Нормално ли е?

  • 6 388
  • 82
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 44
Ами може да е лесбийка.....що не я оставите да си гледа живота...

 newsm10

# 76
  • Мнения: 51
 Ох...
Труден въпрос.
 Имам съученичка, която още от училищна възраст харесваше за приятелки хора които не са нейн тип.
 Тя беше тиха скромна, флегматична, но все искаше да е в приятелския кръг на купонджиите, дето ходеха по дискотеки, пиеха, пушеха и живееха за купона...
 Някак не се вписваше в тяхната компания и това и беше трагедията. По-късно започна да харесва и подобен тип мъже - мачовци, които съответно си падат по друг тип жени...
 Доколкото знам след някаква несподелена любов е луднала... нещо не е добре психически

# 77
  • Мнения: 51
 Друг случай:
 Преди години, познати на родителите ми, решили да ме запознават със сина си...
Дойдоха на гости, разменихме няколко тъпи лафа.
 По-късно, колкото пъти съм го срещала това момче по улицата, все беше с майка си и баща си.
Зачудих се дали излиза сам от къщи.
Мина време и... срещам го, вече женен с малко дете и майка му навсякъде с тях, да обгрижва детето УЖ

# 78
  • Мнения: 6 649
Ами може да е лесбийка.....що не я оставите да си гледа живота...

 newsm10
Е, като е лесбийка какво не може да излиза и да има приятели ли ?
За мен проблема тук не е толкова в липсата на връзка /гадже , а за липсата на живот извън работа и дома.

# 79
  • Мнения: 1 127
За мен проблема тук не е толкова в липсата на връзка /гадже , а в липсата на живот извън работа и дома.
Peace

И съответно причината, довела до това - интровертен тип, най-вероятни комплекси и ниско самочувствие, или липса на такова.
Много правилно по-горе са дали съвет съфорумките: доколкото е възможно подобрение на външен вид, поддържане на фигура,
стил на обличане и фризура, контакти с хора извън дома и работата. Ако успее да се социализира момичето, ако само се харесва /според възможностите си/, няма да закъснее и успеха сред мъжете. Не само красивите жени са харесвани. Може и да не е красива, но полагайки грижи за визията и самочувствието си, ще бъде забелязана от някого. Както се каза по-горе: " За всеки влак си има пътници". За дотук описаното могат да помогнат братовчедката и приятели. Но, ако вече е късно, ако случаят е по-сериозен, може би трябва да се потърси психологическа помощ, както Delusion е посъветвала.
Преди да се стигне до запознанство, според мен трябва да се `извърви` горния път, и колкото по-скоро, толкова по-добре.
И именно хората в близкото обкръжение на това момиче, са тези, които могат да помогнат.

# 80
  • Пловдив
  • Мнения: 66
Липсата на социални контакти и  начина на живот, който води тази млада жена показва, че тя има проблем. Според мен "заслуга" за това имат преди всичко родителите. Ако момичето само осъзнае, че има проблем и пожелае помощ, то има надежда, в противен случай - колкото са по-загрижени околните за нея, толкова повече ще се затваря в себе си и ще издига прегради. Причината за този поведенчески проблем и решението му се крие в начина на мислене. Възможно е момичето да има т.нар. социална фобия.

# 81
  • Мнения: 562
Липсата на социални контакти и  начина на живот, който води тази млада жена показва, че тя има проблем. Според мен "заслуга" за това имат преди всичко родителите. Ако момичето само осъзнае, че има проблем и пожелае помощ, то има надежда, в противен случай - колкото са по-загрижени околните за нея, толкова повече ще се затваря в себе си и ще издига прегради. Причината за този поведенчески проблем и решението му се крие в начина на мислене. Възможно е момичето да има т.нар. социална фобия.
Стегнато и точно изказване

# 82
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Оф, темата ми прилича на поговорката "Пътят към Ада е осеян с добри намерения".
Жената е на 26 години, едва ли ще я накарате да направи нещо против волята й. Най-много да се скарате с нея.
По-добре я оставете и ако е писано ще си намери партьор.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт