Сърчицата мънички туптят, а АПРИЛските коремчета растат!

  • 22 492
  • 723
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 11
ох,явно не е зареждало като хората.сега нямам време да погледна,ама се надявам да сте прави.Наде от Самоков,нямаш представа колко Надета Цветкови излезнаха във фейса.ще ти пусна на лични имейла ми да ме намериш,а и естествено можем да си направим група  на априлките,ако искате

# 661
  • Мнения: 10
Здравейте коремчета Simple Smile

Всички албуми са на място, сега проверих  hahaha
Вие като ходите на прегледи как ви мерят коремчетата? Обиколката на талията ли? Мисля да си се меря сама, че тук мерят самия корем вертикално (един вид мерят матката).

delilah_qk и аз тези въпроси си задавам нон стоп след като гледах филмите и ако зависи от мен бих родила и вкъщи, но при мъж и свекър лекари и то хирурзи май няма да ме огрее  Laughing

Ако ще се прави група във фейсбук, нека да е скрита, за да не може външни лица да се включват, както и да не се вижда активността на личните ни стени (при мен знаят 10 от 300 човека и искам така да остане)

# 662
  • Мнения: 0
Е супер dru4ka добавих те като приятел.Да това е хубава идея да си направиме групичка във фейсбук,но наистина да си пращаме имената на лични,че сте прави всеки ги вижда,а и аз не съобразих.

# 663
  • España (Плевен)
  • Мнения: 862
Здравейте, момичета...
Гледам говорите за албумчето.. Аз досега не съм искала паролката  newsm78 Все още нямам снимки на коремчо, но скоро ще направя.  Peace  Може ли паролката..
 Wink
И аз съм за групичка във Фейса, но по дискретна..

# 664
  • Мнения: 28
Здравейте момичета,
 Чета  коментирате фейсбук-а и аз съм му фен,такаче съм твърдо ЗА наша група, без значение е дали е скрита.
Днес отново времето е страхотно, ходихме в парка и аз се поизморих, че от 7,30-готмвене, подрежздане, пране и после тичане в парка...след малко ще полегна малко.

Да ви се оплача- и аз се усещам,че започвах да си похапвам бая....ама като ми стържи корема как да се ограничавам???Знам колко трудно се свалят килограмите,първия път качих над 25 Cry
и така и си остах с 5-6 още за сваляне-та като родя живот и здраве ще имам бая да свялам....дано успея.
Приятне ден засега Simple Smile

# 665
  • Мнения: 0
Поздрявявам всички с Lisa Stansfield and Barry White - All around the world ето го и клипчето http://www.youtube.com/watch?v=GR_kO6gbIMo

# 666
  • Мнения: 0
А ето и още един поздрав за всички сладки коремчета случайно я намерих,но ми хареса песента:Arash ft. Helena - Broken Angel от http://www.vbox7.com/play:bb8ee364

# 667
  • España (Плевен)
  • Мнения: 862
Благодарско за паролката..  Hug Hug
Седнах да ви разгледам албумчетата и реших и аз да сложа някоя снимчица..  Wink Mr. Green
Имате хубави покупки за бебоците, аз все още нищо не съм взимала. Като не знам какво ще е  и не смея още.
LadyDiDi супер снимчици на бебо.

# 668
  • Мнения: 115
Кати,много сте хубави с Нелито...ама аз снимки от Ловеч ли виждааааам??? Mr. GreenСледващия път като идвата звънни едно телефонче да се видим...
Следмалко почвам да ви чета и да пиша,че бяхме навън с децата досега...

# 669
  • Мнения: 10
Мерси, Кати   bouquet Дано да е така фотогеничен бебо и занапред  Joy

# 670
  • Мнения: 115
Не знам какво стана сутринта с албумчетата,но наистина предлагам да даваме паролата само на мамите,които си пишат редовно,а не влизат само да се запишат и повече изобщо не пишат,защото всякакви ги има....Не знам дали сте чели преди октомврийската тема 2010,където едно момиче беше излагало,че има близнаци,пък ги родила по-рано,пък била в Англия,снимки беше пускала,ама все пак я разкриха де...Та мисълта ми е,че луди има,колкото с лопата да ги ринеш....
Аз фейсбук нямам,но ако ще правите група,може и да си направя...
Ние днес бяхме малко на разходка и преди малко се прибрахме,времето е страхотно!!
Иначе аз днес съм добре,бебко ритка,кръвното ми е нормално,всичко е 6 Laughing

# 671
  • Мнения: 11
Лайди Диди,почти нищо от филмите не можах да отворя.всъщност ме интересуват два,бременност в Америка и Бебета.другите съм ги гледала.а освен това има един прекрасен сайт(можеш и ти да сваляш от него),в който има всякакви научно популярни филми.http://kolibka.com/2.html.а сега снимките се отварят,разбрах какъв е проблема,тези който са с ключ не магат да ги гледат външни,само ние.а колкото до фейса,естествено,че ще си направим затворена група и аз не искам много показност.който е за да ми пише на лични и ще се търсим

# 672
  • Мнения: 4
Привет на  всички мами ! : wavey И аз съм за Фейсбук newsm10

# 673
  • Мнения: 4
dru4ka един въпрос,този сайт е супер , но при мен не става.Искам да кажа че като пусна филм и не зарежда Обясни ми моля те как се свалят филми  от там ,за да мога като ги запиша на компа да ги гледам.Ако искаш ми пиши на лични http://kolibka.com/2.html.

# 674
  • Мнения: 52
Здравейте момичета
Аз се включвам на бързо да ви благодаря за пожеланията И аз си пожелавам най вече здраве за всички и живо и здраво бебче през март или април Simple Smile
Вчерашния р-ден не мина благополучно Sad Свекърва ми я ухапа кучето на вилата и си е виинала крака и сега е с гипс за цял месец и сега трябва да обгрижвам и нея,а другите ми задължения не падат и така даже се увеличиха с просването,че тя я вършеше тази работа.Но да е жива и здрава и с това да се размине.
Аз съм супер уморена,почти не сядам и се чувствам парцал.Усещам бебче и това малко ме успокоява,че поне той е добре
Прекрасна нова седмица от мен
За Фейсбук Veselina Kalemdjieva

Общи условия

Активация на акаунт