колко кила качихте по време на бременоста

  • 7 966
  • 199
  •   1
Отговори
# 135
  • Ку-куландия
  • Мнения: 794
Качих 12 кг. като сега имам 5 за сваляне. Но кърмя и не се и надявам скоро да ги сваля, въпреки че не съм от най-яшните.

# 136
  • Мнения: 2 407
15,свалих ги.А колкото и да качиш, важното е после да ги свалиш.

# 137
# 138
  • Мнения: 1 613
20-22 кг.
От болницата излязох -10. Другите ги свалих за 7-8 месеца.

# 139
  • Мнения: 7 186
неразбирам защо се качва по време на кърменето????????????????

Защото някои майки започват да се тъпчат с какво ли не, за да "има кърма" Wink
А при други - хормонален дисбаланс  Rolling Eyes

Аз да добавя, че с кърменето се отваря страшен апетит Tired. По време на бременността хич не ми се ядеше ама сега ела да видиш...Едвам се удържам да не се развихря Grinning. Отдавам го донякъде на изтощението, недоспиването, хормоните. На мен лично ми е трудно да се ограничавам още. Rolling Eyes Ако не хапна нещо имам чувството, че ще припадна. Tired
А по темата- качих 12, в болницата свалих 9. Другите ги влача още, ама те не ми личат особено така че не ми пречат. Предполагам, че скоро всичко ще си дойде на мястото.
А защо казват, че докато се кърми не може да се сваля? Thinking

# 140
  • Мнения: 815
при мен в началото всичко си беше ок- до 5 месец- 3 кг, но после какво стана - не знам- крайният резултат беше плачевен- 30 кг- от раждането свалих 5- до сега- 7 месеца съм свалила 20-остават ми още 5, но те май са най- трудни Sad

кърмя, но това не се отразява на килограмите ми- даже си мисля, че помага за свалянето им

# 141
  • България
  • Мнения: 224
Първия път качих 13,а сега 20кг Mr. GreenВ болницата свалих 10-остават още толкова Whistling

# 142
  • Мнения: 3 537
Май е нормално до 15 гг,иначе аз качих 26

# 143
  • Мнения: 663
Нормално е до 15кг.Аз съм в 8месец и съм качила 14кг.

# 144
  • Варна
  • Мнения: 4 969
37 Embarassed Crossing Arms
добре,че бързо ги свалих

# 145
  • Мнения: 1 588
С първата бременност качих 8 кг (като изобщо не ми беше проблем да не прекалявам с яденето, само дето от време на време ми се дояждаше това-онова, примерно шоколад  Wink ). Родих със секцио и първите дни след раждането не може да се яде, в най-добрия случай - ябълков сок. Покрай емоциите от раждането не се и сещах много за ядене. Изписаха ни на 7мия ден, бях свалила 6 от 8те наддадени килограма...

Дотук беше хубавата част... После почнах пак да наддавам - някак си апетита ми се върна...

Сега пак съм бременна, 15та седмица и съм отслабнала с 1-2 кг от началото на бременността, но сигурно скоро пак ще почна да наддавам.

# 146
  • София
  • Мнения: 2 227
От началото на моята бременност свалих общо 8 кг, но док каза да не се радвам, че в следващите месеци може да стана като плондир и сигурно така и ще стане  smile3535

# 147
  • Мнения: 130

Аз качих 13 кг. , като родих свалих около 2 , но като кърмех се тъпчех с какво ли не и надебелях много , недей да правиш тази грешка!Яж нормално, или имаш или нямаш кърма , важно е да се цедиш след всяко кърмене за да стимулираш кърмата, а аз това не го правех....

# 148
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 647
Първия път 21кг. След раждането бях -10кг. След това свалих още 3-4 и пак забременях.
Втория път 23кг. След раждането пак съм -10 , но като прибавя десетината килца които неуспях да сваля от първата бременост , сега имам да свалям 20кг. и е мъкаааааа newsm45

# 149
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Аз качих 20 кила за цялата бременност.  Embarassed Изглеждах ужасно,защото преди да забременея бях 40 кг.,та с 20 отгоре на 150 см. бях много"пухкава". Сега са ми останали само 4-5 и тези дни ще се подлагам на диета.   Най-много качих на края,незнам защо.Но до 5 месец изобщо не бях наддала. Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт