АВГУСТинчета 2006-тема 5

  • 60 912
  • 744
  •   1
Отговори
# 615
  • гр.София
  • Мнения: 4 179
Албена,сега ти имаш имен ден Simple Smile  Честит празник  bouquet

 Мама Марго,много си чуплива. Пази се Hug

# 616
  • Мнения: 574
Блан, благодаря Hug Въпреки протестите ми, че досега съм живяла без имен ден, почерпих колегите си в стаята Simple Smile. А сутринта от едно от дружествата ни, ме изненадаха с красив букет пролетни цветя. Стана ми много приятно, защото изобщо не очаквах такъв жест Heart Eyes
Марги, пази се повече. А дали не можеш да вземаш нещо за костите, или не е такава причината?

# 617
  • София
  • Мнения: 5 795
Ами, хайде тогава - честит имен ден, Албена! Да си жива и здрава!  Simple Smile  bouquet
Марго, бързо възстановяване!  Hug

# 618
  • Мнения: 4 970
Хайде и аз да се включа на слабо време Simple Smile Честит имен ден на патерица, Албенче  Hug Жива и здрава да си,.А пък празниците са хубаво нещо Wink
Марго- много неприятна случка....бързо възстановяване ти желая Hug
Ние сме добре в общи линии.Симо е  болен- с ангина.Ама ходи на работа и аз само се ядосвам и го мисля.Иначе- вси4ко останало си е както обикновено.Дария се вълнува за годишното  тържество, което предстои скоро.Аз пък се вълнувам  с планирането на отпуските #2gunfire Въртим се в омагьосан кръг с всичките неясноти  във връзка с летните ваканции на градините.Вчера насметох  отдел образование заради тяхната мудност и недомислие в системата.Днес трябва да пусна  молба за отпуска, а не знам реално за кога.Ще пиша насляпо #Cussing out
Та- такива ми ти работи

# 619
  • Мнения: 574
Ани, и при нас не се знаеше, но след 2-3 питания, казаха м. юли. Така си и планирах отпуската. Вече и карта за море имаме за м.юли, само да не сменят ваканцията Crazy Ти вчера първа смяна ли беше, че към 5,30 ставах да видя телефона Simple Smile Бързо оздравяване на таткото, и дано ви се размине на вас с Дари Praynig Hug

# 620
  • Мнения: 4 970
Разгеле- и аз разбрах градинската ваканция Crazy ДОсега творих  график  до....НОва година в общи линии Crazy Crazy Crazy Отпуската е ясна( или поне част от нея ).Сега остава да намърдам и планирам  реалната почивка  Wink
Колкото до моите сутрешни онлайн индикации- аз в 99,9%  от дните съм все от рано сутринта на работа Simple Smile  Вчера- също.НО и  компа вкъщи рядко го гася, та - като лудите- излиза 4е съм все в нета денонощно hahaha

# 621
  • Мнения: 574
Колкото до моите сутрешни онлайн индикации- аз в 99,9%  от дните съм все от рано сутринта на работа Simple Smile  Вчера- също.
Не онлайн, мила, по телефона. Реших, обаче, че едва ли искаш да ме чуеш в 5,35 сутринта Simple Smile

# 622
  • Мнения: 4 970
Колкото до моите сутрешни онлайн индикации- аз в 99,9%  от дните съм все от рано сутринта на работа Simple Smile  Вчера- също.
Не онлайн, мила, по телефона. Реших, обаче, че едва ли искаш да ме чуеш в 5,35 сутринта Simple Smile
Лелее- сериозно ли  Shocked ooooh! Embarassed Сори, Албенче.Явно като съм спирала алармата нещо съм натиснала .ДОри не съм разбрала.Извинявай  bouquetТи си ми първи контакт в  указателя и явно от там е дошла грешката... Embarassed Иначе- що да не те чуя  в този час.Ама едва ли ще ми се зарадваш на ентусиазма... Wink

# 623
  • София
  • Мнения: 12 310
  Искам да се похваля с най-накрая завършените омаслени от мен гардероби за детската стая. - http://aila.snimka.bg/children/obzavejdane.534166.20623732
  Остава да сложим още дръжки на чекмеджетата и да подредя вътре вече по деца дрехите, но като цяло приключих и съм доволна Simple Smile

# 624
  • Мнения: 743
  Искам да се похваля с най-накрая завършените омаслени от мен гардероби за детската стая. - http://aila.snimka.bg/children/obzavejdane.534166.20623732
  Остава да сложим още дръжки на чекмеджетата и да подредя вътре вече по деца дрехите, но като цяло приключих и съм доволна Simple Smile

Благодаря за виртуалната обиколка в дома ви  Heart Eyes
Какъв е цвета на стените, нещо не успях да го определя и ми стана интересно?
Кухнята изглежда малка но функционална.

Да сте живи и здрваи да му се радвате  Hug

# 625
  • Мнения: 743
В момента чета темите за почивка на море и тъкмо си харесам някой и като прочета отзивите... ooooh!
Аз търся нещо на юг, предвид месеца когато ще ходим, да е ALL inclusive че Ники и мъжа ми си хапват здраво и ресторанта ще ми излезе през носа, да има анимация за Елица, и да е близо до хубав и чист плаж естествено, и да може да се наеме за 4 или 5 нощувки според цената.
Моля дайте идеи? Praynig Praynig Praynig

Един приятел ми препоръча х-л в Синеморец, но той е за влюбени двойки или пенсионери, спокойно , чисто, но няма включена храна и ресторанта сервира порции от 250гр на цени от които  #Crazy и друга алтернатива наблизо няма. Анимации не са и чували.

На бунгала не ми се ходи, наяли са ме комари за три живота напред.

Ще съм благодарна на всякакви предложения!

# 626
  • гр.София
  • Мнения: 4 179
 И на мен Албена Влади ми е първата в телефона  Simple Smile и се случва да я "натисна" погрешка.
 
 Айла,разгледах всички снимки-много обещаващо изглежда жилището. Страшно ми харесват кухненските ти шкафове.

 Нана,няма ли да се похвалиш с партито на слабеещите?   И Кайли да поразкаже...
 За тази събота съм се засилила да идем на панаира на детската книга около ез Ариана.

# 627
  • София
  • Мнения: 5 795
Айла, страхотно ви е жилището  Peace Това за гардеробите не го разбрах Blush
Аз пък си имам един Абрам в тел., просто няма кой да е преди него  Crazy , най-редовно Алекс го набира, а той е по-скоро приятел на нашите и ми е супер неудобно, но ми праща СМСи за празници и не мога да му изтрия номера. Затова скоро си въведох 00000... с име Аааа, пък нека го набира.  Mr. Green
Блан, и аз го гледах това при Ариана, ама...

# 628
  • София
  • Мнения: 12 310
  Кое за гардеробите  Mr. Green
  Мерси  Hug

# 629
  • София
  • Мнения: 12 570
Партито не бе многолюдно, но за сметка на това бе много приятно. Откарахме си четири-пет часа в сладки приказки.
В неделя пък пих кафе с Кайли  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт