Отговори
# 645
  • София
  • Мнения: 971
Момичета, подшушнаха съфорумки че утре ще отваря магазин Next в The Mall. Може да поогледаме как са цените, ако са зле (както почти всички марки които влизат в БГ) поне да набележим конкретни модели и размери и да си ги набавим по алтернативни начини.  Laughing В събота съм там на оглед!

# 646
  • Мнения: 73
Аз се сдобих с няколко чифта дънки /от които един за бременни/ и панталони от приятелки, които ще ме изкарат цяла есен и цяла зима. Притеснява ме само бодита как ще си намеря, тъй като зимно време без боди не мога да ходя Tired някои има ли предложения от къде във Варна мога да си намеря 2-3 бодита за зимата?  newsm78

# 647
  • Мнения: 227
Момичета, подшушнаха съфорумки че утре ще отваря магазин Next в The Mall. Може да поогледаме как са цените, ако са зле (както почти всички марки които влизат в БГ) поне да набележим конкретни модели и размери и да си ги набавим по алтернативни начини.  Laughing В събота съм там на оглед!
Имам странното усещане, че ще са на ненормални цени, както всичко, което е в България #Crazy
Работих известно време в чужбина и като се прибрах направо нямах думи на какви цени се предлагат различните марки в БГ. Иначе и аз бих отишла да разгледам, защото знам че имат хубави неща Mr. Green

# 648
  • София
  • Мнения: 971
Аз се сдобих с няколко чифта дънки /от които един за бременни/ и панталони от приятелки, които ще ме изкарат цяла есен и цяла зима. Притеснява ме само бодита как ще си намеря, тъй като зимно време без боди не мога да ходя Tired някои има ли предложения от къде във Варна мога да си намеря 2-3 бодита за зимата?  newsm78

не знам за варна, но аз бодита и изобщо бельо мисля да поръчам по нета - в Asos, Figleaves ....

# 649
  • Мнения: 26
По въпроса за дрехите и аз в скоро време ще трябва да пообиколя.Въпроса е кога ще ми дойдат моите "богове" и тръгвам на секундата  newsm78.

# 650
  • Мнения: 88
Момичета, подшушнаха съфорумки че утре ще отваря магазин Next в The Mall. Може да поогледаме как са цените, ако са зле (както почти всички марки които влизат в БГ) поне да набележим конкретни модели и размери и да си ги набавим по алтернативни начини.  Laughing В събота съм там на оглед!

магазина отвори вчера и цените са брутал, мъжо ми работи по него витрини, врати и т.н и инфото е сигурно.

# 651
  • Мнения: 59
зрдавейте момичета, аз съм нов потребител и бъдеща майка.Очаквам и моето бебче през февруари , по-точно на 27 Wink

# 652
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 384
Ели Стоянова,добре дошла! Hug
Аз имам 2 бодита от предишната бременност и ще си нося тях.Дънките за бременни нали също са с високи талии и предпазват кръста и коремчетата от студа,така че може и без бодита ако не е чак толкова студено навън.

# 653
  • София
  • Мнения: 971
не знам за варна, но аз бодита и изобщо бельо мисля да поръчам по нета - в Asos, Figleaves ....

ще пускам поръчка от Фиглийвс тази събота, ако някой е заинтересуван може да погледне във фейсбук групата

за инфо - ето я секцията за бременни

# 654
  • Мнения: 73
Ели Стоянова,добре дошла! Hug
Аз имам 2 бодита от предишната бременност и ще си нося тях.Дънките за бременни нали също са с високи талии и предпазват кръста и коремчетата от студа,така че може и без бодита ако не е чак толкова студено навън.

Абе не знам колко ще е студено, но за мен паднат ли температурите под 15 градуса задължително е да съм с боди, така съм свикнала, а и избягвам настинки и други проблеми. А иначе за пазаруването онлайн и по маркови магазини на мен ми идват малко повече върху бджета, така че най- вероятно ще се ориентирам към български марки и по- евтините масови магазини...

# 655
  • София
  • Мнения: 971
Аз към момента от Figleaves съм си харесала комплект от 2 сутиена за кърмене безшевни и красиви - излизат по 33 лв (най-евтините им сутиени за кърмене 100% памук са по 24 лв), чорапогащник за бременни за 7 лв, пакет от 5 безшевни бикини или прашки, които излизат по 5 лв едното.
Съвсем нормални цени според мен, но за други може да не са.  Peace

Последна редакция: вт, 31 авг 2010, 12:44 от Finty

# 656
  • Мнения: 737
Финти, кога намираш толкова време? Ако нещо ми потрябва, ще те питам да знаеш  Hug

Аз си купих 1 сутиен за спорт, ама май не е това, което ще ми трябва. Уж удобен, ама мен повече от 2 закопчалки ме побъркват, а те са 5 отзад. Май не беше добра идея.

# 657
  • Мнения: 73
На мен ми се виждат скъпички, честно да си кажа. А сега срам не срам , ако има други по пълнички да кажа, вчера ходих до Мания да видя и аз какво има и изненада, дънки за бременни и панталон за бременни, но по-голямата изненада беше че ми бяха малки  Embarassed. Д.... по-голямо и не мога да се побера, а вчера в Продавалника имаше интересни неща, ама не знам с тези мой габарити как ще си намеря нещо срясно .  Embarassed

# 658
  • София
  • Мнения: 971
Финти, кога намираш толкова време? Ако нещо ми потрябва, ще те питам да знаеш  Hug
Не ми отнема много време, защото аз постоянно ги следя и знам кое къде ми е изгодно.  Peace Хоби ми е

nikito насочи ни къде да видим нещо по-евтинко и качествено тогава, ще ни е полезно (а ако е и в софия - супер). Проблема е, че бельо няма как да вземеш откъде да е, а в магазините около мен са надули цените като за последно и то за грозни и неудобни модели и изкуствени материи... За другите дрешки - обикаляй редовно, ще си намериш нещо хубаво Simple Smile

# 659
  • Мнения: 731
Също така съм силно заинтересована от ЛЛЛ и се надявам да обявяват планираните лекции на време, защото , доколкото разбрах има ограничен брой места з Майчин Дом за лекцията и е добре да се запишем на време.
С Валентина така и не можах да се "науча" да кърмя, не знам, бебето ли не слагах както трябва или аз нямах необходимите знания, но упорито се мъчих няколко месеца , въпреки раните да кърмя, в крайна сметка не се получи, за съжаление тогава нямаше кой да ми обясни и накрая се предадох... Сега ми се иска да кърмя колкото може повече, където и да е по което и да е време.

Здравей Kally,
Във Варна предстоят лекция и среща през месец Септември Simple Smile По-долу е информацията за лекциите и срещите, организизрани или провеждани с подкрепата на Ла Лече Лига в различните градове на страната. Информация за лекциите се публикуват в темата *~ЛЛЛ лекции за кърмене - Пловдив, София, Пазарджик, Карлово, Русе, Варна~*, а така също и в тема със същото име в Очакващи бебета през май-август. Ла Лече Лига срещите обикновено се обявяват в други теми като за всеки град темата е различна - Пловдив, Пазарджик, Сливен.


Лекции
02.09.2010, четвъртък, 10:30 ч., гр. Добрич, залата на РИОКОЗ (бившето ХЕИ) - лекция за кърмене на тема "Често задавани въпроси за кърменето",
04.09.2010, събота, 10:30 ч., гр. Русе, клуб "Вихър" на мрежа за здравословен живот Здравей Здраве, намиращ се на ул. Ниш 20 ( зад Пантеона) - лекция "Хранене на бременната и кърмачката. Захранване на бебето"
11.09.2010, събота, 10 ч., гр. Сливен, в началото на градската градина при фундамента от бившия паметник на Ленин, лекция "Успешен старт на кърменето"
12.09.2010, неделя, 11:00 ч., гр. София, “Тук-таме”, кв. Редута, ул. “Плачковски манастир” № 12 -  лекция „Често задавани въпроси за кърменето” ТУК-ТАМЕ
18.09.2010, събота, 10:00 ч., гр. Пазарджик, Островът, главен вход - лекция за "Често задавани въпроси за кърменето",
25.09.2010, събота, 10:00 часа, гр. Варна, Майчин Дом – лекция „Хранене на бременната и кърмачката. Захранване на бебето.”
26.09.2010, неделя, гр. София, “Тук-таме”, кв. Редута, ул. “Плачковски манастир” № 12 - лекция „ Предимства на кърменето + Хранене и Захранване” ТУК-ТАМЕ

Срещи
04.09.2010, събота, 10:00 ч., гр. Пазарджик, Островът - главен вход, Ла Лече Лига среща Семейството и кърменото бебе „Ежедневието с новия член на семейството.”
09.09.2010, четвъртък, 17:30 ч., гр.Козлодуй, Сладкарница ''Парфе'' в Комплекс ''Сони'' - неформална кърмаческа среща на тема ''Често задавани въпроси''
11.09.2010, събота, 11:15 ч., гр. Сливен, в градската градина -, Ла Лече Лига среща Изкуството на кърменето "Предимства на кърменето от А до Я"
11.09.2010, събота, 10:00 часа – гр. Варна, Майчин Дом – среща „Избягване и преодоляване на често срещани проблеми и трудности.”
19.09.2010, неделя, гр. София, НДК - среща "Подготовка за кърмене, избягване и преодоляване на често срещани проблеми"
25.09.2010, събота, 10:30 часа, гр. Пловдив - Ла Лече Лига среща

Срещите и лекциите са безплатни. Всеки, който има желание и възможност е добре дошъл. Надявам се да ви заинтригуват и бих се радвала, ако споделите отзиви и мнения   bouquet

Последна редакция: вт, 31 авг 2010, 14:04 от Else

Общи условия

Активация на акаунт