Лакове за нокти - тема 14

  • 58 421
  • 712
  •   1
Отговори
# 465
  • София
  • Мнения: 849
NovemberRain, честита годишнина. Много любов.   bouquet
Аз не се бях лакирала от седмица-две да ми израснат малко ноктите, он сега не издържах и се намацах с Essence Underwater, обаче тъмният вариант. Много ми харесва, много добре покривен и на 1 слой, и блестящите частички са много деликатни и не дразнятаз поприницп защото не обичам блестящи. А на Есенс новите да ги има вече в ДМ? Уж щяха да пристигат към края на септември.

в ДМ на Стамболийски няма нищо ново  Peace е, не че много имаше от старите, де  hahaha

# 466
  • Мнения: 23
Момичета, да ви се оплача.
Когато беше еуфорията лятото си купих зулу, но така и не съм го слагала. Вчера реших и се лакирах с него, а днес вече започна да се бели  Sad. Кажете номера на перфект, който го имитира. Цвета ми харесва, но явно този лак не е за моите нокти, другите ми издържат по седмица, но есен явно не е за мен.

# 467
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Момичета, спешно помощ!!!!
Къде в София има матовата Мода, както и Suede серията?

# 468
  • Мнения: 17 546
Къде е CTramell? Специално на нея искам да покажа един разкошен цвят, с който днес беше моя приятелка и страшно ми хареса, съответно си го купих. Тя търсеше такъв някакъв цвят. Много е хубав! Heart Eyes Това е два слоя, но ще сложа още един, за да е по-плътен цвета и топ лак.

# 469
  • Мнения: 23
В подлеза на бул. България и бул. Гоце Делчев.

# 470
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Момичета, спешно помощ!!!!
Къде в София има матовата Мода, както и Suede серията?


Последно имаше на спирката срещу Спортната палата и в парфюмерията на хотел Плиска.

# 471
  • Мнения: 31 442
Днес Антония Петрова беше при Гала със син маникюр. Whistling

# 472
  • София
  • Мнения: 1 597
Момичета, спешно помощ!!!!
Къде в София има матовата Мода, както и Suede серията?


На улица "Цар Иван Асен II" малко преди ъгъла с "Мизия" има едно малко магазинче тип гараж с цяло море от лакове на витрината. Там от скоро има пълната колекция на матовите и велурите

# 473
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 734
Моите днешни придобивки:
http://ivchencetordv.snimka.bg/other/nails.537579.20941380.big
За съжаление неможах да намеря 69 номер на Перфект

# 474
  • София
  • Мнения: 90
Моите днешни придобивки:
http://ivchencetordv.snimka.bg/other/nails.537579.20941380.big
За съжаление неможах да намеря 69 номер на Перфект

Това няй вдясно какво представлява Party

# 475
  • София
  • Мнения: 1 795
Има ли новите ПУПА в подлеза на Плиска ?  newsm78 Има ли някой представа?

# 476
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 033
Има ли някой от Стара Загора, който може да ми каже в кой магазин продават матовете лакове на Мода? До сега не съм имала такъв лак и искам да си взема... проверих в няколко магазина и не откривам  Sad

# 477
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 734
Моите днешни придобивки:
http://ivchencetordv.snimka.bg/other/nails.537579.20941380.big
За съжаление неможах да намеря 69 номер на Перфект

Това няй вдясно какво представлява Party

За избутване на кожички е, но немога да разбера с коя от двете страни.  Mr. Green

# 478
  • София
  • Мнения: 10 359


За избутване на кожички е, но немога да разбера с коя от двете страни.  Mr. Green

Със силиконовата избутваш, а с острия пластмасов връх почистваш мъртвата кожа която се натрупва върху нокътя  Wink

# 479
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 734


За избутване на кожички е, но немога да разбера с коя от двете страни.  Mr. Green

Със силиконовата избутваш, а с острия пластмасов връх почистваш мъртвата кожа която се натрупва върху нокътя  Wink

smile3525 Много ти благодаря. Досега никога не съм ползвала подобно нещо и...  Laughing

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт