Аси и Демир - Безкрайна магия - Тема 62

  • 32 569
  • 737
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 0
Лирио,да предположим,че си права,защото и за всички мнения по въпроса  има само  догатки. Какво е пречело да имат общи фотосесии,всички други актьори така праваят реклама на своя  сериал.Защо Туба е влизала няколко пъти в болница след нервна криза по време на сериала.. Да не би от умора. Та тя е снимала и Под липите и сега и Пленителка,няма и намек за такава случка.,само в Аси. Никой не я пита изобщо за тяхния сериал,никъде не се засичат заедно. Бях пуснала неговото представяне в Беяз шоу,през 1998 г. Говори ли Мурат за Аси,нито дума,а по това време сериала вече се е излъчвал и то при много голям зрителски интерес. Мълчанието на всички участници също не е за подценяване, а също така и на журналистите и водещите предавания в телевизията. никой не си позволява никакъв коментар за Аси. Сякаш този сериал никога не е сниман,пълна завеса е спусната върху него и т.н. Много още има какво да се напише ,а и се е писало. Ето това мълчание  от страна на медиите кара много като нас само да гадаят и да  интерпретират различни случки и ситуации около двамата.Мурат снима сега и в Бодрум,прекрасен град,далеч по привлекателен от Антакия/Място за почивка в истинския смисъл на думата. Къде е сега родата и Бурчин,защо не се довлече пак на снимачната площадка. Май няма и за какво да следи М.Й. Не е заплаха за нея Нургюл,или поне тя така си мисли.Атаките срещу Туба в последно време не са случайни.Тя завинаги е трън в очите на клана Терзиоглу,за какво и защо??? Ето това е загадка,а дали е загатка..... Докато пишехте в темата бяха побликувани 22 нови отговора. Лелееее,какво птравите,сега кой ли ще чете моя пост и дали ще се сетита за какво става дума.
ИМА  НЕЩО ГНИЛО newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78

# 646
  • Мнения: 73
Влизала е в болница няколко пъти. Нека Рина да обясни по този въпрос повече,но това го имаше като информация в предишни теми. До нея винаги в болницата са били Томрис и Мерджан.Те са я подкрепяли. Защо мислите,че някой намеци в Пленителката не са за да напомнят на някой или на клана ,че Аси го е имало. Мерджан не вярвам да е доволен,че за неговия сериал има такава забрана. Спомняте ли си думата ,която Хасрет не можеше да изговаря правилно. Да, това е думата Хатай,повтаряха я непрекъдснато,пишеха я на черна дъска. ,а Хасрет дни наред я повтаряше до втръсване. Хатай е област в Турция с главен град Антакия. Това е само едно от нещата,който напомнят в ПС за забравения в кавички сериал. Мурат,главен герой,Йълдъръм,презиме на негов приятел. Мноиго неща в Пленителката напомнят за Аси.

# 647
  • Мнения: 0
Влизала е в болница няколко пъти. Нека Рина да обясни по този въпрос повече,но това го имаше като информация в предишни теми. До нея винаги в болницата са били Томрис и Мерджан.Те са я подкрепяли. Защо мислите,че някой намеци в Пленителката не са за да напомнят на някой или на клана ,че Аси го е имало. Мерджан не вярвам да е доволен,че за неговия сериал има такава забрана. Спомняте ли си думата ,която Хасрет не можеше да изговаря правилно. Да, това е думата Хатай,повтаряха я непрекъдснато,пишеха я на черна дъска. ,а Хасрет дни наред я повтаряше до втръсване. Хатай е област в Турция с главен град Антакия. Това е само едно от нещата,който напомнят в ПС за забравения в кавички сериал. Мурат,главен герой,Йълдъръм,презиме на негов приятел. Мноиго неща в Пленителката напомнят за Аси.
Сигурно ще има и още Thinking Thinking Thinking

# 648
  • Мнения: 48
    В мен се борят две личности на реалист и МЕЧТАТЕЛ безумен!
Коя ли ще победи???
Много ми се иска да е на мечтателя.Нека победи любовта ,ако е била истинска!
И все пак ,тъй като днес не ми е ден..........За ВАС:

Ти забрави ме;любовта,
възторга ти не заслужавам.
Не се погубвай.Пожелавам
да срешнеш друг във младостта.
Ще замени в теб любовта му
на мойта младост хладността;ще бъде верен,ще остане
пленен от твойта красота,
целувките благоуханни,
от твойта нежност на речта;
аз без опора,без желание

Увяхвам- жертва на страстта!                /А.С.Пушкин/

# 649
  • Мнения: 2
Влизала е в болница няколко пъти. Нека Рина да обясни по този въпрос повече,но това го имаше като информация в предишни теми. До нея винаги в болницата са били Томрис и Мерджан.Те са я подкрепяли. Защо мислите,че някой намеци в Пленителката не са за да напомнят на някой или на клана ,че Аси го е имало. Мерджан не вярвам да е доволен,че за неговия сериал има такава забрана. Спомняте ли си думата ,която Хасрет не можеше да изговаря правилно. Да, това е думата Хатай,повтаряха я непрекъдснато,пишеха я на черна дъска. ,а Хасрет дни наред я повтаряше до втръсване. Хатай е област в Турция с главен град Антакия. Това е само едно от нещата,който напомнят в ПС за забравения в кавички сериал. Мурат,главен герой,Йълдъръм,презиме на негов приятел. Мноиго неща в Пленителката напомнят за Аси.

Ринче думай моля,наострила съм уши тоест очи...  Joy Joy

# 650
  • Мнения: 73
http://vbox7.com/play:2c71b83f&start=46&r=emb
Любима песен  и любими артисти и артистки участвали в този незабравим,ама наистина НЕЗАБРАВИМ сериал.

# 651
  • Мнения: 10 240


Туба таистина е влизала в болница няколко пъти по време на снимките...
Нормално е- факторите са много- жегата, уморителните снимки, понякога продължаващи много часове/ Мурат говори за снимки по 15 часа на ден/...
Но и допълнителните дразнители през втори сезон- писанията по медиите за нея и Мурат и играта им, която не приличала на игра, а на нещо повече / по думите на тъщата на Мурат/, пристигането на цялата рода в Антакия и присъствието им на снимките/ Мурат в едно интервю споделя, че жена му е била на снимките и не са се разделяли след сватбата за да компенсират липсата на " меден месец"...
Много са факторите, а Туба е чувствителна и крехка като физика.... Самият факт, че от екипа на филма отиват двама-трима на сватбата на Мурат е показателен за отношението към него. Колкото и Томрис да се е опитвала да лавира пред Терзиоолу, като притежател на акции в компанията и, таткото се оттегля и поставя Томрис пред опасността да не може да довърши "Аси" по финансови причини. Но Томрис успява да се справи.

# 652
  • Мнения: 2


Туба таистина е влизала в болница няколко пъти по време на снимките...
Нормално е- факторите са много- жегата, уморителните снимки, понякога продължаващи много часове/ Мурат говори за снимки по 15 часа на ден/...
Но и допълнителните дразнители през втори сезон- писанията по медиите за нея и Мурат и играта им, която не приличала на игра, а на нещо повече / по думите на тъщата на Мурат/, пристигането на цялата рода в Антакия и присъствието им на снимките/ Мурат в едно интервю споделя, че жена му е била на снимките и не са се разделяли след сватбата за да компенсират липсата на " меден месец"...
Много са факторите, а Туба е чувствителна и крехка като физика.... Самият факт, че от екипа на филма отиват двама-трима на сватбата на Мурат е показателен за отношението към него. Колкото и Томрис да се е опитвала да лавира пред Терзиоолу, като притежател на акции в компанията и, таткото се оттегля и поставя Томрис пред опасността да не може да довърши "Аси" по финансови причини. Но Томрис успява да се справи.


Олеле горката ни Туба те направо са безчувствени тези Терсиоглу бе...  #Cussing out #Cussing out Егатиии хората егати чудото..  #Cussing out #Cussing out   Тази вече или ще заспа и ще сънувам кошмари (как Бурчинката идва при мене или нещо пак с нея) или няма да мога да заспа..  Shocked Shocked

# 653
  • Мнения: 2
Хайде лека ви вечер от мене аз да заспя едвали ама поне вие да спите добре...  Flutter

# 654
  • Мнения: 48
Победителя на ЕВРОВИЗИЯ 2010 год.пееза нашите любимци!  bouquet


http://www.youtube.com/watch?v=RR7XJRWCF3I&feature=player_embedded

# 655
  • Мнения: 73
 Рина,нали за втория сезон и участието на Мурат е било под въпрос. Вижте как започват сериите в първи сезон,когато и бащата на Бурчин има акции. След това той се оттегля и логото на сериала е променено. Там вече във втория сезон клана Терзиоглу вече няма участие . Мерджан трябва много да е ядосан на това семейство. Мурат също не поддържа никакви отношения с Томрис и Мерджан. Ако греша,Рина нека ме поправи и допълни с още информация по въпроса. Явно новите ни съфорумки не знаят много неща от кухнята на сериала,а и на нас ще ни е пак интересно да прочетем за игрите и интригите на Терзиоглу. Нали са искали Бурчин да играе сестрата на Аси-Дафне,а като не са успели са настоявали да играе докторката Инджи. Дали и Мурат е настиявал?

# 656
  • Мнения: 73
http://www.youtube.com/watch?v=TFiPvnNnW40&feature=related
Колко ли на брой са клиповете за Аси и Демир. Пускам един,за мен поне е нов,защото го нямам в колекцията си.

# 657
  • Мнения: 2
Рина,нали за втория сезон и участието на Мурат е било под въпрос. Вижте как започват сериите в първи сезон,когато и бащата на Бурчин има акции. След това той се оттегля и логото на сериала е променено. Там вече във втория сезон клана Терзиоглу вече няма участие . Мерджан трябва много да е ядосан на това семейство. Мурат също не поддържа никакви отношения с Томрис и Мерджан. Ако греша,Рина нека ме поправи и допълни с още информация по въпроса. Явно новите ни съфорумки не знаят много неща от кухнята на сериала,а и на нас ще ни е пак интересно да прочетем за игрите и интригите на Терзиоглу. Нали са искали Бурчин да играе сестрата на Аси-Дафне,а като не са успели са настоявали да играе докторката Инджи. Дали и Мурат е настиявал?

НЕЗНАЕМ аз преди месец и половина започнах да гледам Аси по ТВ до тогава го мразех,виеее ми разправяте да знам много за него..  hahaha hahaha

# 658
  • Мнения: 0


Туба таистина е влизала в болница няколко пъти по време на снимките...
Нормално е- факторите са много- жегата, уморителните снимки, понякога продължаващи много часове/ Мурат говори за снимки по 15 часа на ден/...
Но и допълнителните дразнители през втори сезон- писанията по медиите за нея и Мурат и играта им, която не приличала на игра, а на нещо повече / по думите на тъщата на Мурат/, пристигането на цялата рода в Антакия и присъствието им на снимките/ Мурат в едно интервю споделя, че жена му е била на снимките и не са се разделяли след сватбата за да компенсират липсата на " меден месец"...
Много са факторите, а Туба е чувствителна и крехка като физика.... Самият факт, че от екипа на филма отиват двама-трима на сватбата на Мурат е показателен за отношението към него. Колкото и Томрис да се е опитвала да лавира пред Терзиоолу, като притежател на акции в компанията и, таткото се оттегля и поставя Томрис пред опасността да не може да довърши "Аси" по финансови причини. Но Томрис успява да се справи.

И то доста добре  bouquet  bouquet  bouquet

# 659
  • Мнения: 73
http://www.youtube.com/user/didoka45?feature=mhum
Още един клип прибавен в колекцията ми. Затова Ви го пускам ,защото и аз не съм го гледала.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт