Маминки на ЮЛЧЕТА ще бъдем, най-Великата мечта ще сбъднем!

  • 24 769
  • 696
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0
polq30, kKristi по повод цигарите и аз си мислех че ще е трудно. Първо се опитах да ги намаля - не си носех цигари на работа, но сутрин и вечер пушех. bash Сега да се похваля вече седмица не съм палила, но и не изпитвам желание, пък и само при мисълта си мисля какво бих причинила на бебо - не го заслужава txtloves

# 16
  • Мнения: 540
ехо,тук съм вече,с много гледане доки  и аз видяхме ембрионче и чухме сърчице,единствено човечето е по малко с една седмица,но още не било показателно,защото овулацията може да е била по късно.Иначе за зацапването ми набодоха дупето с една хормонална инжекция преджил мисля беше,и ссе на дяваме всичко вече да е  ок.След 10 дни съм на преглед.

# 17
  • Мнения: 540
дами дайте линкове за лентички на които се вижда и развитието на бебето,че не откривам нещо Sad

# 18
  • София
  • Мнения: 250
Здравейте, сладурки  bye

Първо искам да кажа Юхуууу, за новата ни темичка  newsm44 Браво, Мона, ти си злато  Hug Много си се потрудила и е станало страхотно   bouquet
Можеш да добавиш годините на мамите и градовете, кой от къде е..така, мамите от един и същи град, могат да се видят и да си правят срещички  Heart Eyes
Ако някой се сети за заглавие да пише...така като дойде време за нова тема, направо да си имаме готови заглавия...Можеш да ги напишеш в началото като "чакащи заглавия"  Wink По нататък можем да си направим, папка с нашите снимки и с коремчетата, та да се видим  Mr. Green
За полезни линкове, можеш да "откраднеш" от някоя съседна тема и да сложиш  Twisted Evil Ето тази таблица на мен ми е много полезна и все си я гледам, до къде съм стигнала:

# 19
  • Мнения: 714
 kaloqnis2007 ,писах ти на лични! HugРадвам се много за добрите новини при вас,а инжекцията се преживява! WinkДано всичко да е наред за напред! fingerscrossedТолкова се развълнувах от новината,че сте чули сърчицето! newsm44Ама видяхте ли какъв стабилен отбор сме се събрали за 04.Юли,?! Hug

# 20
  • София
  • Мнения: 250
kaloqnis2007, аз дишам по тежко единствено ако се напъна да вдигам малкия, или ако го нося...Уж гледам да не го вдигам много, но просто няма начин  Crazy
Много се радвам, че всичко е минало добре при доки и сте чули сърчице, браво миличка  Heart Eyes Hug Все така да ни върви на хубави новини   bouquet

За пушенето- аз бях пушачка 9 години  Rolling Eyes През 2008 като забременях с малкия, ги отказах от раз...Казах, че няма да пуша и точка  Crossing Arms И досега не съм запалила и цигара  Naughty Мъжа ми също не пуши, това определено много ми помогна...Всичко си е до навик според мен...Но за мен е недопустимо, да носиш живот в себе си и да пушиш! Лично мое мнение  Peace
Ще ви кажа, как да се опитате да спрете цигарите поне докато сте бременни...Потърсете в интернет, какво е да пушиш и да си бременна..Със сигурност чичко гугъл ще ви покаже подробно какво се случва вътре във вас и с бебето  Tired

elisalou, позволих си да прочета историята ти  Sad Съжалявам за огромната ти загуба, просто нямам думи  Cry Така и не разбрах какво точно е причинило смъртта и на двете ти бебчета, но няма да задълбаваме...трагедията е огромна  Sad
Никой не натоварваш и на никой не пречиш, миличка  Hug Стискам палци и се моля този път всичко да е наред с теб и с бременността ти  Praynig Всичко ще е наред, трябва да мислим позитивно   bouquet Прегръщам те силно и се радвам, че си сред нас  Hug
На въпроса ти- Да, и аз живея в чужбина, за лошо или за добро  Heart Eyes

И накрая да ви питам, съобщихте ли вече новината на близки, роднини и приятели?  Heart Eyes Ние все още не сме казали на никой, освен аз където пиша по форуми  Whistling иначе никой друг не знае  Wink Мислим да сервираме новината за Коледа, живот и здраве  Heart Eyes Ние понеже сме далеч от роднините и новината при нас се съобщава по скайпа  Heart Eyes Казваме, че ще стават баби и дядовци, много вълнуващо  Mr. Green

# 21
  • София
  • Мнения: 250
дами дайте линкове за лентички на които се вижда и развитието на бебето,че не откривам нещо Sad

http://www.pregnology.com/preggo-ticker.php?day=06&month=12&year=2010

http://tickers.baby-gaga.com/pregnancy.php

ПС: тези знам, ако попадна на още, ще допълня  Peace

# 22
  • Мнения: 8
Калоянис,честито! Това е много вълнуващ момент,съпричастна съм твоята радост!
ELISALOU  може би го казвам,като потърпевша(донякъде,защото разбрахме толкова рано,че не успях да усетя бебето,което улесни моето психическо възстановяване),но ПОНЕ МЕН не ме натоварваш. За съжаление всякакви неща се случват в живота. Прочетох историята ти и съжалявам много ,не знам даже какво да ти кажа.Само ти пожелавам успешна бременност този път.И следващия също! Hug
Петя Ние все още си трайкаме ,просто толкова хора се натъжиха миналия път,че...Ще видим кога ще решим да съобщим...
и аз обърнах внимание какъв стабилен отбор се оформи на 4 юли...Това не е ли Ден на Благодарността в Америка? Не че има отношение към нас де,но все пак...

# 23
  • Мнения: 277
Привет момичета, и аз видях двете чертички преди седмица, очакваният ми термин според калкулаторите в нета е около 15.07 и съм на 30 години. Този път се чуствам сравнително добре  Very Happy, пердишната бременост беше кошмарна едвам се движех и повръщах по 10 пъти на ден, даже и в болница за това повръщане лежах. Сега се чуствам много добре, малко съм отпаднала и повръщам сутрин, през деня само ми се гади Sick, абе търпи се. Аз още не съм ходила на лекар и мисля, чак към 29.07 да отида, хем да видя и сърдечната дейност. Надявам се този път да гушкам сладко бебче. Аз имам разни проблемчета, та бремеността ми се води рискова и проблемна, дано  Praynig  все пак да завърши всичко с живо и здраво бебче. Аз съм мама и на първокласник, и работата ми е доста стресова и натоварена, с две думи екстремно ежедневие  Laughing

# 24
  • Мнения: 540
Момичта благодаря ви че ви има,много сте мили и е страхотно човек да има такава голяма подкрепа.Обичам ви и ви гушкам всички Peace

# 25
  • Мнения: 8
JEN,добре дошла!
Калоянис -  и ние те обичаме!  bouquet Laughing

# 26
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Здравейте момичета,
аз не съм бременна, но една от най- добрите ми приятелки пишещи тук е и смятам да ви следя и да помагам с каквото мога.

Юлка Деня на независимостта е 4-ти юли в хАмериканско. Simple Smile

# 27
  • Мнения: 714
 JEN,добре дошла! welcomeПожелавам ти лека,спокойна и безпроблемна бременност и прекрасно бебче на финала! PraynigВярвам,че ще е така!  bouquet
А ние ще се подкрепяме в добри и лоши(дано са възможно по-малко)моменти!Прегръдки! Hug

# 28
  • Мнения: 0
Здавейте, момичета!!!  bouquet  bouquet  bouquet
Ако може тихичко и аз да се присъединя към вас, макар че може би още е рано Embarassed

Но преди окло час си направих тест (2 дни преди очаваната дата на цикъла) и имам втора много бледа чертичка, но все пак я има!!! Hug
Много съм щастлива, макар че е малко неочаквано и непланирано, та сега семейството ми ще има голяма изненада за Коледа, мисля тогава да казвам!!! Wink

Малко инфо за мен: Казвам се Таня, на 29 г. съм, омъжена съм от 4 г., имаме син на 3 и много искахме второ детенце, но мъж ми все намираше причини да отлагаме, от февруари почти не се пазим и миналия месец след РД на юнака ни - нашето второ чудо е станало Heart Eyes 

Мисля края на месеца да отида на док и дано всичко е наред до края!!! Praynig Както за мен, така и за всички тук!!! Hug

За сега според калкулатора тук терминат ми е 17 юли!!! Heart Eyes

Надявам се да се забавляваме и да си помагаме много тук, както и да се срещаме на приятни места Grinning

# 29
  • Мнения: 598
момичета, нещо много притеснено ми стана. И аз като калоянис получих зацапване (кафяво) ама преди мъничко. Петък вечер е и се чудя към кой гинеколог да се обърна, който да ме прегледа утре (за днес не се и надявам, прекалено е късно). Стискайте ми палци, а ако сте вярващи, молете се за мен! Първата си бременност загубих в 12та седмица и то след като не бях обърнала внимание на едно зацапване, което от кафяво постепенно стана червено и хоп, твърде късно... Дано на никоя от вас не й се случва това, а да имаме всички успешни бременности, износени до края! А сега ще се опитам да намеря гинеколог, който да се съгласи да ме види утре.

Общи условия

Активация на акаунт