Son bahar - Любов назаем - Тема 29

  • 18 295
  • 754
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 0


Аууууууууууууууууу,хубавец!!!!
  love001  love001  love001  love001  love001

И казва:Хайде,МАМИ, чакам ви!!!!

 hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

# 676
# 677
# 678
# 679
# 680
  • Мнения: 1 185
Зафер и Ердал не се харесаха взаимно. Колко отвратителен е Ердал. Той тогава на представянето за първи път видя Зафер, но в предишната серия вече го беше включил в списъка на враговете за убиване. Но Зафер, както каза Галип дава добра преценка на хората. По-нисък от Ердал, но как гледаше отвисоко ръката на Ердал поставена на рамото му. Може да няма успех сред жените, но е човек здраво стъпил на земята и ще помогне много на Галип.
newsm10 newsm51 smile3501

# 681
# 682
# 683
  • Мнения: 36 803
Бонбонче, къде са другите мами джанъм. Нещо се разтанцуваха ли от многото музики - изчезнаха Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

# 684
# 685
# 686
  • Мнения: 0
Ето ме че се заплеснах малко!!!! Joy Joy
Немога да се наситя и ненагледам на това ДЕТЕ МЕМО!!!!
Очарова на съм как се справя с ролята си имам чуствота че не само във филма е надрасъл годините си ролята му е такава но имам чуството че са избрали много точно дете незнам как ги подбират на кастинг може би?????
Но се справя великолепно нямам думи  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 687
  • Мнения: 36 803
Е това е виж какъв хубавец - сладур. А пък Зейно как се  е гушнала в него. Чок Гюзел Hug Hug Hug Hug

# 688
# 689
  • Мнения: 36 803
Нинка Мемо ми е любимец от всички деца актьори където съм гледала. Той обаче забелязваш ли колко порасна по времето на сериала. А иначе е малко момченце, но се справи чудесно с ролята. Дано като порасне да стане артист - има си го дадено от Всевишния. Hug Hug Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт