Аси и Демир - Безкрайна магия - Тема 62

  • 32 563
  • 737
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 10 240
http://www.youtube.com/watch?v=TFiPvnNnW40&feature=related
Колко ли на брой са клиповете за Аси и Демир. Пускам един,за мен поне е нов,защото го нямам в колекцията си.

В ю-туба са над 5000, отделно във бокса и т.н....
Един клип на Ети:
Asi ve Demir - Some Hearts Are Diamonds
http://www.youtube.com/watch?v=d5-OQSdQoAI

# 661
  • Мнения: 0
Момичета, спомняте ли си имаше пост на един ГЛАВНОКОМАНДВАЩ форума, много назад в темите. Беше разказвал за много любопитни и не много приятни неща от кухнята на филма в Антакия. Имах  го даже разпечатано, но го показвах на много места и явно вече не е умен. Беше във времето, когато имаше снимка на Бурчин пийнала и катастрофирала, било е много напечено  положението там. Може би, тогава Сами е застанал зад Туба и тя му е благодарна и е разбрала че е човек за нея/така си мисля/.

# 662
  • Мнения: 73
Тази вечер коментарите бяха много и все интересни. За утре оставям да се коментират трите снимки пуснати от Катерина. Целувки на Мурат,Джансел и пак на Мурат. Тази вечер е вечер за размисъл. До утре. Сега започвам да си подготвям пледоарията в защита на най-страстната целувка,която съм гледала на екрана, а май и на живо.Лелее,моя да не чете този пост и утрешния. Лека и спокойна нощ.

# 663
  • Мнения: 73
http://www.youtube.com/watch?v=TFiPvnNnW40&feature=related
Колко ли на брой са клиповете за Аси и Демир. Пускам един,за мен поне е нов,защото го нямам в колекцията си.

В ю-туба са над 5000, отделно във бокса и т.н....
Един клип на Ети:
Asi ve Demir - Some Hearts Are Diamonds
http://www.youtube.com/watch?v=d5-OQSdQoAI

newsm10 newsm10 newsm10  Ринка,за Буря дали ще знаеш  колко са  на брой.

# 664
  • Мнения: 10 240


Дидок, за Бурята естествено че цифрата ще е повече от скромна...

# 665
  • Мнения: 73
Добре бе момичета,Ети нали е от другия форум за ПС.Нали не греша. Значи е наше момиче,защо тогава има 5 гласа ,който показват дали е харесван клипа,като единия е мой Like. Аз не пропускам да гласувам за всеки клип на Туба и Мурат,когато са заедно разбира се. Нека и Вие да последвате моя пример. никък не трудно и не боли.Така ще покажем че харесваме и уважаваме труда на всеки.който се е постарал да ни зарадва с хубава песен и кадри с любимите ни Аси и Демир. Ето това е Like  newsm10

# 666
# 667
  • Мнения: 1
Момичета, спомняте ли си имаше пост на един ГЛАВНОКОМАНДВАЩ форума, много назад в темите. Беше разказвал за много любопитни и не много приятни неща от кухнята на филма в Антакия. Имах  го даже разпечатано, но го показвах на много места и явно вече не е умен. Беше във времето, когато имаше снимка на Бурчин пийнала и катастрофирала, било е много напечено  положението там. Може би, тогава Сами е застанал зад Туба и тя му е благодарна и е разбрала че е човек за нея/така си мисля/.

Пепа...не си спомням...подскажи нещо.Аз мисля , че Сами наистина е бил зад Туба в много трудни моменти , но като един много добър и верен приятел ...но за любов между двамата е абсурд да се говори...просто  няма такава

# 668
  • Мнения: 8
Момичета, спомняте ли си имаше пост на един ГЛАВНОКОМАНДВАЩ форума, много назад в темите. Беше разказвал за много любопитни и не много приятни неща от кухнята на филма в Антакия. Имах  го даже разпечатано, но го показвах на много места и явно вече не е умен. Беше във времето, когато имаше снимка на Бурчин пийнала и катастрофирала, било е много напечено  положението там. Може би, тогава Сами е застанал зад Туба и тя му е благодарна и е разбрала че е човек за нея/така си мисля/.

Пепа...не си спомням...подскажи нещо.Аз мисля , че Сами наистина е бил зад Туба в много трудни моменти , но като един много добър и верен приятел ...но за любов между двамата е абсурд да се говори...просто  няма такава

Здравейте милички!!! Hug Hug Hug
Да знаете как се радвам, че мога да ви пиша!! Crazy Crazy Heart Eyes
Пепа, мила, да не говориш за Бг Папа!!
Ако е той...значи се досещам!!
P.S. Коментарите са страхотни!! Hug Hug Hug  bouquet  bouquet  bouquet

# 669
  • Мнения: 1



Неприятелка


 Колко си силна недей да показваш,

ти неприятелко моя - тъга

и със жестокост недей да ме смазваш,

зная го, чувствам те често в нощта!


Без да те чуя промъкваш се скрито,

пак ли го правиш, питам те аз?

Винаги хващаш ме, даже открито,

няма значение ден или час!


Парят очите ми, ти си доволна ,

пак побеждаваш ме, слаб съм аз.

Как ми се иска къс без духовен ,

да те отпратя в тоз късен час!


Ровя в душата си, търся в сърцето,

там ще намеря какво да те спре.

Там съм си скътал нещо, което

ти не успя да отнемеш поне!


Евгения Георгиева

# 670
  • Мнения: 1


Красива

Сънят мързеливо от мен се измъкна
и скри се навярно да чака нощта.
Весели мисли ума ми боричкат.
от щастие пее моята душа.


Нещо се случи вътре във нея,
тръпна щастлива, разпервам крила.
Искам да литна в простора небесен,
нека ме видят каква съм сега.


Влюбено бяла съм, нежно красива,
звезди приютила в своите очи,
а любовта със сърце съм открила
и затова тя така ме краси.


Ако си влюбен красив си тогава.
Ако красив си, то влюбен си май,
че за света красотата е няма
без любовта, от начало до край!


Евгения Георгиева

# 671
  • Мнения: 1



Любовна песен

Писък на птица пробол тишината,
нежна въздишка спряла дъха,
шепот копринен докоснал душата,
желание скрито в летяща звезда.

Поглед открил съкровените мисли,
ръце разгадали таен копнеж,
тръпнещи устни от устните пили,
любов извисена в дивен летеж!

Нощ разпиляла звездите небесни,
бряг запечатал навеки мига,
чувства родили хиляди песни,
вечните песни за любовта!

Евгения Георгиева

# 672
  • Мнения: 10 240
Добро утро!
Желая ви приятен ден с чаша кафе!


и малката Асия:
  

Да не забравя и   :
 



Ренеа, за стиховете  newsm51 newsm51 newsm51

Последна редакция: ср, 08 сеп 2010, 08:48 от rina-rina

# 673
  • Мнения: 73
Добро утро и от мен. Ринка,е сервирала кафето,а Ренеа снощи ни е пуснапа много хубави стихове.Аз нали само това мога, ще Ви посрещна с този клип ,пак за нашите любимиА § Д
http://www.youtube.com/user/didoka45?feature=mhum

# 674
  • Мнения: 0
Добро утро мили момичета  bouquet  bouquet  bouquet

На 8 септември честваме рождението на Светата майка

Да ни е честит на всички този светъл християнси празник!!!  bouquet  bouquet  bouquet

http://www.novinar.net/news/na-8-septemvri-chestvame-rozhdenieto … MzA0MjsyMw==.html

Общи условия

Активация на акаунт