По малко око

  • 1 383
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 97
Преди години на няколко пъти ми излиза ечемик на едното око и то почти се затвори.След като се излекувах се оправи.След няколко години започнах да нося лещи и точно това око започна да ми се затваря наново.Сега вече не нося лещи,но в момента то е по малко от другото ми и е много неприятно,ако не си сложа грим не мога да го залича.На някой случвало ли му се е подобно нещо и как мога да се справя с този проблем?

# 1
  • Мнения: 6 164
Консултирай се със специалист!

Да не е някаква мускулна атрофия от инфекцията?

# 2
  • Мнения: 97
Консултирай се със специалист!

Да не е някаква мускулна атрофия от инфекцията?


за очен лекар ли говориш?

# 3
  • Мнения: 6 164
Да, на първо време, а после той ако прецени ще те препрати към невролог. Дано не се налага и не е нещо сериозно.

# 4
  • Мнения: 1 502
Мъжът ми след ечемик на окото като малко дете е получил някакво увреждане на мускулчето на горния клепач. Не може да си отвори широко окото или да погледне силно нагоре. Отваря се до някъде само. Това обаче не се забелязва много. Казали са му в последствие, че е трябвало да цепнат кожичката на клепача да изтече гнойта, а не да слушат съветите на лекаря при който са го водили да чакат ечемикът сам да се спука или да мине. Дано твоят случай не е такъв, защото при мъжа ми няма как да се поправят нещата.

Общи условия

Активация на акаунт