Жената ЛЪВ-38 част!

  • 15 027
  • 755
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 9 776
Аз чета по други теми Grinning.

Норче, на какво легло спите бре? Crazy Мъжа ми така ме люшкаше на старият матрак, сега нямам такъв проблем. Много мразех, защото спя като заек и всяко негово обръщане ме будеше #Cussing out

# 706
  • Мнения: 11 510
Ми Пол спим си на хубаво, здраво легло, голямоооо , по голямо от нормалните размери, да може да не ме смачкват нощем  Laughing ама понякога някак си леко усещам матрака и от там иде това чувство  Peace

# 707
  • Мнения: 9 776
Щото много сънуваш и все си нащрек Crazy. И все ще ти казвам - няма лек от сънища. В такъв период си явно. Не им обръщай внимание и толкова. Аз не сънувам често, затова пък "качествено" с всичките му простотии - лайна, мътни води и тем подобни ooooh!. Не обръщам внимание Crossing Arms. Майка ми се убива от кошмари нощем, болна е на следващият ден и много си ги слага нещата Confused. Аз не Naughty!

# 708
  • Мнения: 668
Хорааа, голям студ настана. Все ми се струваше, че не толкова студено, ама то зимата направо дойде.  Crossing Arms На Кико му замръзнаха ръцете навън, утре ще му сложа ръкавици. Сега вече като няма памперс и зимните панталони от миналата година му падат - ще трябва да ги свивам.  Mr. Green
Вие какво правите?

# 709
  • Мнения: 9 776
Кам, браво бе Crazy. Кико без памперс, супер! Казва ли си? А нощем?
Голям студ наистина. Аз дремуцах малко. Станах, а гледам мойте всичките спят Crazy. Егати кефа Crazy! Сега ще си запиша рецептата за ореховките и мисля да ги правя.

# 710
  • Пловдив
  • Мнения: 1 162

Мръзнем  cold

# 711
  • Мнения: 9 776
Сега прочетох рецептата. Ма как 10 бисквитки от една доза Shocked? ooooh!

# 712
  • Мнения: 11 510
Ми Камче студено си е. Обличай дЯтетУ. В Омуртаг първият сняг днес е паднал  Shocked Имаме една колежка от там, та ни съобщи веста  Mr. Green

Пол старая се да не мисля за тях, да не ги помня............успявам в повечето случаи  Peace

Леле сега ще се прибера ще се натъкмя и ще трябва да сляза до центъра с автобуса  Mr. Green Готско  Mr. Green

Пол за вас ви трябва тройна доза, а за нас петорна   chef

# 713
  • Мнения: 71

Това после смятам да го правя  Mr. Green Сега си грея г*зо в офисО  Laughing Я... да взема да  ги мерна тия ореховки... може да се налепаме с госпожицата по-късно.

# 714
  • Пловдив
  • Мнения: 5 042
Тук вали....Гадно, мокро и студено...
И колежката ме дразни. Пак се заяжда, аз се опитвам да не й обръщам внимание...Whistling

Утре почват ремонт на офиса, ще сменят дограма, сетиха се, кат мина лятото.... ooooh! колежката поиска да дойдем утре, аз направо казах, че не мога.  Mr. Green

# 715
  • Пловдив
  • Мнения: 1 162
колежката поиска да дойдем утре, аз направо казах, че не мога.  Mr. Green
Да не ви карат да се включвате в ремонта  Shocked?

# 716
  • Мнения: 9 776
При нас цял ден вали Rolling Eyes.

Бенджи, за какво да ходите утре? Thinking

Тези ореховки май ще ги зарежа Confused. Имам краве масло най-много за две дози. Май не си струва да ги почвам Outta Joint

# 717
  • Пловдив
  • Мнения: 5 042
Да сме приберели всичко и да пазим майсторите да не откраднат нещо... #Crazy Абе луда работа! Не я слуша главата... ooooh!
То беше нейна самоинициатива, но аз отказах, а преди малко и шефът й каза, че те ще се оправят и ще има хора тук, т. е. да не се бърка... Mr. Green

# 718
  • Мнения: 11 510
Пол трябва да питаме Миленка да не би да е направила ореховки колко палачинки за да са станали скромните 10броя   newsm78

Бенджи петък е не и давай да ти разваля настроението  Peace

# 719
  • Мнения: 668
Кам, браво бе Crazy. Кико без памперс, супер! Казва ли си? А нощем?
Ами Пол, той от 2 месеца почти. Вечер и на обяд обаче му слагам, че да няма яварии.

Общи условия

Активация на акаунт