ОСМОКЛАСНИК химикалка мята, думи пише и задачи смята

  • 42 118
  • 742
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 1 879
Уф, аз толкова развълнувана от Елтън Джон, пропуснах също да кажа колко ми беше приятно и наистина не ми се тръгваше. На младежа - също. И ние чакаме следващата среща. Преди това - успешна седмица от утре!

# 661
  • София
  • Мнения: 18 399
Леле, спокойно може да ми се лепне етикета Заспа. Mr. Green Баш онази близначка, която доскоро недолюбваше четенето, сега разбирам, че щяла да участва  с вокалната група тази вечер при Искра Ангелова, в края на предаването  " Нощни Птици" по БНТ,  по повод "Малкото голямо четене". Та засега поне се пренастройвам от Елтън Джон,  минавайки  на детска песничка, пък след 11 и нещо  пак се връщам към форума. Mr. Green

# 662
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Дедективке, после ще пуснеш линк, че на мен това предаване ми е доста късничко.


на 12 е втория кръг по англ език, предполагам, че има деца, които са минали на втори, може да се направим една мини среща, ако са в една сграда.

# 663
  • София
  • Мнения: 301
Вчера изкарахме много приятно и аз, и младежа. Не успяхме да поседим повече, за което много съжалявам, но ще чакаме следващата среща и тогава няма да се подаваме на външни провокации  Joy водещи към напускане на събитието.
Приятен и ползотворен предпраздничен ден   bouquet

# 664
  • София
  • Мнения: 46
Здравейте, мили момичета!
Много съжалявам, че не можахме да се присъединим към вас вчера.
Моето момиче и баща й се тръшнаха от грип и три дни се въртях около тях с чайчета и лекарства.
Чакаме с нетърпение новата среща и пожелавам на всички много хубава и усмихната седмица.   bouquet

# 665
  • Мнения: 263
И аз да се включа с благодарност към всички ви за приятон прекараното време вчера. Девойката също е много доволна, а също и приятелката й, която беше с нея.

Олреди, чакаме линк към видеото с изявата на девойката и ако ти разрешат, снимки от фашинга Laughing  bouquet

# 666
  • Мнения: 3
     Здравейте мили мами! Ние до късно снощи бяхме под впечатленията от срещата, особено девойка, която изобщо не очакваше толкова много съученици и познати на едно място. Съжалихме, че сме пропуснали предишните, но по-добре късно отколкото още по-късно. По повод изказаните благодарности от  already, ще кажа че винаги ще се радвам ако мога да бъда полезна, защото на мен самата много често ми е била необходима информация и е трудно ако не можеш да събереш адекватна такава. Освен това е много приятно да контактуваш с хора, за които образование и развитието на децата им е от значение не само на думи - визирам цялата мила компания от вчера. Разделям се с вас с пожелание за хубава седмица, в която има и празник - за всички, които го отбелязват. До скоро!!!

# 667
  • София
  • Мнения: 2 361
Вчера си изкарахме страхотно! Благодаря ви за приятната компания! И децата са се забавлявали.
Искам ви и прошка Praynig
Manganini, скорошно оздравяване!
Олреди, аз снощи гледах началото на предаванетои после ме призова възглавницата. Жалко! Ако знаех, че участва малката лъвица, щях да остана да го гледам. Чакаме линк

# 668
  • София
  • Мнения: 18 399
Слушам... Mr. Green
Добрах се до отделни снимчици от фашинга, предимно на деца от нейния клас, което е и нормално. Peace
http://maminigotvachki.snimka.bg/holidays/fasching-2011.575981
Паролката - малко по детективски.  WinkВъведете, изписана на латински, без интервали,новата длъжност според визитката  на майката, чиито бонбони по повод рождения ден вчера,  дечурлигата бързо ометоха на втория етаж. Който се сети - гледа, който не е  внимавал, блял е или не е дошъл на срещата - не. hahaha Шегувам се. При желание, на лични давам паролата.
Ето линк и към снощното предаване на БНТ.Вие да не очаквате концерт някакъв - една детска песничка, в която всяко детенце изпява по няколко акорда. Толкова.От 56-тата минута нататък. Peace
http://bnt.bg/bg/productions/86/edition/12800/noshtni_ptici_6_mart_2011

Последна редакция: пн, 07 мар 2011, 17:47 от already detective

# 669
  • Мнения: 1 879
Ето линк и към снощното предаване на БНТ.Вие да не очаквате концерт някакъв - една детска песничка, в която всяко детенце изпява по няколко акорда. Толкова.От 56-тата минута нататък. Peace
http://bnt.bg/bg/productions/86/edition/12800/noshtni_ptici_6_mart_2011

already detective, ти докато се изредактираш, аз изслушах цялото предаване и като се появи момиченцето с бялата блузка и черното сукманче, превключих и на картинка и открих поразителна прилика с теб. Сега като прочетох пак какво си писала, се зачудих твое ли е или твоето е едно друго от групичката, в което откривам пък голяма прилика с каката ви.  Simple Smile Много се обърках, ама няма значение - всички са много чаровни!

# 670
  • София
  • Мнения: 46
already detective, страхотно изпълнение, големи сладуранки са всичките. Браво на децата! Пеят фантастично!  Hug Не е ли най-дясното момиченце твоето? Или греша?

# 671
  • София
  • Мнения: 2 361
И едните и другите деца- от снимките и от тв-то са големи сладурчета.
И аз залагам  Laughing на девойката от дясно на момчето. Олреди, я пак си помисли дали не си родила още едно момиче и си го скрила, дошло ти е в повече. hahaha Момиченцето в началото, наистина доста прилича на теб.
Сара е мн. готина с тази перука. А една от девойките на снимката е истински маскирана с тези светещи очи. Wink

# 672
  • София
  • Мнения: 18 399
Манганини и Зури познаха  Mr. Green
Аз съм си родила и още едно освен двете пеещи гарджета Wink, ама не е  въобще  това в началото, а едно дълго, слабо,  русо, което силно  недолюбва пеенето и публичните изяви .

# 673
  • Мнения: 7 021
..............................


на 12 е втория кръг по англ език, предполагам, че има деца, които са минали на втори, може да се направим една мини среща, ако са в една сграда.

а от колко е? Както винаги моят тийн не знае  Laughing

# 674
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
..............................


на 12 е втория кръг по англ език, предполагам, че има деца, които са минали на втори, може да се направим една мини среща, ако са в една сграда.

а от колко е? Както винаги моят тийн не знае  Laughing



Областният кръг на Олимпиадата по английски език ще се проведе на 12.03.2011г. /събота/, от 9.00 часа в следните училища:

І АЕГ, бул.”Княз Ал.Дондуков” № 60, – учениците от ІV и V групи /11 и 12 класове/;
ІІ АЕГ, район Илинден, ул.”Пловдив” № 20 – учениците от І група /8клас/;
2 СОУ”Акад.Ем.Станев”, жк”Бъкстон”, ул.”Ген.Суворов” № 36 – учениците от ІІ група /9 клас/;
7 СОУ”Св.Седмочисленици”, ул.”Шишман” 28, - учениците от ІІІ група /10 клас/.

Учениците трябва да заемат местата си до 8.30 ч., а квесторите  да се явят в училищата до 8.00 ч.


Това е от сайта на РИО.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт