The Vampire Diaries сезон 2 - Този лош,лош Деймън - 12 тема

  • 29 308
  • 726
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 2 040
През това време, моля посмейте [/i]се като мен с умопобъркания Снуп Дог, който има толкова пари, че вече си позволява да прави какви ли не идиотщини а именно:

http://www.youtube.com/watch?v=UBw2z_p1JfE
Ау, страшно му се изкефих на Снуп Дог - на висота както винаги!  Laughing Laughing

# 646
  • Мнения: 2 939
Хаххаха даааа супер як е! Забравих да кажа че клипа го видях в сайта на Уоми  Hug

# 647
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
А добре Зисе Hug Heart Eyes Hug

През това време, моля посмейте [/i]се като мен с умопобъркания Снуп Дог, който има толкова пари, че вече си позволява да прави какви ли не идиотщини а именно:

http://www.youtube.com/watch?v=UBw2z_p1JfE

О таво съм го гледала Mr. Green,като търсих клипчета за Ик-то,повлиян е и той от тоя сериал ся би Wink Peace
Особено песнта в началото ми е любима с нея започва всеки епизод Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 648
  • Мнения: 3 651
 hahaha тоя клип го пусках много отдавна в темата за ИК
голям майтап е  Joy Joy Joy

# 649
  • Мнения: 3 651
Ще преговарям книга две , но съм по4ти убедена че .. абе както и да е Simple Smile
Дракула 2000 е готин филм даже доколкото знам завърши ама многооо интересно Simple Smile и представи различна гледна то4ка кой е всъщност Дракула Wink
аааа Уоми, кажи си де, кажи какво обмисляш по книгите  Praynig

# 650
  • Мнения: 3 736
Злата, много готин филм Mr. Green И Джерарджо е пич там Joy
Старши, теб не те влекат, щот си вярна на главния Sunglasses

Кои не ме влекат? И кой е главния?  newsm78 Joy

# 651
  • Мнения: 1 343
За кръвта на братята и Елена Simple Smile за това не съм сигурна и ще я прелистя пак.

# 652
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Злата, много готин филм Mr. Green И Джерарджо е пич там Joy
Старши, теб не те влекат, щот си вярна на главния Sunglasses
И кой е главния?  newsm78 Joy

Е как кой би Shocked Мечо би Whistling Mr. Green Hug Heart Eyes Hug

# 653
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 939
Плами Peace
Старши, нов аватар нещо Mr. Green

# 654
  • Мнения: 3 736
 bowuu Ми премених се, празници идат, зима, туй-онуй.


 Blush За срамотиите, да не разбера, ама ще добавя новия прякор до "Неспоменаемият".  hahaha Мислех, че за разни Дракули приказвате, ама днес не ме слуша главата повече от обичайното.

# 655
  • Мнения: 3 651
bowuu Ми премених се, празници идат, зима, туй-онуй.

Пуци и аз не те познах бе, с този гризач  Joy

# 656
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 939
 Joy Joy Joy

# 657
  • Мнения: 3 736
 Mr. Green Mr. Green Mr. Green Туй е катерица-боец, бе. В тая тема ще трябва да съм с очите на четири, чак сега се сетих, че Стефчо я гризка тая порода.

# 658
  • Мнения: 2 040
Mr. Green Mr. Green Mr. Green Туй е катерица-боец, бе. В тая тема ще трябва да съм с очите на четири, чак сега се сетих, че Стефчо я гризка тая порода.
hahaha hahaha hahaha Кат нищо ще те гризне  Laughing

Едно интервю на непрежалимия Мейсън - http://uk.eonline.com/videos/v76430_watch-with-kristin-taylor-kinney.html

# 659
  • Мнения: 322
Ау, мадам Пуц, вие сте неузнаваема  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт