Георги на мама Лони е МАЙско момченце за милиони!

  • 37 426
  • 727
  •   1
Отговори
# 630
  • Русе
  • Мнения: 526
   Портокалче Hug Кураж! Честит празник на твоето майче, дано да откриете по-скоро къде е причината и да намерите човечни лекари!
   Гале, до колкото помня миналото лято Страйпър ходи в Мура, ние бяхме там 2009 година. Кой знае колко неща са се сменили от тогава Wink Хубавото е, че е на плажа. Помня снимките ви с Мариса от почивката на море миналото лято, на Мура нямаше такива басейни, водни пързалки за деца. Нямаше и аниматори. Но наблизо е 4 звездния х-л Гергана, където вечер има забавления за децата. Винаги може да вземете влакчето(което не беше много евтино) и да отидете до централната част, където има всякакви атракции. Докато ние бяхме в хотела, там на почивка беше и волейболният национал Евгени Иванов със семейството си. Щом той е решил да отседне там, значи не е толкова зле Wink

# 631
  • Мнения: 271
Честита Баба Марта! Пожелавам ви здраве и късмет!
Аз втори ден съм си вкъщи тръшната от гаден вирус и едва се вдигам от леглото. Вече му се вижда края, де!
Велиска, кураж на теб и майчето ти! Стискам ти палци! И през това съм минала и ви разбирам какво ви е, но не губете надежда! Поздрави я за рождения и ден!
Миме, а на вас пожелавам в най-скоро време да излезете от тази черна серия с боледуванията!

# 632
  • Мнения: 4 370
Вели, кураж на майка ти! Точно сега не трябва да се отчайва! Трябва да е позитивна, доколкото може, да вярва в добрия край, това наистина много помага.

Лони и на теб по скорошно оздравяване. Щом му се вижда края , значи пиковия ден е минал!

# 633
  • Мнения: 2 222
Здравейте, момичета!

Честита баба Марта! Да сте живи и здрави, весели, щастливи, румени, засмени!

Ани, само нЕма да се косиш.... Откак съм бременна Никола не е спрял да ми скача по корема. И всяка сутрин като стане и дойде да се гушне при мене с дупето си винаги нарочно ме блъска (тая сутрин доста си ме заболя).
Лони, дано по-бързо ти мине грипа. Тази зима няма край, ей! То не беше първа вълна, втора вълна, трети прилив, четвърти отзвук....
Миме, вие направо не знам как издържахте на всичките тия вълни, приливи и грипни бури.
Вели, стискам палици ходенето ви по мъките да е минимално! Кураж и сили ти желая и честити на майка си рождения ден с усмивка Simple Smile
Бабъл, аз на Никола сливицата я лекувам със сладолед и неходене на градина. Тази зима така ще процедираме с надеждата, че сама ще си се прибере. Ваденето на трета сливица не е гаранция, че ще се разреши проблемът, защото може пак да израсте. Докторката УНГ, при която водя Никола каза, че един нейн колега е вадил 13 пъти  Shocked сливица на едно дете... Доколкото ми е известно е хубаво да се изчака поне до 6 годишна възраст, разбира се стига това да не заплашва сериозно здравето на детето. Аз понеже съм си великия мислител и не взимам решения без да съм проучила и премислила щото всеизвестен факт е, че "бързата работа - слепи ги ражда"  Mr. Green, та за това си чакам благоприятна развръзка на нещата от самосебе си.

Желая ви хубав първомартенски празник с много усмивки и никакви тревоги!

# 634
  • Пловдив
  • Мнения: 127
ЧЕСТИТА БАБА МАРТА МОМИЧЕТА! Бъдете много здрави вие и целите ви семейства!

Вели, кураж на майка ти, но и на теб, тя сега от теб има нужда.
Ани, радвам се че си добре и моля те не се притеснявай за Оги, щом го усещаш няма проблем. Дано до края си спокойна и нямаш повече тревоги.
При нас нищо ново, освен че момичетата всяка вечер тестват моят праг на лудост  Grinning Йоана май развива трета сливица, т.е. два месеца си кашля ей така за да не забравя случайно как звучи кашлящо дете, но ще видим как ще се развият нещата. Хрисито, какво да кажа, не знае да пише букви, но поне познава числата, все пак е нещо нали?
Галя, браво за запазената почивка, май и аз трябва да се заема скоро. Ние миналата година бяхме около Варна също и сме доволни. В този ред на мисли (ако изобщо има такова нещо като мисъл при мен  Laughing) Мимозке ще чакам отзиви за круиза, а пък за Турция, май на лични ще те по тормозя.
Хайде лека вечер от мен момичета

# 635
  • Varna
  • Мнения: 503
  Вели, силна прегръдка и кураж.
Честита Баба марта!
 Гале, желая ти прекрасна почивка, браво, че от рано сте се орентирали. Тази година се очаква много рано да се изчерпят местата, дори има вече хотели особено 4 звезди, които за определени периоди са спрели продажбите.

# 636
  • Мнения: 1 425
Честита Баба Марта!

Портокалче, кураж за майка ти и теб! Дано всичко да се развие по най-добрия начин! Praynig

Ани, радвам се, че ти и бебчето сте добре!

Мимоз, и мен ме блазни пътешествие с кораб (Исландия с колата на ферибот), обаче и аз съм като Ирка...хич не ми понася, много ми става лошо....Когато ходихме на о. Сардиния едва издържах, пък на връщане какво вълнение имаше - смучех като полудяла хомеопатични и тичах до ВЦ то  Sick Sick Sick.

Галя, много сте бързи с резервирането на хотела. Ние още се чудим къде ще тазгодишната морска почивка. За сега кантара клони към Сицилия...
Лони, бързо оздравяване ти желая!





# 637
  • Мнения: 937


Добро утро момичета! Заповядайте!

Портокалче, много сили за теб и за мама в този труден период!
Лони бързо да се оправяте!
Катя радвам се, че не си ни забравила! Сицилия звучи страхотно!
Руми какво стана с теб и твоя интернет, дано скоро се разпишеш!

Аз обичам от рано да си планирам нещата, а и като четях темата как са се задействали мамите реших че е време и аз да го свърша това. Мимоз в програмата ми е и посещение на някакъв замък в Балчик, така че стига да сте там по това време ще се радвам да се видим. Иночка и на мен така ми казаха от два хотела в Албена, че са блокирани за резервации от чужденци и чак тогава ще пуснат колко свободни стаи имат доста ме ядоса това, но слава богу намерих местенце и за нас. Миме, аз и за това избрах този хотел заради близостта му с Гергана за да ползваме неговата анимация, а Мариса ще мине и без пързалки и без това само ми изкарва акъла с тях.
Пожелавам ви бързо да минава работния ден и да се насладите пълноценно на 4 дни почивка. Аз почти съм стегнала багажа и нямам търпение вече да идва утре и да потегляме. Времето май няма да е с нас, но важното е да се махнем за малко от София, макар че тя е най-хубава през почивните дни като няма никой  Mr. Green
Люба  много работиш няма ли почивка за теб, да драснеш някой ред!
А като написах Люба се сетих, да ви кажа, че милото е от Пловдив и съвсем скоро (като се затопли всъщност) ще ни води на гости по вашия край, така че ще разпитвам за това влакче за което съм чела, че водите децата.  Heart Eyes
Хайде оставям ви и ще пиша след почивните дни!   bouquet

# 638
  • Мнения: 4 429
Гале единственото наистина хубаво на Мура е ,че е на плажа.Няма собств.р-т ходи се в съседния и се чака и няма нищо общо с миналогодишния ти хотел!Да нямаш такива очаквания.Доста е стар настрой се за това,за да не се разочароваш.Става за напълно непретнциозна почивка.Ако все пак имате възможност да подмените с нещо на същата или близка цена пак в Албена,провери!
Не искам да те настройвам негативно ,а като съвет да се с малки очаквания,пък може и да ти хареса.
Посещението е задължително на Двореца в Балчик.Това е невероятно красиво и емблематично място за района.Грехота е да не го видите.Двореца е лятната резиденция на кралица Мария /адащката  Grinning/ Също така има там Ботаническа градина с редки и интересни видове,напр.Магнолията,кактус столетник аз съм го виждала да цъфти,а той цъфти 1 път на 100г така,че повече няма да ми се отвори парашута  Joy Там ще се видим ясно е,пък и ние ходим често на плаж в Албена,защото е много хубав и чист.Най-хубавото на Албена е дългата плажна ивица,алеите са страхотно озеленнени и сенчести и е чисто!!!
Така,че ако нямаш високи изисквания към базата на Мура ще мине добре.

Вели пожелавам на майчето ти да намерят източника и да назначат най-скоро лечение.Ще ви стискаме палци!
Кате Сицилия звучи страхотно!Ние май имаме спирка там.
Лони оздравявай!
тук е  страшен студ,Жули като я водих на градина заяви,че повече в студа няма да ходи и чак като се стопли тогава  Laughing

На Скайп се чух с Петя Смайли-добре са,Петя току що си купила нова къща сама.Браво!

# 639
  • София
  • Мнения: 2 671
Вели, миличка,  Hug

Галя, успявам да ви попрочета, тия дни ще гледам да се отчета.

 bg ЧЕСТИТ ПРАЗНИК!

# 640
  • Русе
  • Мнения: 526
   Честит 3-ти март!
   Руми, радвам се, че се обади Simple Smile
   Мимоз, ти кои хотели препоръчваш в Албена? Според мен 3-звездните са горе-долу на едно ниво(с малки пристрастия за Орхидея), то времето в целия комплекс сякаш е застинало някъде около 89 година Wink Но пък е супер спокойно, а плажната ивица е просто невероятна! В Калиакра и Фламинго обстановка и обслужване сигурно са на високо ниво, но на мен ми изгеждат страшни тези огромни сгради, а сигурно е доста шумно, като са пълни стаите...

# 641
  • Мнения: 2 222
Здравейте!
Честит 3-ти март!  bg
С пожелание най-накрая да вземе България да стане нормална държава и да се чувстваме бели хора:



Хубав празник!   bouquet

# 642
  • Мнения: 932
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК! ДА ТИ СЕ СБЪДВА ПОЖЕЛАНИЕТО,ТАНЧЕ! bg
Вели,страшно ми е мъчно за теб и майка ти. Има една билка-котешки нокът /cat's claw/.Смята се,че в комбинация с алое вера направо "изяжда" раковите клетки. Имаше и едно проучване според което витамин В15 може да победи всякакъв вид рак.Струва си да се опита! Мисля си за вас.
Кате,ние с теб май сме по-чувствителни. Спомням си колко ти беше лошо със Силия.
Абе,момичета! Абе какво сте я захванали Галюшанка-тоя бил хубав,оня-лош.Тя с гаджето там,много я интересуват звезди и обзавеждане Laughing Забравили сте май какво е да си влюбен Grinning
Шмърциии,да пишеш всеки ден! Че само като видя,че има постинг и почвам да се хиля Laughing
"Тази зима няма край, ей! То не беше първа вълна, втора вълна, трети прилив, четвърти отзвук...."
 Joy

# 643
  • Мнения: 2 222
Шмърциии,да пишеш всеки ден! Че само като видя,че има постинг и почвам да се хиля Laughing
Да бе.... и какво да ви пиша всеки ден? То  дни наред никой не пише, пък аз да си дрънкам глупости, та да дойдат чичковците с белите престилки и ризките с дълги ръкави, дето се връзват за гърба...
Или да пусна тема от сорта: "Синът ми има целулит на гъза, а е едва на 5 - какво да правя?!?"  Mr. Green

Само ще ви кажа, че ако на света има някой, който може да откаже съпружеското ми тяло  от компютърните игри, то това е синът ми! Като се закотви до него и устата не му млъква - постоянно коментира нещо: направи това, отиди там, бии се с този, виж там има пещера... И бащата вече взе да се изнервя  Joy

Хубав ден и приятна почивка.

# 644
  • Русе
  • Мнения: 526
   Шмърци, на какво играе вашия тати? Нашият е фен на WOW.
   Вчера купих една книжка за Дарито, Дядовата ръкавичка - за изрязване и лепене. Цял ден я лепих тази ръкавица, а мъжът ми се смее - като не го слушам да купя книжката със стикери... Вече много ще внимавам при избора на занимателни книжки Laughing Обаче пък дядовата ръкавица, която сътворих освен горските си обитатели побра също Снежанка и седемте джуджета Party

Общи условия

Активация на акаунт