Съвестта и изневярата

  • 23 449
  • 325
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 920
Цитат
Аз - както казах вече - по темата не мога да взема отношение, ама баба беше мъдра жена и все повтаряше, че не било важно колко е голям, а колко е работлив...    

Това е велико, велико просто newsm20
Джане и Жозефина много ми напълниха душата, както  Azzy Grinning

# 166
  • Мнения: X
Все е мъж.Дори "шанса" да си абсолютно разочарована от приключението е в пъти по-голям...
отколкото "шанса" да получиш очакваната неземна наслада....   Laughing

Че този риск го има навсякъде - когато си сменяш работата, когато отиваш на зъболекар... Имаш някаква представа какво можеш да очакваш, но няма как да знаеш, ако не се гмурнеш. Друг е въпросът, че светът е шарен, хората са различни и не всички могат или обичат да плуват, камо ли да се гмуркат...  Whistling
Е,да,ама повечето неща ги правим по задължение...едва ли някой е тръгнал на зъболекар примерно ,за купон и развлечение.
А изневярата си е напълно доброволен и НЕзадължетелен избор.

# 167
  • Мнения: 920
Ех Красимира, за мен секса има голямо значение, ако ти си можеш без него си е твоя работа, аз не мога да се лиша от това удоволствие. Да съм в брак без секс, и да си трая послушно, тц, не става.
Сарказъм  bouquet

# 168
  • Мнения: 21 820
Моля ти се, ако си в брак без секс дори мъжът ти ще те извини, камо ли Красимира.

За съвсем друго нещо говорим. Свалката, така да го кажем по детински е просто една емоция, която придава цвят на живота. Няма как да се лиша от нея, защото съм щастливо омъжена и с достатъчно за мен секс. Изживяването на емоции ни прави живи и придава цвят и вкус на живота - за мен е все едно дали ще ме развълнува дълбоко филм, концерт, флирт с някой мъж. Необходимо ми е просто, за да съм усмихната,  да знам че мога да се харесвам и да харесвам, да изпитвам някакъв вид страст, независимо каква. Дали ще бъде реализирана и в секс - това е второстепенно и зависи доколко крие рискове.
  И винаги е било така. Отношенията ми с другия пол, който е толкова чудесен, винаги са били такива, а не търсене и намиране на партньор, след който всичко в мен към другите мъже да умре.

Последна редакция: вт, 04 яну 2011, 16:23 от Iris04

# 169
  • Мнения: 750
Djane така като те чета, гледам много си жалостива. Жал за тая, жал за оная. Някакви завидни анализи правиш на всяка.
Ми жалостива съм.Да.Не анализирам никой.Те някой хора сами си казаха какво им е-аз само констатирам.
Дано никога  не разбера какво е да си човек без емоции за който са важни само...паричките!
Опазил ме Бог!
Напускам темета преди да са опорочили мислите ми за мъжете.

# 170
  • Мнения: 920
Аууу Ирис страхотна си, много на място казано  bouquet

# 171
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Ех Красимира, за мен секса има голямо значение, ако ти си можеш без него си е твоя работа, аз не мога да се лиша от това удоволствие. Да съм в брак без секс, и да си трая послушно, тц, не става.
Сарказъм  bouquet


Мда, самата истина.
Траеш, траеш някой и друг месец (пази Боже, да съм толкова търпелива) и като видиш, че не става...си го намираш някъде другаде.

  bouquet

# 172
  • Мнения: X
Айде, бе, като започнете и вие с тези лозунги, ако Абрамович ви се увърти, да не би да го върнете, случайно? Simple Smile
Никога не казвай никога.
Животът е непредвидим.



Аз лично няма да го върна, нито него, нито Бил Гейтс, но само при условие, че се оженят за мен. Хич няма и да спя с тях, не ме привличат като мъже, да ходят, при която искат, само паричките да са при мен.
Паричките...ех да можеха паричките да ти доставят онова удоволствие наречено оргазъм....Ама нейсе.Явно само душата ти може да се тресе от оргазъм но не и тялото...Колко ли жени има като теб...Жалко за мъжете до тях!

Джейн, да беше прочела по-предишното ми мнение, в което откровено си признавам, че изневерявам и винаги съм изневерявала на мъжете си, защото за мен няма нищо по-лошо от еднообразието в секса. Каквото искам, набавям си го на момента, без да страдам от угризения на съвестта. Същото се отнася и за постоянния ми партньор. И си живееем много добре така при това....Но, знаеш ли какво, Джейн? Аз нямам нищо против тези жени, които не изневеряват, тези които казват, че са моногамни, никога не са изневерявали и никога няма да изневерят. Всяка жена има различни потребности. Това не е моя работа, смятам, че не е и твоя. Отвратително грозни и просташки включвания имаш тук-наричаш хората-грозни, захлупени, нещастни, съжаляваш ги...Този гняв, който струи от теб е саморазрушителен. Ти не си нито щастлива, нито задоволена жена, безкрайно нещастен и озлобен човек си. Принципно не обръщам внимание на същества като теб, но взе да прекаляваш, затова, ако обичаш-въздържай се, твърде ниско падаш, а и никой не е длъжен да търпи истериите ти. Има си психиатри, на които им плащат, за да се занимават с проблеми като твоите. Тук не е мястото да се изявяваш.

# 173
  • София
  • Мнения: 1 666
aniese, ти си нова тук и не знаеш, че на Djane не си струва да се връзваш. Приемай, че ти прави вятър на ушите, респ. на монитора, и не се задълбавай повече.

# 174
  • Мнения: X
Аз не и се връзвам, както казах, на хора в нейното психическо състояние не може да се сърдим Laughing Само че, прекали с обидите към тези, които с нищо не са я засегнали, само дето не мислят като нея. Някой явно трябва да я сритва от време на време, може ли така да нагрубява другите?!

# 175
  • Мнения: 7 947
Ти имаш мераци към другиго, но те е страх да се отдадеш, защото мислиш, че така ще предадеш любовта към съпруга си...така ли?
Хм...щом искаш друг - вероятно нешо ти липсва у твоя. Поне знаеш ли какво е?

За насладата...имам приятелка, която изневерява на съпруга си, но не е съжалява, чувства се добре, колкото и извратено да звучи за някого, това я зарежда, с нег осекса куца просто, пък и не се разбират като цяло много...И е с него и ще остане с него обаче. Причини - много.

# 176
  • Мнения: 1 749
За пореден път се убеждавам, че аз съм нещо ненормална... Може би трябва да отида да се прегледам...
Хм...щом искаш друг - вероятно нешо ти липсва у твоя.

# 177
  • София
  • Мнения: 3 249
Айде пак старата песен за липсите подхванахме...  ooooh! Whistling

Жалко, че си тръгвам от офиса, а докато отново имам достъп до компютър, вече ще сте ме сдъвкали и изплюли.

# 178
  • Мнения: 7 947
За пореден път се убеждавам, че аз съм нещо ненормална... Може би трябва да отида да се прегледам...
Хм...щом искаш друг - вероятно нешо ти липсва у твоя.

Ма отиди, щом си убедена  Peace
Казвам моето мнение, който иска - нека си спортува на воля...

# 179
  • Мнения: 750
Аз съм дърта консерва. Пред мен този  проблем не стои. Когато  бях млада консерва, пак не стоеше, щото  съм моногамна  до  мозъка  на костите си- до  степен, в която  нито  един чужд мъж не може  да ме накара  да   го възжелая Simple Smile За мен  е чужд и точка. За последно  се влюбих преди десет години. Невъзможна любов. Докато ме тресеше  тя, се запознах  с мъжа ми. В него  не се влюбих, обаче  откакто  се  събрахме, нямам очи  за друг. Не щото милото е перфектно, далеч не. Просто   сексът  за мен е  нещо   толкова досадно, че  не  си  струва  цялото  хабене  на енергия покрай влюбването  заради едното клатене.
Мъже.Абсолютно еднакви  са ми. Не ме вълнуват. Ама изобщо. Може  подсъзнателно  да съм  обратна, ама  да не съм го разбрала още hahaha
Tи или пишеш без да мислиш,или не мислиш като пишеш Laughing
Ми жалки са ми такива жени с такова изказване.
Затова пак те цитирам да си прочетеш поста.
Сега пък е и лошо да съжалявам някой ли...немога да ти помогна.Остава ми само да те съжалявам.А затова колко си задоволена ще го оставим под въпрос предвид изказванията ти,че  за теб сексът е нещо досадно.
Спирам до тук-сама се сети кой е незадоволен и истеричен.

Общи условия

Активация на акаунт