Запленяваща сърцето / Gönülçelen / по ATV в петък от 20:00 часа - Тема 74

  • 22 581
  • 749
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 157
Аз като голям оптимист за този епизод заложих на целувката и на това, че Хасрет ще прояви разум и ще разбере защо и как Бахар се е озовала в прегръдките на Мурат. Ако не съм познала, ще се срамувам в ъгъла и ще си прибера оптимизма за по късно.  Wink

Мира, благодаря за коментарите.   Hug Hug Hug Теорията за ин и ян ми е много чужда.  Rolling Eyes

# 76
  • Мнения: 0
Момичета, за първи път виждам във Фейсбук в сайта на Джансел Елчин (истинският), да има поместена информация за нещо, което няма пряко отношение към неговата личност (по принцип, всичко, което не касае него - го трият).
То е поместено от Джансел Елчин  - да разбираме от поддържащите сайта.
(Най- отгоре на страницата)

http://www.facebook.com/canselelcinofficial?v=photos&ref=ts# … inofficial?v=wall

Фенче, мила би ли могла да го преведеш?

Кое по-точно, че не разбрах? Постни го тук.

# 77
  • Мнения: 1 095
Момичета, за първи път виждам във Фейсбук в сайта на Джансел Елчин (истинският), да има поместена информация за нещо, което няма пряко отношение към неговата личност (по принцип, всичко, което не касае него - го трият).
То е поместено от Джансел Елчин  - да разбираме от поддържащите сайта.
(Най- отгоре на страницата)

http://www.facebook.com/canselelcinofficial?v=photos&ref=ts# … inofficial?v=wall

Фенче, мила би ли могла да го преведеш?


Кое по-точно, че не разбрах? Постни го тук.
Cansel Elçin
Ntv Otizm Gecesi İçin 20 Tuba Büyüküstün Fanı Stüdyoda Olacak..5 kişi eksik kişi sayısının dolmasına...Aranızda Tuba Büyüküstün'ü seven Gelmek isteyenlerden,18 yaşından büyük olmak,tb.nete üye olmak koşulunu sağlayan kişiler tgd@gonulcelendizisi.net adresine mail atsın..(gülnem)преди 2 часа

# 78
# 79
  • София
  • Мнения: 7 895
Аз като голям оптимист за този епизод заложих на целувката и на това, че Хасрет ще прояви разум и ще разбере защо и как Бахар се е озовала в прегръдките на Мурат. Ако не съм познала, ще се срамувам в ъгъла и ще си прибера оптимизма за по късно.  Wink

Мира, благодаря за коментарите.   Hug Hug Hug Теорията за ин и ян ми е много чужда.  Rolling Eyes
Както се вижда единодушни сме и с Елма само за Гюлназ и Саймето , а пък вие двете и с тази целувка.
Смятам , че такава трябва да има ма май не и е дошъл момента ,защото след толкова мъки си заслужава да е разтърсваща . А едно довиждане до врата не го предполага. Най - много да я целуне по бузата  Embarassed

И за почти никога не познавам , така че...

# 80
  • Мнения: 2 157
Я да ви напомня един образ, дето не знам той ли повече ще ни плаши утре вечер или Бахар?  newsm78

# 81
  • Мнения: 2 157
Аз като голям оптимист за този епизод заложих на целувката и на това, че Хасрет ще прояви разум и ще разбере защо и как Бахар се е озовала в прегръдките на Мурат. Ако не съм познала, ще се срамувам в ъгъла и ще си прибера оптимизма за по късно.  Wink

Мира, благодаря за коментарите.   Hug Hug Hug Теорията за ин и ян ми е много чужда.  Rolling Eyes
Както се вижда единодушни сме и с Елма само за Гюлназ и Саймето , а пък вие двете и с тази целувка.
Смятам , че такава трябва да има ма май не и е дошъл момента ,защото след толкова мъки си заслужава да е разтърсваща . А едно довиждане до врата не го предполага. Най - много да я целуне по бузата  Embarassed

И за почти никога не познавам , така че...
Ами ако има продължение на сцената на терасата? След всеки кошмар, причинен от Бахар, Мурат хуква към Хасрет. И всеки път е несигурен какво да предприеме. Може би този път ще се престраши вече.
То никой не познава от първи път. Затова има поправителни. Аз лично никога нямам само един вариант, допускам поне два такива. Затова понякога уцелвам верния отговор. Laughing Laughing Laughing

# 82
  • Мнения: 56
Я да ви напомня един образ, дето не знам той ли повече ще ни плаши утре вечер или Бахар?  newsm78


Май този път ще ни плаши Хасрет и тя ще е за дърво,а не Левент. #Cussing out #Cussing out #Cussing out

# 83
  • Мнения: 0
Шатци, и аз не съм от познаващите  Hug, но какво от това  Joy...........по повод неканеният гост на вечерята, смятам че, е вероятно това да е Кенан, въпросната вечеря ще е в ресторанта, пред който са снимани, надали някой ще знае че, са там за да ги прекъсне, по вероятно това да стане случайно, т.е, ще срещнат някого в ресторанта  newsm78, допускам и Кадир и компания да направят резервация за тях и така да изненадат Мурат, но тогава е възможно всеки да ги прекъсне  newsm78

# 84
  • София
  • Мнения: 7 895
Аз като голям оптимист за този епизод заложих на целувката и на това, че Хасрет ще прояви разум и ще разбере защо и как Бахар се е озовала в прегръдките на Мурат. Ако не съм познала, ще се срамувам в ъгъла и ще си прибера оптимизма за по късно.  Wink

Мира, благодаря за коментарите.   Hug Hug Hug Теорията за ин и ян ми е много чужда.  Rolling Eyes
Както се вижда единодушни сме и с Елма само за Гюлназ и Саймето , а пък вие двете и с тази целувка.
Смятам , че такава трябва да има ма май не и е дошъл момента ,защото след толкова мъки си заслужава да е разтърсваща . А едно довиждане до врата не го предполага. Най - много да я целуне по бузата  Embarassed

И за почти никога не познавам , така че...
Ами ако има продължение на сцената на терасата? След всеки кошмар, причинен от Бахар, Мурат хуква към Хасрет. И всеки път е несигурен какво да предприеме. Може би този път ще се престраши вече.
То никой не познава от първи път. Затова има поправителни. Аз лично никога нямам само един вариант, допускам поне два такива. Затова понякога уцелвам верния отговор. Laughing Laughing Laughing
Е това е друго, ама аз смятам че края на фрагмана е почти самия край на серията.Поне в последно време е така. А за следващата серия си нямам и идея.

# 85
  • Мнения: 2 157
Я да ви напомня един образ, дето не знам той ли повече ще ни плаши утре вечер или Бахар?  newsm78


Май този път ще ни плаши Хасрет и тя ще е за дърво,а не Левент. #Cussing out #Cussing out #Cussing out
Само екипа да не ни погоди номер и да свърши епизода със сцената от фрагмана, та да не разберем какво точно ще иска Хасрет от Левент. Има да тракам по клавиатурата още една седмица на тази тема.  #Crazy #Crazy #Crazy

А мама и кака като започнат работа, кой ще прави сокчета и закуска на момата ни?

# 86
  • Мнения: 0
Кали, Туба ще бъде от 20ч в НТВ в предаване за Аутизма и канят още 5 фена,
които да са на възраст над 18г и е даден емайл за връзка.

# 87
  • София
  • Мнения: 7 895
Елма , може и Кенан да е ама понеже пишеше в резюмето "гост", аз се хванах за думата.Кобра е от тези "гости".

# 88
  • Мнения: 1 095
Кали, Туба ще бъде от 20ч в НТВ в предаване за Аутизма и канят още 5 фена,
които да са на възраст над 18г и е даден емайл за връзка.
Фенче, много ти благодаря, това 20 часа за тази вечер ли е? Не са упоменали....

# 89
  • Мнения: 0
Кали, Туба ще бъде от 20ч в НТВ в предаване за Аутизма и канят още 5 фена,
които да са на възраст над 18г и е даден емайл за връзка.
Фенче, много ти благодаря, това 20 часа за тази вечер ли е? Не са упоменали....

Предаването е на 15.01 / събота /  Hug

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт