На пазар във Варна-11

  • 62 709
  • 740
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 290
За фриз тапети - има нов магазин за тапети в непосредствена близост до 2 клон на Пощата (зад ВИНСА). Там имат каталози и на Есприт, а те имат много хубави идеи за детска стая. Каталозите можеш да разгледаш и в интернет магазина на Домко Peace

http://www.e-domko.bg/products/1-tapeti.html

# 721
  • Мнения: 42
Дамар е магазина.

# 722
  • Мнения: 43
Днес си пазарих някой неща в ДМ в Кауфланд,и на касата ме накараха да въртя колело на късмета Shocked.Падна ми се подарък маска за коса.Незнам каква е тази игра,но беше приятно.На колелото имаше и процент намаление.Просто исках да споделя с вас.

# 723
  • Варна
  • Мнения: 283
еее готино! да ти е честита късметлийската маска  Hug аз също смятам да ходя тези дни до ДМ, но аз си ходя в този до зимно Тракия, дано и аз съм късметлийка  Flutter Peace

# 724
  • Мнения: 2 784
В уличката зад ВИНС има един блок, в който се намират пощенски клон и Бирария "Викинг". В същия блок, само че мааалко по- към сладкарница "Синчец" се намира и Бурда. Надявам се да не бъркам имената на магазините.  Blush
Магазина е *Дамар*   Grinning
Оф, уж имах някакво смътно подозрение, че името май не е това, ама що ли се обадих неподготвена...  Embarassed

# 725
  • Мнения: 22
Точно Дамар е
  bouquet

# 726
  • На брега
  • Мнения: 1 482
Сетих се за магазина.
Някой питаше за воали. Има страхотни намаления в магазина за пердета на ул."Братя Миладинови" до"Атриум".

# 727
  • Мнения: 22
Сетих се за още един над бившия полски център,ако някой го знае Laughing срещу бирария Алба newsm10

# 728
  • Варна
  • Мнения: 522
Азсъщо този знам.
Над бившия полски център има магазин за платове.
В уличката зад ВИНС има един блок, в който се намират пощенски клон и Бирария "Викинг". В същия блок, само че мааалко по- към сладкарница "Синчец" се намира и Бурда. Надявам се да не бъркам имената на магазините.  Blush
Магазина е *Дамар*   Grinning
Оф, уж имах някакво смътно подозрение, че името май не е това, ама що ли се обадих неподготвена...  Embarassed
Аз също го знам като "Борда",
защото продаваха платове  по каталази на " Борда".
Всъшност не съм сигурна дали така се пише точно. newsm78

# 729
  • Мнения: 1 046
Магазина беше преди години точно Бо/урда, после го прекръстиха на Дамар.......

# 730
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Сетих се за магазина.
Някой питаше за воали. Има страхотни намаления в магазина за пердета на ул."Братя Миладинови" до"Атриум".
Аз бях, благодаря ще погледна понеделник/вторник!   bouquet Дано до тогава все още да има намаление!

# 731
# 732
  • Варна
  • Мнения: 623
някой знае ли от колко часа работи днес магазин Рая, или търся магазин за играчки, да работи по-отрано днес

# 733
  • Мнения: 115
Вегата на Пирин отваря рано, мисля към 9  Peace

# 734
  • Мнения: 78
Момичета кажете къде във варненските магазини мога да намеря дет. надуваем батут?

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт