И в Кипър, и в БГ, винаги е най-добре със приятелите стари на раздумка и кафе~35

  • 36 839
  • 728
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 903
Ехааа, anii-78 , с твоята рожба сме имали обща "дата на порастване" Grinning  Wink
/е, то в моя случай е по-скоро "дата на одъртяване"  Stuck Out Tongue Winking Eye Blush.../... Та да ти е жив и здрав овньото вече левент, да изпълва с радост и гордост майчиното ти сърце.., а на теб самата пожелавам здрава нервна система, зада удържаш на овнешкия нрав smile3560...дръж се, че иде пубертет newsm65 Hug ----- Много весел празник пожелавам на рожденика и на цялото ви семейство! newsm59  Gift  bigdance2

А относно почерпката, абе наистина си се попрестарала  angel008  затова аз`ич няма да се напъвам да се саревновавам, ами само тъй да отбия номера #Silly   че 37 лазарника не са нещо, с което да се пъчиш #Silly та дет`се вика от кумува срама, както традицията повелява, ще черпя една тортичка reverance

# 646
  • Мнения: 119


Anii 78, да ти е жив и здрав рожденика!
За масата - не мога нищо да кажа, направо се мятам  smile3508




Блонди, Радост моя, 37 е само едно число, което води до помъдряване  Laughing
Пожелавам ти щастието, което си раздала да ти се върне тъпкано!

Предлагам ви и любопитно четиво за тази специална дата 12 април - http://bg.wikipedia.org/wiki/12_%D0%B0%D0%BF%D1%80%D0%B8%D0%BB

# 647
  • Мнения: 8


Честит Рожден Ден на Блонди и на убавеца на Ани  bouquet и на всички празнували наскоро Heart Eyes
Бъдете здрави и мечтайте смело!!!

# 648
  • Мнения: 0
блонди

ани

и на всички празнували честито Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 649
  • Мнения: 1 391
Избрах това за Блонди

,

а това за детенцето на Ани



Честит рожден ден!!! Бъдете здрави, щастливи и обичани!!!

# 650
  • Мнения: 1
благодаря ви момичета Hug Hug Hug
Блонди това е за теб



 

# 651
  • Larnaca, Cyprus
  • Мнения: 435
извънредно включване .......как още не съм заспала не е ясно Joy.....ама викам чакай да намина и да поздравя рожденниците ......дето се вика по добре късно отколкото никога Twisted Evil
Ани78 ЧРД на малкия мъжжжжжжжжжжж, надявам се и вярвам че това което си е пожелал е вече получено ......ако не му желая от сърце скоро да получи подаръка който си е мечтал да има.......  bouquet
Блонди ЧРД .......да растеш по-бавно и да поумняваш по-бързо, бръчки скоро да не видиш, преследвана от обожатели да си ама такива дето си струва да им обърнеш внимание......  bouquet......ееееееее ама как го скалъпих баш баш  Party Party Crazy Heart Eyes Hug

Клюкинки засега нищо интересно от нормалните каръшки неща дето могат да ти се случат .....едно оправяш друго се разваля......за момента сме на тема ИНТЕРВЮ за секретарка и си падам от смях всеки ден и се чудя ......абе в този Кипър една свястна кипърка дето да е завършила с ума си образованието си има ли  newsm78......за момента нищо не си е харесал мъжо ....утре и вдругиден са последните интервюта с още две момичета та да видим .....че вече нанагоре ми идва след две фирми да тичам ......отслабнала съм с пет кила ......ееееееееее аман вече ......то за дупето добре ама от циците нищо няма да остане Joy

# 652
  • Мнения: 903
Блонди, Радост моя, 37 е само едно число, което води до помъдряване  Laughing
Винаги, то по-точно така се предполага - че води въпросното число до помъдряване, ама всъщност
"но дали е така, кой, кой ще ми каже??..." дет`пееше Васко Найденов в една песен Mr. Green fiuuuuuu  
Благодаря ти за прекрасното пожелание! Hug... както и на всички останали момичета:

Веси, мамаЕни, Пепич, Кати..., а към молитвата, пейстната от anii-78 мога да добавя само още едно "Амин!"  angel008

# 653
  • Мнения: 1 825
 ЕЕЕ Katy6, то кипърки, кипърки, ама и толкова българи има в Кипър, съмнявам се да няма някоя образована нашенка, която да покрива изискванията за длъжност секретарка - образование висше (българското го признават в Кипър), език - гръцки, английски, грамотност добра, външност задоволителна до отлична, слаба, добре поддържана, умна, работлива....  Thinking Мъжа ти защо не пробва и нещо българско  Wink мисля че сме се доказали в цял свят, а и ти си един достоен пример за българска работливост  Peace не би трябвало да има и най-малки съмнения. Мисля, че ти ще изиграеш голяма роля в подбора на персонал, и особено - произход България.

# 654
  • Мнения: 0
Здравейте момичета и от мене.  Simple Smile Някой от вас сключвал ли е тук брак ?( м/у български граждани)

# 655
  • Мнения: 0
Здравейте момичета.За първи път пиша в темата ви но имам нужда от помощ.Детето ми е на 3 години и половина и все още не говори вече започнах да се притеснявам.Молбата ми е ако някой може да ми даде някаква информация към какъв специалист да се обърна тук в Кипър ще съм ви много благодарна.

# 656
  • Larnaca, Cyprus
  • Мнения: 435
Идаааааааааааааааааааааааааааааааааааа Party Party
Хавайче абсолютно съм съгласна че БГ момичетата са на НИВО.....обаче проблема е че не владеят добре правописа нито на английски, нито на гръцки тъй че уви няма как да ни свършат работа ......за момента сме  се спряли на едно момиче и смятаме да я пуснем в действие ......независимо че е сравнително млада -на 23 и е работила само на едно място, засега обаче е сравнително завидно това което може .......или поне което показва по документи та трябва да се пробва пък ще видим newsm78
Седемче брака се сключва без особени проблеми само трябва да попитате в кметството по квартал за да ви дадат дата и да ви уточнят какви точно документи трябва да представите .........мисля че единия ще ви затрудни  newsm78....защото се издава от БГ а това е именно че нямате сключен брак в момента с трети човек ....незнам на на български как се казва този документ.... newsm78.....май СЕМЙНО ПОЛОЖЕНИЕ или нещо подобно .....
Мими82  Добре дошла  bouquet....първо не се притеснявай .......единствения човек който на пръв поглед ще прецени дали наистина има проблем това е ПЕДИАТЪРА .....защото има деца, които живеят между три езика всеки ден и забавят говора си просто без определена причина .......но ако има нещо притеснително Педиатъра ще те насочи към специалиста който трябва .... Peace

# 657
  • Мнения: 0
Не знам вече почти две години е тук от една ходи на градина казва някой неща като ясу здрасти бай бай брои до 10 на гръцки но като гледам другите деца на нейната възраст разликата е коренна. Тя не е дете което боледува и даже не ми се е налагало да я водя на лекар и нямаме даже и педиатър.

# 658
  • Мнения: 0
 Добро утроооооо! Хайде, поспаланките да стават вече! Опекла съм ви луканикопитакя
. Ето и кайвето ...Вие само се примъкнете от леглото до масата!
  Мими82, според мен не трябва да се притесняваш за детенцето си. Възможно е да не и се отдават кой знае колко чуждите езици. Моя приятелка е вече 4 год. в Америка и все ми се оплаква, че и е трудно да говори английския. От друга страна, дъщеричката ти е объркана сигурно, в къщи и говорите на български, на градината - на гръцки...не е лесно на тази възраст да разграничи 2-та езика. Следващия етап в говоренето и ще е да ги смесва. Половината думи в изреченията и ще са на гръцки, а останалите на български. Моят син беше ходил на градина в Б-я, можеше да говори български, но тук първите 2-3 месеца не се чувстваше добре в детската градина. Имай предвид, че преди времената бяха различни. Той беше единственото българче в градината тук и му се обръщаше доста внимание, като на чужденче. А сега може би не е така. Освен това има значение дали градината е частна или от държавните. Аз съм доволна от частната. Но за държавните само съм чувала отзиви. Също бих ви посъветвала детенцето да гледа анимационни филмчета по кипърските телевизии. Това ще е трудно може би(сигурно и вие като всички българи тук гледате само БГ телевизия, а преди не беше така и бяхме принудени да гледаме тукашните такива), но определено много помага за набирането на думи в речника и, а също и за да започне да мисли на гръцки!!! Моят съвет е, да не бързаш да търсиш лекар щом малката няма други здравословни порблеми. Но ако решите... ще ви е нужна помощ от логопед.
    Весел съботен ден желая на всичкииииииииииии
П.С. Забравих да питам Мими82, колко време сте в Кипър и в кой град или село  сте?

# 659
  • Мнения: 0
Здравейте пак от мен.Тук сме с децата от юли 2009г.В село Писури се намираме.Може наистина в това да е проблема вкъщи само български на градината гръцки английски и доста румънчета сигурно от него чува.Сега ще ходи малко ваканция в Бг и да видим може и съвсем да се обърка

Общи условия

Активация на акаунт