • Мнения: 15 619
luna - твоя ник на едноименната певицата ли е?

Иначе темата ти е невероятна - ужасно ме кефи - затова пиша в нея  Peace
Не, Вилико, моят ник си е само мой.
А темата е просто въпрос, над който съм се чудила...  Нищо особено. Само дето исках да чуя друга гледна точка - на автор или на споделящ такава информация.

# 51
  • Мнения: 7 947
Така де, аз ти отговорих защо и как пускам теми или пиша в такива. Въпрос на настоение е при мен.
А за какво радио говореше?

# 52
  • Мнения: 15 619
Така де, аз ти отговорих защо и как пускам теми или пиша в такива. Въпрос на настоение е при мен.
А за какво радио говореше?
Помислих, че се наемаш да спориш пак, затова писах за радиото.  Embarassed

# 53
  • Мнения: 12 701
luna - твоя ник на едноименната певицата ли е?

Иначе темата ти е невероятна - ужасно ме кефи - затова пиша в нея  Peace

Радвам си на такива като теб - всяка тема ужасно ги кефи и умират да пишат. Многократно.

# 54
  • Мнения: 7 947
Трещерка - така е, аз затова влизам във форума, това многократно съм казвала - да запълня време, да се позабавлявам, да посъбера инфо.

luna - за какво да споря  newsm78
Аз често съм се замисляла обратното - защо хората пускат теми на сериозни лични въпроси и какво очакват от форум. Не е това начина за решаване на проблемите според мен. Но...всеки си знае.

# 55
  • Мнения: 666
Защо пускате теми с въпроси като: "Кога ви беше първия път?" Изневерявате ли?"  и тям подобни, отговорите на които на вас лично не виждам, как ще са ви от полза!?  Peace

П.П. Темата не е заядлива, а вникваща...
Сейр бе брат...сейр  Mr. Green Mr. GreenВ интерес на истината много е отпускащо да пишеш в такива теми и да спориш за искренността на женския оргазм,а не за раното или късното захранване/класика Whistling/ Sunglasses

# 56
  • Пловдив
  • Мнения: 23 997
Аз често съм се замисляла обратното - защо хората пускат теми на сериозни лични въпроси и какво очакват от форум. Не е това начина за решаване на проблемите според мен. Но...всеки си знае.
Е как да не е Simple Smile Влиза дамата и пише - моя мъж ми изневери, и се почват 20 страници с "напусни го, разведи се".

# 57
  • Мнения: 7 947
Аз често съм се замисляла обратното - защо хората пускат теми на сериозни лични въпроси и какво очакват от форум. Не е това начина за решаване на проблемите според мен. Но...всеки си знае.
Е как да не е Simple Smile Влиза дамата и пише - моя мъж ми изневери, и се почват 20 страници с "напусни го, разведи се".

Именно  Tired
А, сички знаем - логичното би било - и ти му изневери  Joy

# 58
  • Мнения: 2 032
По- интересният въпрос е, защо се втурвате да отговаряте на личните въпроси, задавани тука?

# 59
  • Пловдив
  • Мнения: 23 997
Аз, лично, отговарям защото съм любопитна сврака и тук влизам да си губя времето и да се забавлявам. Стори ли ми се някоя тема забавна - пиша Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт