Маминки на ЮЛЧЕТА ще бъдем, най-Великата мечта ще сбъднем!

  • 24 788
  • 696
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 8
Е,Калоянис ,нищо не казваш ,как беше бебето,премяташе ли се много? Какво гледахте? Айде де,раздуй малко ,аз ще ходя чак подругия понеделник ,живот и здраве ,направо за ФМ и БХС.
Не знам какви са пакетните цени , защото моят гинеколог казва , че не може да вземе цялата сума ,след като не се знае какво ще стане. Не че ще ти е до пари тогава ,но никой нищо не връща.Имаше право човека...
ЕЛИ благодаря много за звездата! Почувствах се като отличничка,благодаря ти!
Петя - честита да ни е 11-те седмица!  bouquet

# 631
  • Мнения: 714
kaloqnis2007,браво, newsm44 newsm44 newsm44само такива да са новините до финала! Praynig

# 632
  • Мнения: 277
Само минавам да кажа, че ми е много  Sick Sick Sick Sick Sick и лежа почти по цял ден, направо не мога да се позная, а съм толкова жизнен човек Blush Blush Освен това само негативни неща ми се въртят в главата, за всичко и за всеки, докато не се оправя няма да влизам да ви натоварвам ooooh!

Понеделник съм на док и на ЖК за болнични, че и служебни драми имам и не мога да се върна на работа известно време, та поне ще си почивам Thinking ако не изкукуригам newsm78

# 633
  • София
  • Мнения: 250
Здравейте, маминки  Hug
Ние преди малко се "излюпихме"  Laughing Направих си кафе и веднага при вас   food010
Тази сутрин като станахме, всичко беше бяло, отрупано със сняг  Heart Eyes Толкова е приятно  Nature Snowman И в момента продължава да вали  Close-mas:
Аз съм добре...Не съм връщала от няколко дена  smile3501- ето похвалих се, да видим сега как ще съм тази вечер  Mr. Green
Между другото газираната вода и на мен ми действа "чудотворно"  newsm53 Незнам дали си внушавам, но като пия, гаденето ми отминава  thumbsup

franseto, дръж се, миличка...още малко и гаденето ще отмине  Hug Гласувах за това, което беше пуснала  Peace Иначе на мен много добре ми действа всичко кисело  Peace Например салата от краставици с оцет, марули, кисело зеле (сурово) или зелева чорба- някои от тези неща никога не съм ги обичала, но с тази бременност умирам за кисело  Heart Eyes
elisalou, всичко каквото предложи, вече е в новата темичка  Peace Даже ще сложа и този сайт, който си пуснала за запека   Peace Надявам се да ви хареса   bouquet
Юлкааа, браво миличка за изпита  newsm44  thumbsup Ти си нашата гордост   bouquet Айде да ни е честита 11-та седмичка  dancing Ние с теб в инфото сме почти еднакви  Mr. Green На едни и същи години сме, един и същи термин, второ дете и двете сме от Пловдив  newsm08

emito__, много ми хареса поста на Pupa_G  thumbsup Опитай да се разхлабваш с храни...овесените ядки и всички подобни на тях, са много добра идея за закуска  Peace Аз знам пък, че банана действа запичащо  newsm78
kaloqnis2007,  браво, мила, прекрасни новини   sohappy все това да се чува   bouquet
jen, почивай колкото можеш повече, мила, скоро гаденето ще приключи  Hug

# 634
  • Варна
  • Мнения: 686
Здравейте момичета Hug
Присъединявам се и аз към Юлския отбор. Чакаме близначета от първи опит ин витро. Терминът ми 17 юли. Аз съм на 29 г. и съм от Варна. За мен това е четвърта бременност, предните не бяха успешни. Изчетох темата и видях, че много момичета от Проблемното вече сме се преселили в Отчетни, което е много хубаво, дай Боже все повече и повече да ставаме. Поради таз причина обаче си имам и доста страхове и паранои, но гледам колкото мога да не си мисля лоши неща. Вчера бях на преглед - едната шушулка е 1.46 см., а другата - 1.38 см. Сърдечни пулсации видяхме още в 5 г.с. и 6 дни. Докторът ми каза, че всичко е ок, на преглед съм чак след нова година, тогава ще съм 12 седмица, тамън за ФМ. Притеснявам се, че кървя, но след като имах един доста силен кръвоизлив, сега бих казала, че едвам-едвам зацапва. Важното е бебетата са си добре и растат и хубавеят Heart Eyes. Иначе на ЖК още не съм се записала, но ще гледам да е свърша тази работа другата седмица.

# 635
  • Мнения: 206
Добре дошли на новодошлите  Hug
Това с гаденето е ужасно, дано скоро да минава  Peace Гледам доста мами се оплакват.
Аз да ви кажа след снимката онзи ден, днес се наложи да си купя кренвиршка  Grinning мислех да си купя тесто и да си направя, но реших, че е по-лесно направо да си хапна  Mr. Green
А какви са тези цени за ЖК ? Тя не е ли по здравна каса????  Rolling Eyes
Аз още не съм се записала на ЖК, само си ходя в частния кабинет. Предполагам, че ще избера някой след следващото ми посещение на 13.12.
А за яденето - и преди и сега все ми се яде киселко - всякакви зелета, туршии, кис.краставички. Тази вечер съм на три салати, а снощи и люта чушка ядох  Blush може да не е полезно, но много ми се ядеше.
Лека вечер на всики мами  Hug

# 636
  • Мнения: 6
Amalleira здравей  bouquet, лека ,успешна и безпроблемна бременност Heart Eyes Heart Eyes !!! Само положителни мисли  Peace

# 637
  • София
  • Мнения: 250
Amalleira , честито и добре дошла в юлския отбор   bouquet Желая ти безпроблемна бременност и най здравите и сладки бебчета на финала  twin_neutral Ти си втората мама с близнаци в нашата тема, толкова е хубаво  Hug

# 638
  • Мнения: 540
Е,Калоянис ,нищо не казваш ,как беше бебето,премяташе ли се много? Какво гледахте? Айде де,раздуй малко ,аз ще ходя чак подругия понеделник ,живот и здраве ,направо за ФМ и БХС.
Не знам какви са пакетните цени , защото моят гинеколог казва , че не може да вземе цялата сума ,след като не се знае какво ще стане. Не че ще ти е до пари тогава ,но никой нищо не връща.Имаше право човека...
ЕЛИ благодаря много за звездата! Почувствах се като отличничка,благодаря ти!
Петя - честита да ни е 11-те седмица!  bouquet


Юлка,кротуваше си човечето,видя се добре очертано бебе,отстрани с пъпната връв,но разликата в големината от преди 2 седмици е доста впечетляваща.А колкото до сумите аз в сряда трябва да платя 420лв и живот и здраве в 6ти месец останалите 220лв.Но това все пак си е частна болница ,така че не се учудвам за цените им

# 639
  • София
  • Мнения: 1 609
Amalleira, честито за близнаците! Лека бременност!

Да споделя нещо за гаденето - писах и в една друга тема, но да кажа и тук. На мен много ми се гадеше, докато пиех фолиевата киселина сутрин или през деня. Освен това бях нон-стоп уморена и ми се спеше, нямах желание за нищо и само на рев ме избиваше с повод и без повод. По съвет на докторката започнах да я пия вечер преди сън и оттогава нямам проблеми - нито ми се гади, нито се уморявам толкова, даже и миризмите не ме дразнят чак толкова вече. Друго, което ми помагаше, беше чай от джоджен - правех си и чист такъв, пиех и един, който е специално за бременни и има и джоджен, и други билки - много облекчаваше. Най-добре е да се говори с лекар за тези неща, но може да пробвате с чайчето, ако не помага, поне със сигурност не вреди на бебчо.  Hug

# 640
  • Мнения: 714
Amalleira ,добре  дошла,мила!  bouquet
От цялото си сърце ти пожелавам лека и безпроблемна бременност,много вяра и позитивизъм и най-прекрасните бебенца на финала!
Чакаме все добри новини около теб,както и около всички Юлски мамчета! Hug Praynig Hug Praynig



jen ,как така няма да влизаш!Пиши как си,ние сме за това -да споделеме и да се подкрепяме!Успех в решаването на проблемите на работното място!Почивай си,но моля те, недей да кукуригаш,мила! Hug Hug Hug

# 641
  • Мнения: 75
Юлка ти си моя герой!! на мен ми предстоят още 3 сериозни контролни, а след това и сесия с поне 4 изпита ( ако освободя другите де иначе може и да са повече) !!! Надявам се само да ми поминава това гадене, че аз съм си и с ниско кръвно по принцип и се притеснявам , че няма да имам сили да уча. Онзи ден за контролното.... ужас.. добре че сега покрай студентския празник ще почиваме цяла седмица, та да се повъзстановя  Simple Smile
Поздрави за калоянис, нямам търпение и аз вече да видя нещо да шавръка в коремчето. междо другото абелязвам, че точно под шкембенцето ми като , че ли вече леко се е издуло  Crazy Rolling Eyes
Jen съчувствам ти, какво и на всички  Sick мами! Аз днес  (поне сега) съм по-добре Simple Smile казахме на свекърите и на етърва ми , та и от там малко мипоолекна. Ама нямаше как, като отидохме на обяд и то така ми миришеше, че веднага  Sick и се наложи да се разкрия Simple Smile
 Amalleira честито за мъничетат!!! Силно вярвам, че ще зарадвате Юли месец на комплект бебоци Simple Smile)
Rakkaus, ще пробвам и аз като теб да си пия Ф.К. вечер и се надявам да помогне Simple Smile

Лека вечер за сега от мен Wink
 Hug

# 642
  • София
  • Мнения: 250
elisalou, какви са тия сладки бонбони, copy и  paste  newsm53 И аз искам   Wink  Мамини златни сладурчета   love001

# 643
  • София
  • Мнения: 107
Сега и аз да се отчета. Вчера отидох на доктор и за момента всичко е наред. В смисъл, има плоден сак, който отговаря на 6 г.с. , но толкова. За ЖК било рано, така че ще ме запише на следващия преглед след 2 седмици. Споделих някой притеснения и въпроси и тя мноого спокойно ми обясни всичко и сега по-лесно ще изтрая до следващия преглед. Тогава вече се очаква да ми направят всички изледвания като ми вземат кръв и т.н. Дано тогава вече се чуе и сърчице. Стискайте палци  Praynig

franseto, и аз гласувах за мечтата ти, дерзай newsm10

# 644
  • София-Красна поляна
  • Мнения: 397
Добър вечер мили мами! Аз съм Мария.  Blush
Плахо пристъпям в тази тема, чудейки се дали не съм объркала мястото. Вчера си направих тестове и на двата има по 2 чертички. Разрових се за интрукции как се изчислява термина. Последния ми цикъл беше на 22 октомври. Правих струвах изчислих, че термина ми е 29.07.2011. Ако някоя от вас ги разбира тия неща, ако може да ме осветли правилно ли съм го изчислила и с вас ли ще си правим компания идните месеци.   bouquet

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт