Съвестта и изневярата

  • 23 474
  • 325
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 1 174
....
Според мен - да. Иначе то е ясно, че дори когато сексът е само секс, човекът трябва да ти харесва  Laughing Няма да си легнеш с всеки, я. Идеята ми е, че сексът е резултат от желание за секс, а не непременно от любов към мъжа, с който го правиш, или пък от проблеми с постоянния си партньор. За много хора е така, уважвам техничте причини. Но от моя гледна точка, постоянните анализи и драматизиране на изневярата са като да търсиш под вола теле. Чак пък толкова да е страшно, не е...



Значи тогава долу горе говорим за едно и също нещо. Само, че аз спирам да се интересувам от заигравки с други мъже, когато си имам постоянен мъж до мен. И не е да се ограничавам и да го постигам волево, то се случва от само себе си. Пък може и аз да не съм нещо в ред, но рядко се случва изобщо да възприема мъж, с когото говоря, общувам, като сексуален обект.
А може би в обкръжението ми липсват прливлекателни мъже  Laughing
Най - вече обаче го има моментът, който Ирис04 е описала - какво различно ще намеря чисто физически в другия мъж, при условие, че с моя се получават добре нещата в секса.

# 151
  • Мнения: 1 291
Роси, затова написах, че изневярата е симптом, ако не ти се получава секса с мъжа ти, няма ли да се заоглеждаш за евентуални сексуални обекти?  Wink

# 152
  • София
  • Мнения: 1 666

какво различно ще намеря чисто физически в другия мъж, при условие, че с моя се получават добре нещата в секса...


"Чисто физически", другият мъж е изцяло и съвършено различен  Laughing То няма много общо дали с твоят сте добре в секса...

# 153
  • Варна
  • Мнения: 957
Да де, в различен/различна е разковничето. Липсите, разочарованията, свършекът на любовта са само допълнителни стимули. Да не говорим, че последните може да са налице във връзка, в която да е останала само една гооооляма вярност.

# 154
  • София
  • Мнения: 2 217
Преди физическите разлики, трябва да съм забелязала други.....Ценни и важни за мен...Иначе не бих.....

# 155
  • Мнения: 1 291
Да де, в различен/различна е разковничето. Липсите, разочарованията, свършекът на любовта са само допълнителни стимули. Да не говорим, че последните може да са налице във връзка, в която да е останала само една гооооляма вярност.
Абе, не винаги, мен, примерно, би ме мотивирало, би ми подразнило сетивата, ако отсреща могат да ми предложат нещо повече, нещо по-добро от наличното.

# 156
  • Мнения: X

какво различно ще намеря чисто физически в другия мъж, при условие, че с моя се получават добре нещата в секса...


"Чисто физически", другият мъж е изцяло и съвършено различен  Laughing
Е,кое му е различното?   Mr. Green
Да няма два...или 5 топки...
Все е мъж.Дори "шанса" да си абсолютно разочарована от приключението е в пъти по-голям...
отколкото "шанса" да получиш очакваната неземна наслада....   Laughing

# 157
  • Мнения: 21 830
 
О, може и  всичко да ти е наред относително, разбира се, и просто да ти е рутинно. Един мой приятел казваше че като човек няма какво да прави почва да мисли за ебане.
     А и човек е социално същество, просто има нужда от нови хора - той да почувства привличане , те да го харесат и оценят. Вече казах, че  мен физическата страна толкова не ме привлича, даже, но пък страшно са ми интересни мъжете като такива, флирта, взаимното привличане, заинтригуването, пожелаването... такива неща.
    Физическите разлики са несъществени. Както правилно отбеляза Краси, всички имат един...
   

# 158
  • София
  • Мнения: 1 666

Е,кое му е различното?   Mr. Green
Да няма два...или 5 топки...
Все е мъж.Дори "шанса" да си абсолютно разочарована от приключението е в пъти по-голям...
отколкото "шанса" да получиш очакваната неземна наслада....   Laughing

краси.мира, отговорила съм директно и много ясно на въпроса на Роси "кое му е различното?" Ами мъжът е различен.

Оттам нататък всеки да тълкува, както иска. Мен не може да ми привлече вниманието мъж, само защото е различен от моя - не сме си писнали толкова. Но ако някой мъж ме привлече с каквото и да е качество, което аз намирам за секси, аз мога да... хм, да оценя тази привлекателност, без това да зависи/засяга любовта към мъжа ми.

А ако за теб всички мъже с по 1... и 2 ... са еднакви, не знам какво да кажа...

# 159
  • Мнения: 1 749

какво различно ще намеря чисто физически в другия мъж, при условие, че с моя се получават добре нещата в секса...


"Чисто физически", другият мъж е изцяло и съвършено различен  Laughing
Е,кое му е различното?   Mr. Green
Да няма два...или 5 топки...
Все е мъж.Дори "шанса" да си абсолютно разочарована от приключението е в пъти по-голям...
отколкото "шанса" да получиш очакваната неземна наслада....   Laughing
Ееееее, ама мъжете само като топки и пенис ли ги виждате само?

# 160
  • Варна
  • Мнения: 957
Но ако някой мъж ме привлече с каквото и да е качество, което аз намирам за секси, аз мога да... хм, да оценя тази привлекателност, без това да зависи/засяга любовта към мъжа ми.
Да не говорим, че същото това качество може да го притежава и мъжа ми.

# 161
  • Мнения: 920
Това е най - интересната и напоителна тема, която съм чела от доста отдавана.
Аз хич нямам съвест, специално за това. Ако имам нужда ще го направя, толкоз.
наблюденията ми са, че адски много жени желаят да го кръшнат, но не им стиска от скрупули, съвест, зависимост от мъжа (най - често финансова) и страх да не ги хванат.
Не бъркам секса с любовта, това са две различни неща, обичала съм без да съм имала физически контакт и съм правила секс без обич и възвишени чувства.
Липсата на секс в брака е достатъчен стимул за физическа изневяра. И няма да се правя на улава и да пренебрегвам факта, че съм на сухо и да съм вярна на всяка цена. Ще си потърся секс и си го признавам.
И ако например съм безумно влюбена в друг, но не съм имала сексуален контакт с него, не съм изневерила? Щото за мен това е точно толкова изневяра, колкото и едното чукане извън брака.
Който иска и има нужда -  да кръшка, човещинка е, само да внимава да не го хванат. Един живот се живее Laughing

# 162
  • София
  • Мнения: 3 249
    Физическите разлики са несъществени. Както правилно отбеляза Краси, всички имат един...

Аз - както казах вече - по темата не мога да взема отношение, ама баба беше мъдра жена и все повтаряше, че не било важно колко е голям, а колко е работлив...  Whistling 

Та - мисля си - това че и жените имат по 2 гърди, не означава, че мъжът ми няма какво да загледа в съседката/колежката.

Все е мъж.Дори "шанса" да си абсолютно разочарована от приключението е в пъти по-голям...
отколкото "шанса" да получиш очакваната неземна наслада....   Laughing

Че този риск го има навсякъде - когато си сменяш работата, когато отиваш на зъболекар... Имаш някаква представа какво можеш да очакваш, но няма как да знаеш, ако не се гмурнеш. Друг е въпросът, че светът е шарен, хората са различни и не всички могат или обичат да плуват, камо ли да се гмуркат...  Whistling

# 163
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
И ако например съм безумно влюбена в друг, но не съм имала сексуален контакт с него, не съм изневерила? Щото за мен това е точно толкова изневяра, колкото и едното чукане извън брака.
Който иска и има нужда -  да кръшка, човещинка е, само да внимава да не го хванат. Един живот се живее Laughing

Мда, и за мен това е повече изневяра, отколкото физическото удоволствие.
Била съм и от двете страни и знам, че боли в пъти повече любимия ти човек да мисли за друга, без дори да я е докосвал.
И обратно, изневерявали са ми физически...еми не беше болка за умиране, особено сравнена с по-дорната описана.

# 164
  • Мнения: X
Цитат
Ееееее, ама мъжете само като топки и пенис ли ги виждате само?
Ами,според писаниците в темата за изневярата само това трябва.  Mr. Green

Цитат
Но ако някой мъж ме привлече с каквото и да е качество, което аз намирам за секси, аз мога да... хм, да оценя тази привлекателност,
Това и аз мога да го оценя,но не изпитвам желание да си легна с него.    Laughing
Едва ли някой тук си мисли,че откакто съм се омъжила,не съм виждала вече секси мъже.
Просто не ме вълнуват като сексуален обект...
Цитат
Липсата на секс в брака е достатъчен стимул за физическа изневяра
Да,ама става въпрос ,че всичко в брака ти е наред,пък ей тъй,за разнообразие ,си търсиш нещо навън...   Laughing

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт