LaRedoute.fr - 178 - Всичко за поръчката!

  • 36 246
  • 739
  •   1
Отговори
# 645
  • In The Middle Of Nowhere
  • Мнения: 2 646
DHL и мен ме изненадаха странно вчера. Аз се обадих към обяд да попитам з а поръчка на моя приятелка, понеже тя не можеше да се обади. Казаха ми, че няма изобщо поръчка на нейното име при тях... Малко по-късно тя я получава  Grinning

# 646
  • Мнения: 5 790
Звънях. Казах им едни неща с много спокоен тон - да си пооправят великия софтуеър или начина на работа.
Било автоматично-генерирано от системата грешно съобщение.
Ама то не е едно, а са доста. Проверяваха физически къде е пратката.
Отпътувала е от Лайпциг днес. И кво аджеба прави в Лайпциг от четвъртък?
Транзитното им време е 4-6 работни дни, които минават днес.
Но днес няма да си я получа. Утре щели да ми я донесат.
Ако не се материализира някъде другаде, разбира се...

# 647
  • Мнения: 0
4018850 -черно, 4018877 - каки е реф. номер, а дали е подходящо за зимни дни, умалено ли е, дали някой може да сподели, маля 
Много моля ако някои има реф номер на това яке нека да го сподели Praynig
http://www.laredoute.fr/vente-doudoune-enfant-garcon.aspx?produc … minipdp=undefined
гледах в каталога и немога да го разчета, точно там ли идва размазано  #Crazy

4018850 -черно, 4018877 - каки е реф. номер, а дали е подходящо за зимни дни, умалено ли е, дали някой може да сподели, маля   bouquet
много ти благодаря миси77 и аз си интересувам от същото

# 648
  • Пловдив
  • Мнения: 12
Извинявам се много, но откъде гледате проследяващия номер ?

# 649
  • Мнения: 269
Бясна съм на DHL. Те са по-зле и от пощите. Поръчката ми от 22.10 очевидно е с променлива структура и се телепортира в пространството:

Сряда, Ноември 03, 2010   Място   Час   
14   Пратката е отпътувала от разпределителния център в LEIPZIG - GERMANY    LEIPZIG - GERMANY   05:51   
13   Обработена в LEIPZIG - GERMANY    LEIPZIG - GERMANY   04:20   
 
Вторник, Ноември 02, 2010   Място   Час   
12   Пратката е пристигнала в разпределителния център в SOFIA - BULGARIA    SOFIA - BULGARIA   08:55   
11   Пратката е отпътувала от разпределителния център в BRATISLAVA - SLOVAKIA    BRATISLAVA - SLOVAKIA   05:39   
10   Пратката е пристигнала в разпределителния център в BRATISLAVA - SLOVAKIA    BRATISLAVA - SLOVAKIA   03:32   
 
Понеделник, Ноември 01, 2010   Място   Час   
9   Пратката е отпътувала от разпределителния център в LEIPZIG - GERMANY    LEIPZIG - GERMANY   15:05   
 
Четвъртък, Октомври 28, 2010   Място   Час   
8   Пратката е пристигнала в разпределителния център в LEIPZIG - GERMANY    LEIPZIG - GERMANY   22:39   
 7   Обработена в LEIPZIG - GERMANY    LEIPZIG - GERMANY   22:26   
 6   Пратката е задържана за последваща обработка    LEIPZIG - GERMANY   17:01   
 5   Пратката е отпътувала от разпределителния център в BRUSSELS - BELGIUM    BRUSSELS - BELGIUM   05:37   
 4   Обработена в BRUSSELS - BELGIUM    BRUSSELS - BELGIUM   01:19   
 
Сряда, Октомври 27, 2010   Място   Час   
3   Пратката е отпътувала от разпределителния център в LILLE - FRANCE    LILLE - FRANCE   20:21   
 2   Обработена в LILLE - FRANCE    LILLE - FRANCE   19:22   
1   Пратката е предоставена на DHL от Изпращача

Обясниха ми, че пристигането в София било автоматично съобщение. Аре бе....  А аз им обясних, че вчера съм си взела от пощата поръчка от 21.10.

Абсолютно същото пише и на моите пратки. Казаха , че днес ще ми ги донесат.

# 650
  • Варна
  • Мнения: 323
Привет, момичета Hug
Току що ме посетиха DHL с 2 пратки от 25/10 и от 26/10. Две пуловерчета на ОКАОУ, много сладки и дамската лилавата дудунка р-р 42. Дудунката я поръчах за една приятелка, но цвета няма нищо общо с картинката. Лилавото е по-скоро като на дудунката на Елос Twisted Evil Ако не и хареса, отива в продавалника Tired

# 651
  • София
  • Мнения: 11
Извинявам се много, но откъде гледате проследяващия номер ?

И аз искам да попитам същото... Praynig

# 652
  • Мнения: 775
Не знам дали вие сте бясни на DHL, но аз съм втрещена относно това колко е сигурна доставката (получаването) на пратката. Имах уговорка днес да ми доставят в интервала 10-14, само че малкия много се изнерви вкъщи, даже накрая почти заспиваше прав и реших че не мога да стоя повече в къщи, изведох го и застанах пред блока да чакам. Почти в 14 ч. се появи колата на DHL, подмина блока и спря една пряка надолу. Тръгнах аз към колата и го пресрещам и му казвам - тази пратка е за мен Laughing, и той - познайте, нито ме попита как се казвам, нито нищо, направо ми набута папката да подпиша че съм го получила, даде ми пакетчето, врътна се и си замина...Питам се какво ли би станало ако някой недробожелател направи същото.... #2gunfire

# 653
  • Бургас
  • Мнения: 366
http://www.laredoute.fr/vente-couette-synthetique-qualite-normal … plp&pos=9_n_n
Може ли някой да даде реф. номер на тази олекотена завивка. Търсих в предните постове но не открих   bouquet

# 654
  • Монтана
  • Мнения: 1 012
#2gunfire Моля за реф номер на чорапогащника от този коледен комплект,четох го някъде вчера и не го записах и сега никъде не откривам  Praynig  Praynig  Praynig http://www.laredoute.fr/vente-robe-de-noel-bonnet-bebe-fille.asp … minipdp=undefined

8465665 но в момента не е наличен

# 655
  • Мнения: 3 010
Извинявам се много, но откъде гледате проследяващия номер ?

И аз искам да попитам същото... Praynig

 Thinking

# 656
  • Мнения: 720
Момичета, може ли отзиви и най-вече размери на коледните пижамки?
Интересувам се от 102 см (4г.) от момчешката
и 81см. (18 месеца) от момичеката
Благодаря предварително.  Hug

# 657
  • Мнения: 180
Извинявам се много, но откъде гледате проследяващия номер ?

И аз искам да попитам същото... Praynig

 Thinking

Аз написах мейл тук - http://www.dhl.bg/bg/contact_center/contact_express.html Получих автоматичен отоговор за 5-те работни дни. След това отговорих на същия и-мейл, че очаквам да са минали вече тези 5 дни и ако може да ми дадат номер за прослядяване. Така ми отговориха вече с номерата за проследяване и къде са ми пратките.

А относно това колко бързо искат да се отърват от нещата... В нашия блок са дошли звъннали са на един звънец на произволен апартамент и просто са оставили на жената колетите. Тя дори не е знаела за кого са тези пакети. Добре че се оказа съвестна и с помощта на други съседи са установили, че са за мен и ми ги даде. Интересно какво става, ако някой си ги хареса и реши да си ги задържи newsm78

# 658
  • Монтана
  • Мнения: 1 012
става чудо с тоя DHL като чета горните коментари

# 659
  • Мнения: 3 010
kokonut, извинявай, но какво точно съдържаше текста ти в полето кометар?

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт