Къде в Пловдив??? - 15

  • 51 176
  • 737
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 4 014
Тandanova79, благодаря.  Hug

# 661
  • Пловдив
  • Мнения: 1 593
Някой може ли да ми каже къде точно се намира фирмения магазин на асеновградската фирма за бельо Ариал - разбрах, че е някъде около кукления театър, но вече два пъти безуспешно го търся и не мога да го намеря - има ли някаква табела, или...?

Доста по-надолу по улицата е, може би затова не го намираш Wink

От страната на Кукления театър, вървейки по посока Енергото след една Оптика.
Има си табели  Peace

# 662
  • Мнения: 1 380
Знае ли някой какви мероприятия за дечица ще има утре в МОЛ-а?

# 663
  • Мнения: 1 691
Знае ли някой какви мероприятия за дечица ще има утре в МОЛ-а?
Доколкото знам, в МОЛ Пловдив (до Братската могила) всяка събота има театър от 11 часа.

# 664
  • Мнения: 1 380
Знае ли някой какви мероприятия за дечица ще има утре в МОЛ-а?
Доколкото знам, в МОЛ Пловдив (до Братската могила) всяка събота има театър от 11 часа.

Къде точно в МОЛ-а е това?

# 665
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Къде точно в МОЛ-а е това?

на последния етаж /заведенията/,сцената я правят срещу KFC-няма как да не го видите

# 666
  • Мнения: 458
Някой може ли да ми каже къде точно се намира фирмения магазин на асеновградската фирма за бельо Ариал - разбрах, че е някъде около кукления театър, но вече два пъти безуспешно го търся и не мога да го намеря - има ли някаква табела, или...?

на Брезовско шосе на спирката пред Кауфланд е

# 667
  • Мнения: 658
Хей момичета, току що ми се обадиха от фирмата, която произвежда солетите "Хрус - Хрус" за да ми кажат, че са пуснали био солети и био хляб (сертифицирани!). Солетите са два вида - обикновени и детски, хляба - бял и типов. От другата седмица започват да ги продават в магазините на "Вивена", например този който е на ул. "Опълченска" на центъра.
Супер, аз много се радвам Hug

# 668
  • Мнения: 519
Извинявам се, но може ли някой да ми обясни "като на идиот" Embarassed къде по-точно се намира преместеният магазин 9+. Да уточня, че не съм от Пловдив. Whistling
Днес бях до тази градинка с/у Каменица и уж гледах, ама .... ooooh! Имаше магазин за хран. стоки и кафе (или пицария, не съм сигурна).
Как изглежда отвън магазина, за да го забележи по-лесно моя бременна милост? Embarassed
Кажете, моля, че утре пак ще идвам до П-в.

# 669
  • Мнения: 1 251
Извинявам се, но може ли някой да ми обясни "като на идиот" Embarassed къде по-точно се намира преместеният магазин 9+. Да уточня, че не съм от Пловдив. Whistling
Днес бях до тази градинка с/у Каменица и уж гледах, ама .... ooooh! Имаше магазин за хран. стоки и кафе (или пицария, не съм сигурна).
Как изглежда отвън магазина, за да го забележи по-лесно моя бременна милост? Embarassed
Кажете, моля, че утре пак ще идвам до П-в.

Не е от страната на пицарията и магазините за хранителни стоки, а срещу тях точно под блока има едно кафене и малко след това е! Защо не пита някоя майка, те ще ти кажат със сигурност!  Peace

# 670
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
enigmata ,да,трябваше да питаш някоя майка.Винаги има в паркчето и щяха да те ориентират,а не да се разкарваш втори път

# 671
  • Мнения: 519
Много ви благодаря за инфото! Hug
За питането... Както казват "малко да имаш, но на време да ти идва"... Embarassed Добре, че съм бременна, та си имам извинение. Crazy

# 672
  • Мнения: 454
Знае ли някой какви мероприятия за дечица ще има утре в МОЛ-а?
Доколкото знам, в МОЛ Пловдив (до Братската могила) всяка събота има театър от 11 часа.
А става ли голяма навалица или може спокойно да се гледа? И за каква възраст горе-долу са подходящи представленията?

# 673
  • Мнения: 6 207
Програмата всеки път е различна, не съм в течение утре каква е. Сега съм всеки ден в Стара Загора, на 11,11 откриваме там чуден голям Тон Бонбон, такъв какъвто си бях приготвила за Пловдив, но хубаво, че не стана там където го мислих...
За Мола представленията - всяка събота са различни, винаги който иска да гледа, може преспокойно.

# 674
  • Мнения: 344
Да попитам къде в Тракия са открили Байбиленд???

Общи условия

Активация на акаунт