Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 326
Нещо за бронхит да препоръчате?Баща ми месец два е с бронхит или пневмония.
Има ли нещо ,което да пие профилактично ?
Как така ? Не се ли знае диагнозата?
Минало ли е заболяването? Профилактично нещо ли искаш или общо укрепващо след болест?

# 16
  • Мнения: 1 167
Iliana преди време Пинко говореше за Acetyl Cysteine, основна съставка в средството за отхрачване АЦЦ. Поръчах си



Мога да кажа, че действително и осезаемо втечнява секрета. Но това е само добавка към лечението.



                                            

Последна редакция: чт, 06 яну 2011, 12:18 от bubanka

# 17
  • Мнения: 6 649
Ами не знам и аз какво искам  newsm78
И профилактично и укрепващо за след това .Ninia ,да добавка към лечението искам ,няма да го лекувам аз я.
Той пуши много и преди време има натравяне от газова печка в камион ,предполагам за това е така уязвим.
Имунитета играе ли роля ?

# 18
  • Мнения: 1 167
Сега нали усилено предлагат умкалор, това е същото. Не съм го пробвала, все още му се чудя..... Но го дават точно при затруднено дишане и белодробни проблеми.

# 19
  • София
  • Мнения: 1 326
Ето какво се предлага в сайта за бронхити:
http://www.iherb.com/Bronchitis
Формули за бронхити и белите дробове:
http://www.iherb.com/Lung-Bronchial-Formulas
За респираторното здраве:
http://www.iherb.com/Respiratory-Health

Последна редакция: чт, 06 яну 2011, 12:18 от bubanka

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 1 158
получих известие най накрая за митницата
пощенски такси 3.50
и ддс 12.47 И ТУК #Crazy не ми е ясно как на пратка с транспорта за 30.65 долара са го сметнали това ддс newsm78
както и да го гледам че и по 2 лв да смятам долара пак не е толкова 20 процента от сумата
 излиза че е 2 лв и нещо тоя долар което е абсурд  Money

освен да е втората пратка която чакам защото чакам 2 от 06.12 и от 14.12 втората е по голяма стойност ох побърках се с тия пратки
искам вече да е утре да ида да разбера

# 21
  • Мнения: 19 684
Аз пак да попитам дано не звуча като малоумник, ама четири или пет поръчки вече имам от iHerb близки по стойност, как пък баш тази отиде на митница? Другите директно в пощата ми ги дадода и стотинка не ми искаха! Припомнете ми че съм забравила до каква сума е сигурно че ще се отървем само с пощите? За килограмите май беше до 1,3 кг, но за сумата на поръчката съм забравила.

# 22
  • Мнения: X
MAMA GALQ, явно при тях излиза сумата без намалението, което си ползвала. И на мен ми казаха по-голяма сума на фактурата, добре, че си бях разпечатала фактурата, та видяха, че стойността е по-ниска (заради 10%-то намаление). А най-вероятно е другата ти поръчка. И при мен така стана - получих 2 по-нови поръчки, а най-старата ми още не е дошла.

milittana, най-добре питай за това на митницата.  Peace
Ние тук не намерихме обяснение.

# 23
  • Мнения: 386
А аз искам да попитам, с тия разпечатаните от нас фактури, които им носим, и на които се позовават на митница... как така ги приемат за истина? Ами че аз мога да я разпечатам и да манипулирам стойността, като коригирам някоя цифра с фотошопа  Rolling Eyes Нищо няма да личи..  Laughing

Последна редакция: ср, 05 яну 2011, 21:12 от Mimci

# 24
  • Мнения: 127
Е.... изчетох ви и за малко да ви изпусна Laughing
Пинко ,БЛАГОДАРЯ за темата отново Hug

# 25
  • Мнения: X
А аз искам да попитам, с тия разпечатаните от нас фактури, които им носим, и на които се позовават... как така ги приемат за истина? Ами че аз мога да я разпечатам и да манипулирам стойността, като коригирам някоя цифра с фотошопа  Rolling Eyes Нищо няма да личи..  Laughing


Аз не бих си залагала главата за 10-на спестени лева ДДС, това все пак е престъпление, документна измама. Нали остава там тая разпечатка и я прикачат към документите на плащането, прибират я в папките, но после има проверки. Може да ви олепкат с огромна глоба, не се занимавайте с подобни кокошкарски истории.  Sick

# 26
  • Мнения: 19
Благодаря за темата!

И моята поръчка oт 14.12 дойде в пощата с такса 1, 50 лв.  Peace

]

Последна редакция: чт, 06 яну 2011, 12:18 от bubanka

# 27
  • Мнения: 1 167
MAMA GALQ може само да гадаем, но 12,47 лв. ти е горе долу ДДС+3,50 лв. Носете си задължително фактурите.

И нека да не злоупотребяваме  Peace



                                         Код NEV687 за 5$ отстъпка в http://www.iherb.com

# 28
  • София
  • Мнения: 1 326
Получих известие от митницата и пише, че дължа 1.50лв. .. звъннах на телефона от бележката и поисках да ми доставят колета, казаха ми, че всикчо ще ми струва 5.40лв.


Последна редакция: чт, 06 яну 2011, 12:18 от bubanka

# 29
  • Мнения: 202
майчета-нещо не разбирам--за какви фактури става въпрос newsm78

Общи условия

Активация на акаунт