Тема Незабравима (Unutulmaz) 138

  • 30 536
  • 756
  •   1
Отговори
# 570
# 571
  • Мнения: 0
........и много щастливи............     

# 572
  • Мнения: 0





Обърнете внимание ръката която държи пистолета е с халка.

# 573
  • Мнения: 0
Нали питахте за снимки от новата серия.Стигат ли или още да потърся.

# 574
  • София
  • Мнения: 281
Добро утро Незабравими smile3525 newsm51 smile3525Чудесни снимки и страхотен шамар  си имаме на хоризонта.Роси Елия Дори smile3525 newsm51
Новата серия ще е много динамична  bouquet Laughing Heart Eyes

# 575
  • София
  • Мнения: 281

Тук ...прочитам тоталното падение на Кокошчиците-Гюлерови.Ферда е в силата на падението си посяга и бута майка си.Пълен разпад и ....вече нищо няма да е същото.Честа им отиде ....по дяволите........Джамиле .....ела да видиш какво става.Твоето семейство е в апогея си....на разпадането #Crazy #Crazy #Crazy

# 576
  • Русе
  • Мнения: 2 377
Компания незабравима, добър ден!  bouquet

Хубава неделя на всички и много усмивки ви пожелавам! smile3525

Снощи са пуснали фрагмент, ужасен! smile3511 Бързо ни върнаха на земята след

малкото хубави моменти, с които ни зарибиха! smile3515

Как ще се излиза от тези бъркотии, умът ми не го побира! #Crazy

Поздравления към Боб за стихчето "Бату" и Росисан за гифчето "1-ви рунд"! Постоянно се

удивлявам на таланта ви, момичета! smile3501 smile3501 smile3501 newsm74 newsm74 newsm74

# 577
  • София
  • Мнения: 281

Колко е безпомощен Хубавелко Weary Weary Weary.Бату трябва да бъде жестоко наказан за всичките страдания и болка които му причини smile3515 smile3515 smile3515

# 578
  • Мнения: 0
Привет и от мен, компания Незабравима Hug Hug Hug

Който отсъства си плаща после последствията running smile3529, но пък е истинско удоволствие и забавление да ви чете човек smile3521
Няма да изреждам талантите в стихоплетството, за да не пропусна, но поздравления са всички тях newsm51 newsm51 newsm51
Розичке, много хубаво клипче smile3501, Роси, а за гифчето smile3505 smile3525 smile3525 smile3525
Романтиката свърши и започва пак екшъна, но сага поне аз ще гледам по спокойно, защото нащите сладури, каквото и да ги сполети са добре и са заедно newsm09 smile3521
А и снощи от една снимка какви сценарии сте спретнали newsm47, те тези двамката, ако знаят колко свтовници имат, ще вземат да се вземат наистина newsm62 newsm62 newsm62
Един поздрав от мен за всички, невероятни хора тук и специално за Дани и Диди, на които на патерици им честитя имения ден с най-добри пожелания  love001  love001  love001

http://www.youtube.com/watch?v=wS7e4YBtZsI&feature=mfu_in_order&list=UL   четирите танца на Еда и Харун

Желая на всички прекрасен неделен ден Hug Hug Hug

 

Последна редакция: нд, 19 дек 2010, 10:11 от RadY@

# 579
# 580
  • Мнения: 0
Момичета, от няколко дни съм с нова програма, за клипчета и субтитри, защото на старата и изтече лимита, та нали съм си индианец, ми трябваше малко повечко време за да я разуча.Това клипче го направих, докато пробвах програмата, но днес ще започна да качвам събтитрите от преводите на Рекси и се надявам утре най късно да съм качила нещо  bouquet  bouquet  bouquet

# 581
  • Мнения: 0

Специално за Ивето

За почитателките на Арас

Специално за Бганьо
 

# 582
  • Мнения: 248
Момичета, от няколко дни съм с нова програма, за клипчета и субтитри, защото на старата и изтече лимита, та нали съм си индианец, ми трябваше малко повечко време за да я разуча.Това клипче го направих, докато пробвах програмата, но днес ще започна да качвам събтитрите от преводите на Рекси и се надявам утре най късно да съм качила нещо  bouquet  bouquet  bouquet
Браво, страхотна си!  bouquet Чакаме с нетърпение! Hug

# 583
  • Русе
  • Мнения: 2 377


Горкото ни Яамурче! Пак е стиснала одеалцето от майка си! "Загубило" нея, сега плаче и за баща си?!

# 584

Общи условия

Активация на акаунт