Най-добрият сайт за хранителни добавки и козметика - 11-та тема

  • 35 528
  • 790
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 0
icekiss90, не виждам нещо особено да ти кажа,....но поне няма да навреди, а и е комплекс витамини така че...а щом и биотина е достатъчно...действай!  Laughing/благодаря на Bobka и denis_d/..

# 706
  • Мнения: 74
Аз да се оплача - имам бележка днес за поръчката ми от 05.12, но ще я вземам на 03.01 сутринта,че не ми се ходи в лудницата днес до центъра /нали знаете всеки е тръгнал за някъде в последния момент/,но пратката ми пак е ходила на митница.И тъй като няма митница в нашия град /Велико Търново/ е в пощата при колетните пратки на другото гише,но отново трябва да плащам 4лв при положение,че пратката ми с транспорта общо е за 14$/само един продукт е,но е тежък/ . Прекаляват вече - имат ли право за тази такса ми е много интересно. И изобщо на кой да се оплача,ако нямат право,то ако не ги платя,няма да ми дадат пратката.
Днес си взех пратката,от пощата на гишето жените също се чудеха,защо тези пратки ги пращат при тях като са малки пакети и са за другото гише.Казаха че тази такса е напълно излишна,но те нищо не могат да направят, така им ги пращали от митницата в Г.Оряховица и от там била таксата.Общо взето всеки си прави каквото иска,а ние им пълним джобовете......

# 707
  • Мнения: 615
Здравейте  Hug
Имам една поръчка от 14.12 и още я няма  newsm78  имате ли някаква идея защо така?  и какво е  станало? newsm78

# 708
  • Мнения: 1 167
Понякога се бавят, особено сега по празниците+лошото време в Германия. Ако имаш възможност си провети в пощенския клон дали има пакет или известие за митница на твое име.




                                                     Код NEV687 за 5$ отстъпка в http://www.iherb.com

# 709
  • ULPIASERDICA
  • Мнения: 40
Колеги, преди малко пощальонът ми донесе митническо известие, НО с прикрепено към него ПИСМО-ПОКАНА, в което с посочени ДОКУМЕНТИ, които да представя! Изредени са следните документи:

- фактура или извлечение за заплащане от банкова карта Pay Pal
- фирмени документи (Актуално състояние или копие от Удоствоерение от Агенция по вписванията)
- EORI регистрация - Наредба № Н-4 от 03л06л2009г. МФ

- лична карта за легитимиране пред митнически органи

Става въпрос за пратка с тегло 1, 510 кг (на известието така пише, иначе това ми е сигурно пратката от около 1400 гр.) Посочено е също в известието, че дължа 3,50 лв ДДС.

Стряскат ме исканите документи! Какъв ЕОРИ, след като пратката е на стойност $46,69?!

Някой друг да е получавал подобно ПИСМО-ПОКАНА с подобни изисквания към представяните от ваша страна документи?

 Confused

# 710
  • Мнения: 14
Здравейте!
Направих един стак на майка ми, тъйкато има износване на ставния хрущял и много я болят коленете особено сега зимно време и сутрин като се събуди. Та купих и рибено масло, хиларуинова киселина и серапептаза. Вече 20 дена ги пие и е много доволна. Болките в коленете ги няма вече, но от време на време я боли корема и смята, че е от серапептазата. Как мислите, възможни ли са такива странични ефекти?

Код за $5 отстъпка в iHerb.com - ROV377

# 711
  • Мнения: 403
Аз я пия отдавна и ми няма нищо. Основното е че трябва да се пие с повечко вода иначе и на мен ми намали отока в коляното серапептазата но я пия заедно с бромелаина и рибеното масло.

# 712
  • Мнения: 236
Az току що получих такова писмо от пощалжона , до апартамента дойде.
Обадих се на телефона посочен за доставка в къщи, и ми казаха че щом пише 3,50, значи е спряна от митницата за проверка и не могат да ми я донесат.     Казаха ми да си нося извлеение от Пей пал, за да видят сумата.
Аз ще нося изпринтен мейла с потвърждение на поръчката, там се вижда сумата.

# 713
  • Мнения: 31
Леле стряскате ме с тези митници ... аз още храня надежда моята поръчка от 30.12 да не отиде в митницата. Стойността и е само $19.99 и е лекичка  Sad   . Нямам време да се разправям с митници ...

# 714
  • Мнения: 0
няма страшно-10мин е ...ако няма хора де

# 715
  • София
  • Мнения: 1 326
Колеги, преди малко пощальонът ми донесе митническо известие, НО с прикрепено към него ПИСМО-ПОКАНА, в което с посочени ДОКУМЕНТИ, които да представя! Изредени са следните документи:

- фактура или извлечение за заплащане от банкова карта Pay Pal
- фирмени документи (Актуално състояние или копие от Удоствоерение от Агенция по вписванията)
- EORI регистрация - Наредба № Н-4 от 03л06л2009г. МФ

- лична карта за легитимиране пред митнически органи

Става въпрос за пратка с тегло 1, 510 кг (на известието така пише, иначе това ми е сигурно пратката от около 1400 гр.) Посочено е също в известието, че дължа 3,50 лв ДДС.

Стряскат ме исканите документи! Какъв ЕОРИ, след като пратката е на стойност $46,69?!

Някой друг да е получавал подобно ПИСМО-ПОКАНА с подобни изисквания към представяните от ваша страна документи?

 Confused

А на каква стойност ти е праткта? най вероятно няма да ти трябват всичките тези неща...разпечатай си само от сайта разплащането ( на мен не ми го искаха) и също можеш да им се обадиш по телефона и да им обясниш, че си визическо лице.


*****************************************************************************
Kод за отстъпка 5$ LAV475

Линк към безплатните мостри

Кофата

*****************************************************************************

# 716
  • Мнения: 236
Аз чакам три пратки , не зна за коя е известието.Но всички са ми за около 80 долара.
Та мисля че с изпринтения мейл ще мина.Предния път не носех нищо и младежа ми каза друг път да нося , пък този път щял да се довери на написаното на кашона.
Кофти че когато се дължи ДДс не може да доставят по домовете.

# 717
  • Мнения: 1 167
На мен друго ми е интересно как става - стойността на кашона е тази без отстъпки ( нпр. тези -10% от последната промоция; ако имаш rewards и т.н) т.е нпр. на кашона пише 50$, но ти реално си платил да речем 40$. И на митница като отидеш ДДС на кое се начислява - на реално платената сума или на тази без отстъпки?


magister militum ти като ЮЛ ли получаваш пратките?



                                                    Код NEV687 за 5$ отстъпка в http://www.iherb.com

# 718
  • Мнения: 236
Ами ако носиш извлечение от картата си, за това което си платил би трябвало да е ДДС

# 719
  • София
  • Мнения: 1 326
Аз чакам три пратки , не зна за коя е известието.Но всички са ми за около 80 долара.
Та мисля че с изпринтения мейл ще мина.Предния път не носех нищо и младежа ми каза друг път да нося , пък този път щял да се довери на написаното на кашона.
Кофти че когато се дължи ДДс не може да доставят по домовете.

Миналата година имах пратка с ДДС и поисках да ми я доставят....донесоха ми я и си платих ДДС-то и таксите, значи е възможен и този вариант...трябва да се опитва...а може да са го правели преди, а сега вече -не  Rolling Eyes



*****************************************************************************
Kод за отстъпка 5$ LAV475

Линк към безплатните мостри

Кофата

*****************************************************************************

Последна редакция: пн, 03 яну 2011, 15:48 от Bobka

Общи условия

Активация на акаунт