Тема Незабравима (Unutulmaz) 96

  • 19 158
  • 740
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 27
Момичета,колкото и да  ни се струва че гледа нас,Хубавелко има очи само за една жена

Тези снимки са поредното доказателство за онова, в което се съмняваме толкова дълго време. Вижте само как се гледат, съжалявам, ама това не би могло да се изиграе толкова реалистично и естествено.

# 556
  • Варна
  • Мнения: 329
То май е тръгнало на снимки, та и аз в кюпа да се натегна ...

Божеее, предния път компа ми блокира, щото се претовари от снимки! Crossing Arms Е, няма да казвам на кого Embarassed И сега пак почнах да го пълня... smile3555 Ами, като искам да си го гледам... #Crazy #Crazy #Crazy newsm09 newsm09 newsm09

# 557
  • Мнения: 27
Стил, финес, елегантност, красота, чар и още нещо... С една дума изключителен! newsm09 newsm09 newsm09

# 558
  • Мнения: 0
Момичета,колкото и да  ни се струва че гледа нас,Хубавелко има очи само за една жена

Тези снимки са поредното доказателство за онова, в което се съмняваме толкова дълго време. Вижте само как се гледат, съжалявам, ама това не би могло да се изиграе толкова реалистично и естествено.
Първта снимка не е сцена от филма,там дори не трябва да играят, а как се гледат... Heart Eyes

# 559
  • Варна
  • Мнения: 329

 #Crazy #Crazy #Crazy #Shocked #Shocked #Shocked smile3556 smile3556 smile3556 #Onfire smile3521
 

# 560
  • Мнения: 27
То май е тръгнало на снимки, та и аз в кюпа да се натегна ...
Божеее, предния път компа ми блокира, щото се претовари от снимки! Crossing Arms Е, няма да казвам на кого Embarassed И сега пак почнах да го пълня... smile3555 Ами, като искам да си го гледам... #Crazy #Crazy #Crazy newsm09 newsm09 newsm09
Струва си бе, Дани! Погледни какъв поглед, разтопява те бавно и безвъзвратно като айсберг на слънце! Чак коленете ми омекнаха... Embarassed

# 561
  • plovdiv
  • Мнения: 0

Мили незабравимки нощта напредна,а утре ще трябва и да се работи затова ви желая лека нощ и само хубави сънища. smile3524 newsm46  sleepuu Sleeping

# 562
  • Мнения: 27
Момичета,колкото и да  ни се струва че гледа нас,Хубавелко има очи само за една жена

Тези снимки са поредното доказателство за онова, в което се съмняваме толкова дълго време. Вижте само как се гледат, съжалявам, ама това не би могло да се изиграе толкова реалистично и естествено.
Първата снимка не е сцена от филма,там дори не трябва да играят, а как се гледат... Heart Eyes
Именно! newsm10 smile3521 Гледат се твърде двусмислено...

# 563
  • Мнения: 0
Момичета,колкото и де не ми се иска да ви оставям, особено след тези снимки, трябва да го направя иначе има опасност да ползвам клавиатурата за възглавница...
Лека нощ! Hug Hug Hug

# 564
  • Мнения: 46
и от мен нещо,да се запиша и аз тази нощ



# 565
  • Мнения: 570
Компанията ви е невероятна , но времето страшно напредна .Лека нощ, момичета! 1countingsheep 1countingsheep 1countingsheep 1countingsheep 1countingsheep 1countingsheep 1countingsheep

# 566
  • Варна
  • Мнения: 329
То май е тръгнало на снимки, та и аз в кюпа да се натегна ...
Божеее, предния път компа ми блокира, щото се претовари от снимки! Crossing Arms Е, няма да казвам на кого Embarassed И сега пак почнах да го пълня... smile3555 Ами, като искам да си го гледам... #Crazy #Crazy #Crazy newsm09 newsm09 newsm09
Струва си бе, Дани! Погледни какъв поглед, разтопява те бавно и безвъзвратно като айсберг на слънце! Чак коленете ми омекнаха... Embarassed
Само коленете ли са ти омекнали?! newsm78 То аз отдавна цялата съм в полутечно състояние... smile3555 От епизод 1 на "Незабравима", от мига, когато Харун слезе от колата да се извини на Еда, че я изпръска с кална вода при оная култова локва- оттогава... Two Hearts newsm53

Последна редакция: вт, 12 окт 2010, 01:55 от danidorina

# 567
  • Мнения: 27

Мили незабравимки нощта напредна,а утре ще трябва и да се работи затова ви желая лека нощ и само хубави сънища. smile3524 newsm46  sleepuu Sleeping
Лека нощ, Иржи! Май и аз трябва да се понасям, че утре и мен тръстиката ме зове и то в ранни зори. ooooh! Дано утре ми остане време да си поговорим повече! Благодаря Ви, че Ви има!  newsm51 newsm51 newsm51

# 568
  • Мнения: 27
и от мен нещо,да се запиша и аз тази нощ




smile3555 smile3555 smile3555 #Shocked #Shocked #Shocked newsm09 newsm09 newsm09 Oha! Oha! Oha! oops oops oops oops newsm74 newsm74 newsm74 newsm74 smile3517 smile3517 smile3517 smile3544 smile3544 smile3544 newsm81 newsm81 newsm81 newsm81  Манпла, поддържай огъня, че аз съвсем изкрейзих при тези гледки! Лека нощ! До утре!

# 569
  • Варна
  • Мнения: 329
Момичета,колкото и да  ни се струва че гледа нас,Хубавелко има очи само за една жена

Тези снимки са поредното доказателство за онова, в което се съмняваме толкова дълго време. Вижте само как се гледат, съжалявам, ама това не би могло да се изиграе толкова реалистично и естествено.
Първата снимка не е сцена от филма,там дори не трябва да играят, а как се гледат... Heart Eyes
Именно! newsm10 smile3521 Гледат се твърде двусмислено...
Аз бих казала- съвсем недвусмислено даже... newsm53 smile3503 smile3521    loveuuu smile3508

Общи условия

Активация на акаунт